Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2013-11-24 22:26:49
Na holnap letesztelem :) köszi

Előzmény: V_Gabor (#1889)
2013-11-24 22:17:10
Az úszógumi ikon nem arra való, kérlek olvasd el a leírás (azért készült).

Ha az iránytű gombra be sem lép az iránytű ablakba, akkor egyszerűen kattints a térkép gombra és látni fogod a ládához tartozó összes pontot.... mozogj ;-)
V_Gabor

Előzmény: maglew (#1888)
2013-11-24 21:16:47
Köszi nektek.

Szóval iránytű állítólag nincs ebben a tipusban, ezért a G.HU programban ha letöltöm a ládalistát, és kiválasztok egy ládát, akkor ugye tudok fotót készíteni, bejelenteni hogy megvan, behozni a térképet, de van ott egy iránytű ikon, ami páromnál (ZTE telefon) a megnyomásával átvált egy iránytűre és kiírja hogy hány méterre van a láda. Ezt a Huawei telefonon hiába nyomtam nem reagált rá semmit.

Ezek szerint akkor a ládát úgy kéne megtalálnom hogy a közelébe érve rányomok a ládára (akkor megjelenik az úszógumi ikon) és akkor a légvonal alapján olyan 10 méter pontossággal odavezet?

köszi minden segítséget

Előzmény: V_Gabor (#1887)
2013-11-24 21:06:11
Az iránytű nem egyezik meg a GPS-el. A Fairy által is ajánlott leírásban láthatod, hogy a szaggatott vonal a térképen is használható navigálásra (légvonalban).

Használd azt! Ha mozogsz az emberke pozíciója is változni fog (telefon függő gyakorisággal). Szólj, ha ez sem megy (ami furcsa lenne).
V_Gabor

Előzmény: maglew (#1884)
2013-11-24 20:30:09
Igen, csak nem értem mi a megoldás, ha a telómba nincs iránytű, hogy fogok eljutni a ládáig? :(

Előzmény: Fairy (#1883)
2013-11-24 18:39:48
Ezt olvastad itt?
Fairy

Előzmény: maglew (#1882)
2013-11-24 18:26:47
Sziasztok!

Van ez Huawei y300 telefonom és tegnap geoládázni szerettem volna a G:hu programmal.

Maga a program lemegy, a térkép is bejön, látom is a geoláda elhelyezkedését, de az iránytűre klikkelve nem jelenik meg semmi.

Egy másik fórumon azt mondják hogy a telóban nincs iránytű funkció, de ilyen esetben hogy tudnék geoládát keresni? Az iránytű nem a műholdas funkció alapján számolja ki, a pontos helyet? köszi.


Új megtalálások

Bejelentkezés