Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2013-07-27 13:23:09
Nem tudom,hogy egyre gondolunk-e,de én azt "reklamálom",hogy pl az 55. láda leírására nyomva,aztán akármikor vissza a ládalistába nyomva,ugyanúgy az 55.ládánál folytassa,ne az elsőnél. :)
Bocsi,ha csak én vagyok értetlen,és tényleg egyre gondolunk. :)
Norbee97

Előzmény: wa_vagyok (#1674)
2013-07-27 11:49:31
Megpróbálom, de nem könnyű...

Sajnos én fixen tudom hozni a jelenséget... :(

Mintha a ládaleírás hosszával függne össze a dolog.
Pl. a GCGUBA hagyományos ládával próbálkozva nekem is mindig visszaugrik a program a ládaleírásra. Ugyanakkor pl. a GCTEKO multiláda 3. pontjáról már sohasem, hanem mindig a kezdőlapra.

Talán a leírás hosszával van a gond (nem a ládatípus miatt, hanem a multiláda leírása ugye lényegesen hosszabb...), és ezért "belelóghat" valami visszatéréshez szükséges adatba.

Azt vettem észre, hogy ha kilépek a programból és internetezek, telefonálok egyet, vagy bármi mást, majd újraindítom a g:hu-t, akkor -RÖVID ládaleírásnál- a program nem a kezdőponttól indul, hanem onnan, ahonnan utoljára kiléptem, tehát tárolja az aktuális infókat. Ha a program ezt nem tudja és a kezdő ládaoldalon nyit - akkor a visszalépést sem tudja az adott ládánál. Így ezzel a teszttel bármely ládaleírásról meg tudom mondani előre, hogy a visszalépés sikeres lesz-e, vagy nem...

Nem ismerem az Android memóriagazdálkodását, de az biztos, hogy nekem mindkét gép csak 500 MB RAM-mal rendelkezik a manapság divatos 1 GB helyett... :( talán ez is belejátszik. (???)

Nem csak nekem jön ez elő, a hozzászólásokat olvasgatva mintha Norbee97 is ezt reklamálná...

Köszönöm, hogy utánanézel!
wa_vagyok

Előzmény: BigMick (#1671)
2013-07-26 21:21:18
Úgy tünik, a térképnézetbe belépéskor elveszti a leírás nyitott részére vonatkozó paramétereket.
Próbálgattam sokat (szintén android 4.1.2-n), és nagy ritkán tényleg sikerül előidézni a jelenséget, de legtöbbször tökéletesen visszaugrik az iránytű-térkép-vissza gomb után is a ládaleíráshoz, ahova kell. Amikor meg eltéved, akkor se tudom értelmesen semmihez se kötni, hogy most épp miért.
Szóval, ha valami, a múltkorihoz hasonló, egyértelműen reprodukálható szituációt tudnál mondani, az remélhetőleg segítene ...
BigMick

Előzmény: wa_vagyok (#1670)
2013-07-26 13:44:01
Sajnos, a visszalépés gomb továbbra sem müködik jól. Az iránytű nézetről helyesen visszalép a ládaleírás utolsónak megnézett pontjára (akárhányszor kapcsolgathatom ide-oda), de ha egyszer a térképnézetbe váltok, akkor mindig a kezdőlapra ugrik... :(
Sajnos, az sem megoldás, ha a térképnézetről először visszalépek az iránytűre.

Úgy tünik, a térképnézetbe belépéskor elveszti a leírás nyitott részére vonatkozó paramétereket.

Android 4.1.2 (LG 920 telefon), és 4.2.2 (Waytek tablet) azonosan működik.
wa_vagyok

Előzmény: BigMick (#1660)
2013-07-24 17:42:44
Nálatok jó és csak nálam rossz, mi a tapasztalat???
Nem csak nálad ilyen :(
Elkészült a javítás: 1.4.28e
BigMick

Előzmény: Lally (#1658)
2013-07-24 17:17:50
A gpsgames bármely ládájára rányomok a progi "váratlanul leállt" hibával kilép. Póbáltam törölni és újra rakni, de ugyanaz a hiba. Nálatok jó és csak nálam rossz, mi a tapasztalat???
Lally


Új megtalálások

Bejelentkezés