Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2012-09-10 21:37:15
Ez itt off, de ha már kérdezted:


Idézet
CM 7.2. Biztos, hogy nem telt meg, mert minden mást tudok telepíteni. Továbbra is a "mappamaradék" gyanús nekem, de nem találom, melyiket kellene törölni.

A CM 7.2 is használja a /datadata partíciót, ami 172MB, és szerintem az telt be. Ezt ellenőrizheted az SD Maid nevű appal (a főképernyőjén a listában a /datadata tele lesz). Itt éred el az appot: [link]

Itt egy megoldás arra, hogy hogyan lehet ezen helyet csinálni: [link] A kérdéseket is ott tedd fel, mert semmi köze ennek szerintem a g:hu apphoz.
Sancho

2012-09-08 23:55:22
CM 7.2. Biztos, hogy nem telt meg, mert minden mást tudok telepíteni. Továbbra is a "mappamaradék" gyanús nekem, de nem találom, melyiket kellene törölni.

Előzmény: Sancho (#1275)
2012-09-04 07:53:12
Milyen ROM ez? Nem lehet, hogy a /datadata partíciód telt csak meg?
Sancho

2012-09-03 18:45:16
Próbáltam frissíteni, de azt írja ki a teló, hogy nincs elég hely. Van bőven, 1 GB, minden mást tudok frissíteni, telepíteni. Az app törlése után sem tudom újra telepíteni (megint nincs elég hely üzenet). Ezt szokta a Titanium Backup is csinálni, aztán amikor letörlöm a mappáját a Data mappán belül, akkor újra telepíthető. A g:hu esetén mit kellene letörölnöm, melyik mappát?


Új megtalálások

Bejelentkezés