Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2012-10-07 22:09:45
cool :) tetszik
A hétvégén használgattam az appot és a következő jutott eszembe:
Ha a letöltésnél konkrét ládakódra keresek, akkor a letöltés után egyből meg is nyithatná az adatlapot.
Én az esetek 99%-ában navigációra nem használom az appot, arra ott van a Garmin. Annál inkább leírás/kép megnézésére, logok beküldésére, koordináta kinyerésére, ilyesmi. Ennek megfelelően a GPS ki is van kapcsolva, hogy ne zabálja az akkut.
Namost ha esetleg előre feltöltök otthon mondjuk egy budapesti 2-3 napos kirándulásra egy csomó ládát, akkor a GPS hiányában nem fogja nekem távolság szerint sorba rendezni és hiába tudom a kódját, nagyon nehézkes megtalálni a listában.
Ezért vagy azt kéne, hogy a konkrét ládakódra letöltés először nézze meg a már letöltöttek között, hogy ott van-e és ha igen, nyissa meg, ha pedig nincs, akkor töltse le és utána nyissa meg. A másik ötlet a ládalistába egy egyszerű kereső, ami kódban/névben keres, így gyorsan meg lehetne találni, amire szükségem van.
Vagy mindkettő :)

Előzmény: BigMick (#1296)
2012-10-07 21:27:47
Új verzió: 1.4.22
Ami változott:
- új GC logó
- infó funkcióban az egyes lapok közti átváltás vízszintes csúsztatással (swipe)
- Mindent egybe GC ládaleírás ill. GG ládaleírás helyett oldalra csúsztatással váltható lapok: Képek / Adatlap / Leírás / Logok / Saját
Ez utóbbiba kerülnek a saját fényképek, illetve a saját útpontok
- saját fényképek ellátása geotag információkkal
- GC lista log- és képletöltés hibák javítása
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés