Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2012-10-29 09:15:25
Kedves BigMick!
Köszönöm gyors reakciódat!
1. Az eredeti beállítás szerinti OSMDROID módban fut.
2. Azt szeretném elérni, hogy a letöltendő térképeket a nagy tárkapacitású, nálam SD2 néven elérhető, külső SD kártyára töltse és ne a beépített SD néven elérhető memóriára, mivel azon az iGO a hely (2.3GB) nagy részét már lefoglalta és most alig 60 MB üres helyem van, míg az SD2-n 13GB.
Tehát tudom hova kéne rakni a térképeket, csak nem tudom, hogy ezt milyen beállítással érhetem el.

Előzmény: BigMick (#1317)
2012-10-28 22:10:43
Első kérdés: OSMDROID vagy MAPSFORGE térkép megjelenítő módi van nálad beállíttva a program beállításainál?
Ettől függ a válasz, mert ezek tök különböző módon működnek.
(A sejtésem az OSMDROID, de jobb, ha te mondod meg).
Második kérdés: mi is a fő problémád? Az hogy 13 GByte-nyi SD-kártya hely se elég a letöltött térképeknek, vagy az, hogy te magad akarsz általad kiválasztott térképhalmazt letölteni, csak nem tudod, hova rakjad.
BigMick

Előzmény: oimre58 (#1316)
2012-10-28 21:32:41
Nagyon tetszik a progi!
A gondom az, hogy nem tudom beállítani hova töltse le a térképeket, így mivel keresés közben offline-ban vagyok, nem tudok előre megfelelő mennyiségű térképet letölteni mert rövid időn belül tele rakja az SD-t, miközben az SD2-n 13GB helyem van... Nem tudom, hogy én vagyok ügyetlen, vagy ez még fejlesztésre vár?
oimre58


Új megtalálások

Bejelentkezés