Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2012-02-22 17:38:53
a c:geo térképeken alul látható kis méretvonal...
A következő verzióban már benne lesz.

csiganyál
ez picit macerásabb (meg kell jegyezni, merre is jártunk), de megpróbálom megvalósítani. Az utolsó n pozícióból álló vonalat rajzolnám ki a térképre, persze ki/be kapcsolhatóan.

És még egy dolog: a programban már készítem a helyet (meg a funkciót) a beígért FAQ-nak :)
BigMick

Előzmény: gonczi (#891)
2012-02-22 10:57:30
nekem megy rendesen, 1.4.4-től. (pozíció követés)
Csiganyál jó ötlet, támogatom.
És még egy ötlet: a c:geo térképeken alul látható kis méretvonal beleférhet a fejlesztési koncepcióba?
gonczi

Előzmény: Csuhás (#890)
2012-02-22 09:56:01
Nem jött be az istenbizony. :-) Ma munkába jövet szinte végig az otthoni pozíciót mutatta hol szürke, hol sárga emberkével, illetve néha emberke nélkül. A maradék időben szürke nyíl volt helyes pozícióban mozgó térképen. Sárga nyilat még nem láttam. Pontossági kör sem látszott menet közben.

Más: Egyre jobban tetszik a program. Lehetne térképen megjelenő csiganyálat kérni. Magam normál gps esetén is inkább tájékozódom láda közelben a csiganyál alapján mint a iránytű segítségével.
Csuhás
Moderátor

Előzmény: BigMick (#889)
2012-02-20 21:36:41
Új verzió: 1.4.5
Mi változott?
- Mapsforge térképen helyzetkövetési (nem frissülési) hiba most már istenbizony ki lett javítva
- Mapsforge térképen a helyzetjelző (álló emberke vagy mozgás közben nyíl) színe kifejezi, hogy van-e már (még) érvényes GPS pozíció (sárga, ha van, szürke, ha nincs)
- Mapsforge térképre helyezett támpont is használható a láda/játék letöltés paraméterezéskor
- Térkép ill iránytű funkcióknál a képernyő fényesen bekapcsolva marad külső áramforrás (töltő) esetén
- GPS pontosság jelzése (áttetszó körrel az aktuális pozíció körül) Mapsforge térképen
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés