Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2012-12-19 19:01:07
Ma kb. 10km-rel odébb próbálkoztam, és ott on-line használva rendesen letöltötte a tuhu aktuális részét.

Megörültem, de utána -vesztemre- megpróbáltam az 5km-es környezet "csempéit" letölteni off-line használatra.

Na ezután már sehogy se mutatta a térképet az aktuális helyzetem közelében- előzőleg otthonról is töltöttem off-line térképrészeket, és ezután jelentkezett ugyanez a hiba.

Ez nem tudományosság, de nekem úgy tűnik, hogy az off-line letöltéstől "sértődik" meg a szerver....

Utána mindent adatot töröltem, alkalmazást eltávolítottam, újratelepítettem, de az eredmény ugyanaz.

Mivel két különböző IP címről volt a fenti két próbálkozás, mintha a kütyü fizikai címét jegyezné meg a szerver.....

Tapasztalt másvalaki hasonlót?

Ugyanakkor a tuhu szerverhez közelálló szakértőt keresnék, hátha van megoldás....

Előzmény: BigMick (#1348)
2012-12-18 22:00:56
Meg kell védjem a programot, nem az ő hibája...
A map.turistautak.hu térkép-szerver most már jó ideje ilyen hiányosan, bukdácsolva adja a térképszelvényeket.
Sorry
BigMick

Előzmény: Janó (#1347)
2012-12-18 20:39:47
Szia BigMick,

Érdekes, de nem tudja teljesen letölteni a térképet. Egyelőre még csak itthon próbáltam, a képernyőképet mellékelem. (Galaxy S3) Köszi.



Új megtalálások

Bejelentkezés