Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2012-04-24 22:17:20
Szia! Hasonló témában gyötröm jómagam is a progit. Arra már rájöttem, hogy egy új koo-t elmenteni csak letöltött ládaleírás elejére tudok. Azt is "vettem", hogy a térképre bökve létrehozhatok egy új pontot (névvel koo-val), amelyik csak ott lesz látható (bár nem lenne rossz, ha valahova lementené és a jelölők törlése után is visszahívható lenne). A gondom igazából akkor kezdődik, amikor az így felvitt, névvel ellátott új pontra rábökve, célpontként akarom kijelölni. A progi meg is hívja a pontot, a térképen látható lesz a hozzá vezető szaggatott vonal, azonban átváltva az iránytűre, a műszer teljesen mást mutat. Ha volt előtte valamilyen (ládaleírásból meghívott) célpont, akkor azt (irány, távolság és a jobbra fenn a név), ha nem, akkor az északi irányt (a név és távolság üres). Csak velem kekeckedik? És ha igen, hogyan tudnám "visszaszívatni"? ;-)
Fekist

Előzmény: BigMick (#1089)
2012-04-24 16:17:24
Értem. Jelenleg max. annyit tudsz még tenni, hogy térképen megkeresed a célt, ráböksz a térképre és a feljövő dialógusablakban a Célpont opciót választod.
BigMick

Előzmény: zolikj (#1088)
2012-04-24 15:03:45
Köszönöm a gyors választ, igen ezt így megtaláltam csak ehhez kell letöltött láda vagy játék, én egy külön menüre gondoltam ahol csak ez a funkció lenne.

Előzmény: BigMick (#1087)
2012-04-24 14:49:40
be tudok gépelni egy tetszőleges koordinátát és ahhoz odanavigál
Bármelyik láda- vagy játékleírásban Menü / Új pont, majd a leírásban ráböksz, és már ki is van jelölve célpontnak.
BigMick

Előzmény: zolikj (#1086)
2012-04-24 14:31:33
Sziasztok,
Lehetséges olyan menüvel, funkcióval bővíteni a progit ahol be tudok gépelni egy tetszőleges koordinátát és ahhoz odanavigál ?


Új megtalálások

Bejelentkezés