Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2013-08-07 22:49:01
Miben különbözik ilyen szempontból egy telo egy tablettől?
Nem tudom.
Játszottam 4.1.2-es és 2.2-es androidon a tuhu térképpel, de mindkét telefonon szépen megmaradtak a letöltött csempék akkor is, amikor kikapcsoltam a wifit.
Valami nagyon blőd hülyeség lesz az oka nálad ennek a rejtélyes eltűnősdinek.
BigMick

Előzmény: szcsalad (#1691)
2013-08-07 09:15:45
Kedves BigMick!
Feltettem a 1.4.28f verziót. Előtte az archívból feltöltöttem a TUHU mappát a térképcsempékkel. A telepítés utáni indítás wifi nélkül, GPS nem pozicionált (mert épületben vagyok). Az eredmény: üres térkép mappa.
Na, gondoltam biztos a telepítés törölt mindent(a ládalista megmaradt), ezért fájlkezelővel újra bemásoltam a térképet a mappába. Program újraindítás után újra üres a tuhu mappa, pedig 340 MB-t másoltam bele.
Az eszköz nem telefon, hanem egy tablet: Wayteq xtab 50 GPS, ICS 4.0.3
Az újraindítást mindkét esetben kikapcsolt wifivel és még nem pozicionált GPS-szel történt. (Lehet, hogy ez a probléma?)

Sajnálom, hogy nem sikerült eredményt elérni, mert így offline ládázáshoz használhatatlan, mert minden térképet töröl, nem csak a TUHU-t.
Miben különbözik ilyen szempontból egy telo egy tablettől?

Előzmény: BigMick (#1689)
2013-08-06 23:08:08
Új verzió: 1.4.28f
Megpróbáltam belepiszkálni az OSMDROID térképmotor lelkivilágába, hogy a letöltött raszteres térképcsempéket ne akarja kitörölni újraindításkor (illetve térképforrás váltáskor)
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés