Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2012-05-16 22:38:08
Tudnál esetleg egy képet feltölteni ide, hogy pontosan mi látszik a képernyőn ilyenkor?
BigMick

Előzmény: emree (#1115)
2012-05-16 20:45:29
Esetleg a korábban felvetett problémára van valami ötletetek?
Ma kipróbáltam autóban is, ugyanaz a helyzet. A mobilnet és a gps is aktiválva volt a telefonon, illetve a programban az antenna mellett a színes "jel" sávok is látszottak, azaz ott is engedélyezve volt a gps. Amint megtalálta a helyet, azt pontosan ki is jelezte a térképen, viszont frissülni, megmozdulni a világért sem volt hajlandó.
Kipróbáltam más navi programokkal, semmi gond nem volt.
Jó lenne valami megoldást találni, mert szimpatikus és gyors program, szívesen használnám.

Előzmény: emree (#1109)
2012-05-11 10:48:57
Szia!
Természetesen engedélyezve van a GPS, talál is jelet, a pozíciómat elég pontosan mutatja. Ha viszont elindulok, ez nem látszik a térképen. Ha kilépek a főmenübe, majd vissza a térképre, akkor aktualizálódik.

Előzmény: BigMick (#1108)
2012-05-10 19:07:13
Mozgás közben azonban a térképen nem változik a kijelzett pozícióm, illetve az iránytű sem mutatja a távolság változását.
Hát ez nem az igazi.
Két kérdés:
1. A GPS használat engedélyezve van?
2. A g:hu címsorában a GPS ikon színes, vagy szürke?
BigMick

Előzmény: emree (#1107)
2012-05-09 14:42:42
Üdv mindenkinek!
Néhány napja találtam a g:hu-t, nagyon megörültem neki, eddig csak külföldi programokat találtam androidra. Samsung Galaxy Spica-n használom, 2.2.3-as androiddal.
A térkép és a ládák be/letöltése szuperül működik. Mozgás közben azonban a térképen nem változik a kijelzett pozícióm, illetve az iránytű sem mutatja a távolság változását. Csak akkor frissül mindkettő, ha kilépek a főmenübe, ami nem túl praktikus, ellenben kényelmetlen. Jól gondolom, hogy ennek nem így kéne működni? Mi lehet a gond?
Előre is köszönöm a válaszokat!


Új megtalálások

Bejelentkezés