Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2013-11-17 16:29:50
Minden g:hu-val kapcsolatos dolgot töröltem, legfrissebb apk-t letöltöttel innen, friss Mapsforge, letöltve a PC-re, ott kicsomagolva.
apk és térkép másolva a telefonra kábelen, TotalC-rel.
apk install, térkép a megfelelő könyvtárba mozgatva.
A g:hu-n beállítva a térkép formátum.
Az 1. képen a könyvtár látszik, a 2. képen a hiba üzenet ha a térkép funkcióra bökök.(a profil képemhez töltöttem fel)
Egyébként nekem nem ajánl fel könyvtár választási lehetőséget a térképekhez
MrZerge

Előzmény: V_Gabor (#1871)
2013-11-16 17:35:54
Ez furcsa, nekem is S3-am van és soha nem volt vele gondom. Állandóan offline, vektoros térkép módban használom. A térképeket havonta frissítem.

Itt valami más gond lehet. A fenti linken (FAQ) a leírást is S3 alapján készítettem.
V_Gabor

Előzmény: H.Gábor (#1870)
2013-11-16 11:25:28
Szintén S3, én még kb januárban szóltam néhányszor, hogy nem lehet kiválasztani a térkép helyét. Aztán ma megint rászántam másfél órát, aztán elolvastam a hsz-ed :)
Pedig nekem nincs is plusz sd-m, csak a gyári belső memória, amit egyébként sdcars/storagecard névvel illetnek a fájlkezelők a telefonon.

Pedig egyre inkább ezt használnám, de offline térkép nekem még sosem futott, nélküle meg bajos a használat.
H.Gábor

Előzmény: MrZerge (#1869)
2013-11-16 07:49:35
Valami hasonló dologgal kinlódok én is a GalaxyS3 minivel:
ha a saját fájlok funkcióval megnézem, minden úgy van ahogy a faqban le van írva, de ha a g:hu -val meg akarom nyitni a térképet a menü valami system könyvtárba lép, onnan hiba jelzéssel kilép.
Én is láttam a GSDriver által leírt fehér mezőt az ikonokkal.

Van egy olyan érzésem, mintha a térkép a megfelelő menüvel az SD kártyán lenne, de a g:hu prg. a telefon memóriában futna, vagy ez hülyeség?
Be kell állítani, hogy a g:hu telefon vagy SD kártyán fusson?
Az én S Advance telefonomon van ilyen lehetőség, a lányom S3 minijén nincs ilyen menü lépés(mindkettő 4,1-s android)?
MrZerge

Előzmény: GSdriver (#1867)
2013-11-16 06:43:16
ühüm :( Annyi még, hogy a fehér mezőn látszik a kis rózsaszín csiga, a z iránytű ikonja, a méretező gombok, az aránymérték, egy kis térképikon a piros cseppjelzéssel és a nyíl/bácsi ami a pozíciómat jelöli (ez utóbbi középen van) csak a térkép nem látszik a háttérben.

Előzmény: BigMick (#1866)
2013-11-15 22:16:28
Na várjál, menjünk sorjában.
- Tehát a Hungary_openmaps_eu_europe.map filet valahova felmásoltad a telefonodra.
- A programban a Beállítások/Térkép/Térkép formátum=MAPSFORGE
- A progiban Térkép menüpontot választva a Menü gombra feljövő menüben A Térkép file opcióval kiválasztod a valahova másolt térkép filet.
- És ezek után marad a fehérség térkép helyett.
Eddig stimmel?
BigMick

Előzmény: GSdriver (#1865)
2013-11-15 19:00:46
Szia Bigmick! Fel akartam tenni az offline vektoros térképet (openmaps.eu-ról) de nem sikerül.

Zip-et leszedtem, a map file-t kitömködtem a g.hu contents-be kiválasztottam, a proggiban bejelöltem, hogy offline térképet szeretnék és a térkép helyett egy fehér mezőt kapok. Tudsz segíteni? Köszi

Android 2.2 HTC Desire, és g.hu 1.4.30.a


Új megtalálások

Bejelentkezés