Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2012-05-15 21:02:20
Oké, mostmár látom a térképen a ládákat, ha az osmdroid: online/ofline van kipipálva. Ha az általad ajánlott beállítást alkalmazom, akkor azt írja, hogy érvénytelen térképfájl, mivel, nem tudom hová mentette az offline célú térképet. :(
Akkor olyan funkció nincs, ne is keressem (az iránytűn kívül), hogy navigáljon is az én pozíciómtól a ládáig?

Előzmény: gonczi (#1111)
2012-05-15 20:08:40
abból kiindulva, hogy
Idézet
Nagggyon kezdő vagyok

bármelyik térkép nézeten, legegyszerűbb, ha a főmenü térkép ikonjára kattintva, a menüből válaszd ki a "Térkép file" almenüben a telefonra letöltött térkép file-t.
Majd ellenőrizd, hogy beállításoknál a Térkép menüben a Térkép formátum alatt a MAPSFORGE: offline vector map van-e bejelölve.
Innen működnie kell:
ha a láda leírásánál a térkép ikonra kattintasz, két ikont kellene, hogy láss: a ládáét és a saját pozíciódat.
Ha mégsem, kicsinyíts a térképen, mert alapértelmezésben a ládát mutatja, ha túl messze vagy tőle a saját pozíciód nem jelenik meg, csak egy másik nagyítási szinten.
gonczi

Előzmény: alizoli (#1110)
2012-05-15 19:47:50
Sziasztok! Bizotsan én vagyok a béna, de nem tudom használni a progit. :( Pontosabban abban szeretnék segítséget kérni, hogy:
1. mit kell tennem, hogy az általam kiválasztott ládához "navigálódjak" a térképen? (az iránytű mutatja a távolságot és az irányt)
2. elvileg letöltöttem offline használatra a térképet. Hogyan férek hozzá?
Remélem érthetően fogalmaztam. :) Nagggyon kezdő vagyok, viszont holnap szeretnék ládázni!
A segítséget előre is köszönöm szépen!


Új megtalálások

Bejelentkezés