Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2013-05-27 23:22:33
Jó sok kérdés egyben...
- Lehet-e az turistaút jelzéseken nagyítani? Ha a trailmarks-ban a 12 pixeles ikonokat 24-re növeled az működik?
Még nem próbáltam. De mostanában cseréltem nagyobb felbontású telefonra, így esélyes, hogy próbálkozni fogok vele.

- Az egyéb jelzéseket is bele lehet rakni? Pl: szín+Q forrás, szín+O körút, M+ Mária út, E tanösvény.
Elvileg nincs akadálya

- Továbbmegyek:) egy olyan út ahol több jelzés halad megoldható-e ikonokkal (B3/E/M+) ?
Na ez az a pont, ami egyelőre nem megy. Erre is van ötletem, de ehhez nem elég a rendertheme.xml macerálása, ehhez magát a térképet kell egy kicsit másként felépíteni.

A mapsforge projekt most esik át egy szinte totális újraíráson. Ha összeáll használhatóra, akkor tervezek a g:hu-ban is nagyobb léptékű átalakítást a térképkezelésben:
- a jelenleg OSMDROID motorral működtetett raszteres térképek kezelése is átkerül mapsforge alá
- ki/be kapcsolható rétegek
- szintvonalak megjelenítése (külön rétegként)
- mozgás közben irányba forduló térkép
- turistajelzések megjelenítésének bővítése,
- stb.
BigMick

Előzmény: davidovits (#1553)
2013-05-27 11:19:34
Szia BigMick! Tetszik a mapsforge render témád! Lehet-e az turistaút jelzéseken nagyítani? Ha a trailmarks-ban a 12 pixeles ikonokat 24-re növeled az működik? Az egyéb jelzéseket is bele lehet rakni? Pl: szín+Q forrás, szín+O körút, M+ Mária út, E tanösvény. Továbbmegyek:) egy olyan út ahol több jelzés halad megoldható-e ikonokkal (B3/E/M+) ?


Új megtalálások

Bejelentkezés