Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2012-05-25 23:31:54
Belépek a ládalista letöltése webről menübe, ott beállítom amit le szeretnék tölteni, majd elindítom a letöltést.
Lefut a letöltés, az én esetemben 9 ládát töltött le, majd mikor megjelenne a letöltött lista, az alábbi ablak ugrik fel.
[link]

Leokézom és kijutok a telefonmenübe.

Ugyan ez a helyzet volt, mikor az 1.4.11 által letöltött listát szerettem volna megnézni a "Ládalista" menüben. De ugyanakkor zárójelben ott volt, hogy (9) ládát tartalmazna.

Előzmény: BigMick (#1155)
2012-05-25 22:48:55
Köszönöm a visszajelzéseket. Úgy néz ki, a GC-s részben még mindig van valami, ami nem kerek.
Szeretném megcsípni, hogy mi is lehet a baja. Mivel nem mindenkinél jelentkezik a probléma (nálam sem), így minél részletesebb (mondhatjuk szájbarágósnak is) információk kellenének, hogy pontosan milyen szituációban áll elő a hiba és mi a konkrét tünet.

Még mindig kilép ládalistánál, illetve letöltésnél :(
(ICS, Xperia ray)

Egészen pontosan mi történik? Ládalistaába/Letöltésbe belépéskor, közben vagy után? Pontosan mit jelent az, hogy kilép?
Jön bármi (hiba)üzenet? Vagy mi történik pontosan?

Mikor lefutott a ládalista letöltése, és átugorna arra a képernyőre, ahol kilistázná, a program működése leáll. De ugyan ezt produkálta, mikor az előző verzióból megmaradt listát akartam megnyitni.
Mit jelent az, hogy leáll? Eltűnik a program a képernyőről, vagy csak nem reagálnak a gombjai érintésre? Sokat segítene, ha láthatnék egy képet erről a "leállt" állapotról.

Szűz telepítés után, mikor kiválasztottam a mapsforge térképet, majd ráböktem a térkép megnyitásra, szintén leállt a program. Viszont újra elindítva már megjeleníti a térképet.
Na ez az egy szitu, ami nálam is reprodukálható. Igyekszem javítani (ha rájövök az okára)
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés