Ezek a raszteres térképek valójában kis 256x256 pixeles képekből állnak össze. Minél nagyobb a pixelsűrűsűge egy képernyőnek, annál kisebb helyen jelenik meg ugyanaz a kép. Ezzel nem tudsz mit csinálni.
Pont az ilyen nyűgök miatt fordultam inkább a vektoros térképek felé, ott nincs ilyen gond (van viszont helyette más...)
Más. Összes ládabetöltés: pontosan mi történik?
Milyen beállításokkal indítod el a letöltést?
Mindjárt a letöltés gomb megnyomásakor kiakad, vagy elkezd letölteni, és közben megszakad?
Pont az ilyen nyűgök miatt fordultam inkább a vektoros térképek felé, ott nincs ilyen gond (van viszont helyette más...)
Más. Összes ládabetöltés: pontosan mi történik?
Milyen beállításokkal indítod el a letöltést?
Mindjárt a letöltés gomb megnyomásakor kiakad, vagy elkezd letölteni, és közben megszakad?
Előzmény: Moon_Walker (#1258)
Próbáltam az összes ládát letölteni, de kidob a progi. Ezt tapasztalta más is?
És egy általános kérdés: Nézegettem ezeket a raszter térképeket és nagyon zavar, hogy a feliratok és jelek nagyon kicsik zoomolástól függetlenül. Ez programtól független jelenségnek látszik, mert a locus vagy oruxban is ez van.
Nos azon agyalok, hogy ezzel a dologgal nem lehet valamit csinálni? Valamit valahol belenyúlni, átírni, akármi.
Üdv
Attila
És egy általános kérdés: Nézegettem ezeket a raszter térképeket és nagyon zavar, hogy a feliratok és jelek nagyon kicsik zoomolástól függetlenül. Ez programtól független jelenségnek látszik, mert a locus vagy oruxban is ez van.
Nos azon agyalok, hogy ezzel a dologgal nem lehet valamit csinálni? Valamit valahol belenyúlni, átírni, akármi.
Üdv
Attila