Nekem sem frissult a pozicio, illtve csak veletlenszruen. Es neha visszaugrott egy korabbira. Kiprobaltam a Google mapset is, az is ezt csinalta.
Előzmény: Csuhás (#865)
Jelenleg ezt tudja a térkép megjelenítő. Pár hét múlva várható a javított API amivel jobb megjelenítést tud majd BigMick írni.
Más: Neked látszik a pozíciód a térképen? Akkor is látszik ha mozgásban vagy?
Más: Neked látszik a pozíciód a térképen? Akkor is látszik ha mozgásban vagy?
Moderátor
Előzmény: H.Gábor (#864)
Igen valami nagyon hasonló...
És milyen választ kaptál, készülék specifikus hiba, vagy progi hiba, ami majd javításra kerül?
Had ne olvassak vissza 50 hszt, ha nem muszáj :)
És milyen választ kaptál, készülék specifikus hiba, vagy progi hiba, ami majd javításra kerül?
Had ne olvassak vissza 50 hszt, ha nem muszáj :)
Előzmény: Csuhás (#863)
A #813-ban linkeltem egy képet a turistautak megjelenéséről. Gondolom te is ezt tapasztalod.
Moderátor
Előzmény: H.Gábor (#862)
Még valami, nekem nagyon furcsán jelennek meg (van ahol sehogy) a letöltött OMP-tuhun a túristautak, feltenne valaki egy képernyő fotót a Jakab-hegyről, Pálos kolostor középponttal?