Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2012-02-15 21:13:26
ezt már bízzuk szerintem BigMickre.
én megpróbálom emészthető formában összeszedni a saját és a fórumon megtalálható tapasztalatokat, a többi legyen az ő döntése, mit kezd vele. (én alapvetően jó ötletnek tartom)
gonczi

Előzmény: yano6ard (#859)
2012-02-15 20:53:55
Ha az segít valamit, akkor szívesen felajánlok egy wiki területet az információk gyűjtésére, gondozására.
yano6ard

Előzmény: gonczi (#858)
2012-02-15 19:06:50
egyelőre béta minusz huszonöt verzióban van, de szépen bővül. többek közt ez az imént emlitett antennaböködést sem tudtam.
és ne várjatok sokat: csak a fórumon felmerült és a nekem eddig fejtörést okozó fogások vannak benne. egyelőre, aztán ha publikálhatóvá válik, majd a közösség ötletei alapján fejlődik. helye pedig legjobb lenne a fórum fejlécében, majd ha érdemessé válik rá.
:)
és persze megoldható.
gonczi

Előzmény: BigMick (#854)
2012-02-15 17:21:49
fel is merült bennem, hogy nem kellene-e egy step-by-step guide, legalábbis a tipikus "benézésekre"... ezt minden esetre már megörökitettem, ha érdekel valakit közkinccsé is teszem szivesen - ha van rá igény. és lehetne bőviteni.
Szerintem igény volna rá. Szívesen belerakom magába a programba is, vagy az is jó, ha egy egyezményes helyről lehetne mindig az aktuálisat letölteni
BigMick

Előzmény: gonczi (#846)
2012-02-14 21:38:04
ez sokat segitett, most már én is látom a vektoros offline térképet. Hozzáteszem, tényleg minden korrektül le van irva az eredeti bejegyzésben, én mégis benéztem. (jó szokás szerint, a manuálé az, amit utoljára elolvas az(a) (férfi)ember. :)
fel is merült bennem, hogy nem kellene-e egy step-by-step guide, legalábbis a tipikus "benézésekre". (mert komplett user guide biztos nem szükséges, csak valami FAQ, a tipikus benézések kapcsán. ezt minden esetre már megörökitettem, ha érdekel valakit közkinccsé is teszem szivesen - ha van rá igény. és lehetne bőviteni.
gonczi

Előzmény: BigMick (#838)
2012-02-14 09:09:28
Új, javított verzió: 1.4.2
Az 1.4.1 hibáit igyekeztem kijavítani (volt bőven), főleg a térkép és az iránytű környékén.
Mivel az 1.4.0-hoz írtak lassan elmerülnek, emlékeztetőül az offline vektoros Mapsforge térképek lelőhelyei:
[link]: ez az OpenStreetMap adataiból készült, a Locus, c:geo, Oruxmap progik is használják
[link]: ez pedig OMP közvetítéssel a turistautak.hu adataiból készült (említett programok szintén tudják használni)
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés