Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2012-02-07 14:32:07
nekem fent van ez, egy okos kis egyszerűen testreszabható cucc. Nekem úgy van beállítva, hogy bizonyos alkalmazásoknál bekapcsolja a GPS-t, egyébként ki van kapcsolva.
Nem ingyenes, de sok másra is használható emellett.
Példa taskok is vannak hozzá itt meg itt , itt pl. le is van írva, hogyan kell a fenti gps-kontrollt beállítani.
gonczi

Előzmény: Csuhás (#815)
2012-02-07 12:40:13
Akkor megint egy ötlet: Legyen beállítható hogy kilépéskor hagyja a gpst vagy kikapcsolja vagy kérdezzen.

Igen tegnap bekapcsolva hagyta a gpst és az ette meg az akkut. Most viszont kiléptem a programból de most is azt látom hogy a g.hu 90%-ban részesedett a fogyasztásból. Ha ez az adat az elmúlt 24 óra átlaga akkor rendben van. Ha a pillanatnyi állapot akkor baj van mert a processek között nem látszik a g.hu.

Lényeg hogy oda kell figyelnem a gps kikapcsolására miután kiléptem a programból.
Csuhás
Moderátor

Előzmény: Yoss (#814)
2012-02-07 12:16:13
Nem a gps marad bekapcsolva? Egyébként meg lehet nézni a beállításoknál, hogy melyik processz mennyi akkut evett..
Yoss

Előzmény: Csuhás (#813)
2012-02-07 11:10:26
Azt hiszem legegyszerűbb ha mutatok egy képet a gps kijelzőjéről és a g.hu térképéről. Talán így látszik mit értek azon hogy nem látszanak a turista utak.

A másik gondom hogy kilépve a g.hu-ból valami bekapcsolva marad és lemeríti az aksit pár óra alatt. 90% akku használat.

Csuhás
Moderátor

Előzmény: BigMick (#809)
2012-02-06 22:17:00
Nem igazán látszanak a turista utak. A jelzés megvan de az út nem látszik.
Passz, ez nem világos nekem.
Ha már vektoros akkor ismét kérném a nagyobb feliratok lehetőségét, hogy a nagyobb felbontású telefonokon se legyenek bolhabetűk.
Ha minden igaz, pár héten belül lesz olyan Mapsforge API verzió, amivel már skinezhetővé válik a térkép, és akkor végre megoldhatók lesznek az ilyen kérések (meg a nappali/éjjeli skin, stb.). A jelenlegi verzió még nem ilyen.
BigMick

Előzmény: Csuhás (#808)
2012-02-06 22:09:20
Nézegetem a tuhut. Nem igazán látszanak a turista utak. A jelzés megvan de az út nem látszik.

Más: Ha már vektoros akkor ismét kérném a nagyobb feliratok lehetőségét, hogy a nagyobb felbontású telefonokon se legyenek bolhabetűk.

Egyébként pedig KÖSZI!
Csuhás
Moderátor

Előzmény: BigMick (#801)
2012-02-06 21:30:21
Igen, a file még csak most megy fel arra a szerverre. Gyorsabban megszültem az írást, mint ahogy a zip-ek másolódtak.
De a Mo-Ny.zip és a Mo-K.zip már letölthető.
A Magyarorszag.zip még egy jó 10 perc múlva lesz elérhető.
BigMick

Előzmény: Csuhás (#800)
2012-02-06 21:24:46
A tuhus linkre kattintva hiba üzenet jön:

I'm sorry, the file doesn't seem to exist:/storage/apache2/users/hmiki/omp/a pp_file/map/Magyarorszag.zip
Csuhás
Moderátor


Új megtalálások

Bejelentkezés