Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2014-02-23 15:23:30
Szerintem a nagyítási szint nem erre vonatkozik, hanem arra, hogy mekkorának látod a feliratokat stb. a térképen. (A monitor felbontása ui. minél jobb annál kisebb 1 pixel és a régi telókon még jólé olvasható dolgok mára apró pici bolhavesékké váltak. Szerintem ezt küszöböli ki, ez a választási lehetőség)

Előzmény: Tóthék (#1954)
2014-02-23 10:47:18
Köszönjük BigMick!
Nálam nincs gond, a mapsforge térképet szépen kezeli.
Egy hibát fedeztem fel, a Térkép módban nem tudok jobban ránagyítani 50m-nél, ha átállítom a nagyítási szintet "Nagyon magas"-ra akkor sem lehet 50m-es lépték alá menni.
Két gépen is néztem, mindkettőn megvan a jelenség.
Amúgy nagyon klassz, gratulálok.

Előzmény: BigMick (#1948)
2014-02-21 23:28:43
Új verzió: 1.5.0a
Teljesen megújult a menürendszer és a térképkezelés, ezen kívül több apróbb változás is történt.

Menürendszer:
elvileg bármilyen android verzión ugyanaz a kinézet: a képernyő jobb felső sarkában levő függőleges 3 pontos ikon a menü előhívója. Ha a kütyün van hardveres menü gomb, akkor azzal is ugyanezt a menüt lehet előcsalni.

Térkép
- nincs külön térképmotor az online és az offline térképkezeléshez, hanem van egy közös,
- nagy pixelsűrűségű képernyőkön választható mértékű nagyítás alkalmazása
- akár a térkép menüből direktben is lehet a Térkép beállításokat elérni, amiknek a módosítása a térképhez visszatérve rögtön érvénybe is lép
- a térképen lehet rétegeket ki/be kapcsolni

Van pár dolog, ami még nem működik, ilyen pl.
- a track kijelzés (csiganyál húzás)

Kialakítás alatt vannak (még nem működik):
- track rögzítés és export gpx formátumban
- a térkép megjelenítés bontása további ki/be kapcsolható rétegekre
- közvetlen térkép és smink letöltés az openmaps szerveréről
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés