Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2014-01-25 16:12:41
Bocs, ha félreérthető volt a dolog, nem szóltam le az alkalmazást, sőt épphogy nagyon tetszik! Nem akartalak megbántani benneteket!

Amit írtam (akartam írni): a csigabiga alapesetben rózsaszín, azaz jelzi a tracket. Ki kell kapcsolni szürkére, hogy ezt ne tegye. Ráadásul bármikor rálépek a térképre a csigabiga mindig rózsaszínre vált, hiába szürkítettem be előbb.

Tapasztalatom szerint a csigabiga rózsaszin, akkor az akku jobban fogy, mint amikor szürke. (a GPS mindkét esetben be van kapcsolva.) Ládázáskor az energiatakarékosság végett csak a GPS-t kapcsolom be, a telefon, wifi egyebek OFF állapotban vannak (repülőgép üzemmód).

Nekem nem nagyon van szükségem a track kijelzésre a ládázáshoz, mert a track "mögöttem" van. Ha megtaláltam a ládát akkor általában track nélkül is visszatalálok oda ahonnan indultam.

A csiganyál húzatásnak szerintem az a legnagyobb értelme, hogy utána elmentse az ember a csiganyálat. Ezt többnyire más programmal/készülékkel végeztetem eddig. Mivel láttam, hogy a g.hu húzza, gondoltam el is menti valahova ... ennyi az egész. Egyfajta kellemest a hasznossal eset lenne.

A sárgafekete navigációs vonalat is ritkán használom, mert jobban szeretem, ha "tiszta" a térkép (csak és és a célpont vagyunk rajta).




Előzmény: V_Gabor (#1942)
2014-01-23 21:39:02
Mi is lenne az a lényeg? Mobillal akarsz tekkelni? Arra van sok kész alkalmazás. Miért nem azokat használod? Esetleg egy túra GPS-t, mert annak még értelme is van.

Ez az alkalmazás geoládázáshoz készült eredetileg. Ez a "csiganyál" hasznos, hogy lásd milyen útvonalon közelíted meg a ládát.

Meg is jegyzed, hogy fogyasztja az akkut (a bekapcsolt GPS, s nem a g:hu opciója). Ezt jól látod.

Mi az a preset? A GPS-t ha kikapcsolod, akkor úgy marad, ha be, akkor úgy. Én így takarékoskodom az akkuval. Soha nem volt vele gondom, ha kellett GPS jel és "csiganyál", akkor szépen ott volt és működött. Ha nem kellett, akkor nem.

Nem kellene az alkalmazást leszólni, hiszen pompásan és hibátlanul működik.
V_Gabor

Előzmény: GSdriver (#1941)
2014-01-23 20:59:02
De hát akkor minek van, ha pont arra nem használható, ami lényege lenne? :/

Szerintem sokkal jobban fogyasztja az akkut, ha be van kapcsolva. Ráadásul a bekapcsolt állapot a preset, így minden egyes térképre váltáskor újra ki kell nyomni. :(

Előzmény: BigMick (#1940)
2014-01-19 20:58:20
Az ide vonatkozó beállítás szövege annyi, hogy "a nyomvonal hossza".
Rögzítésről nincs szó, csak megjelenítésről (egyelőre).
BigMick

Előzmény: GSdriver (#1939)
2014-01-18 14:00:38
Kár. Furcsa, hogy akkor minek írja valahol a beállításokban, hogy a rögzített pontok száma 2000 ... vagy ez nem arra vonatkozna?

Előzmény: V_Gabor (#1938)
2014-01-15 08:16:49
Tudtommal nem menti sehová, csak megjeleníti.
V_Gabor

Előzmény: GSdriver (#1937)
2014-01-15 07:16:33
Szia, bocs hogy újra kérdezem, de kérlek írd meg röviden, hogy hova menti a tracket a program? Biztos béna vagyok, de nem találom. A FAQ-ban sem leltem rá. :(

Előzmény: BigMick (#1934)
2014-01-08 13:25:57
És azt is olvastad, hogy a "Beállítások"-ban mit kell előtte csinálni?
BigMick

Előzmény: agyorgy (#1933)
2014-01-08 13:21:41
Kösz.
Pont itt olvastam, hogy nyomjam meg a "Térkép file" gombot.
Na nekem olyanom nincs.
agyorgy

2014-01-08 06:03:45
Itt [link] olvass.
firesanyika

Előzmény: agyorgy (#1931)
2014-01-07 22:35:34
Sziasztok!
Offline térképet szeretnék kiválasztani használatra.
Viszont a térkép oldalon nincs a menü után "Térkép file" gomb, amiről elérhetném a mappákat.
SG4 Active 1.4.30x
agyorgy


Új megtalálások

Bejelentkezés