Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2014-02-23 15:50:21
Na feltettem én is (HTC Desire, Android 2.2)

A telepítés előtt mindent töröltem (a g.hu contents mappát is).

A program szép, de nálam sajna vannak gondok. A bejelentkezési próbánál rögtön FC-t dob, majd visszatér a kezdőoldalra. Nem enged tehát belépni.

Az offline térképet ki tudom választani a szokásos módon, de a térkép ikonra bökve ismét FC az eredmény (nem is megy vissza a programba). Online TUHU térképet választva szintén ez a végeredmény.

Ezután beléptem a megtalálásaim rovatba. Ott a törtés miatt alaphelyzetben csupa nullát láttam, a frissítésre kapcsolva viszont belép és gond nélkül lehúzza ládászéletem történetét.

Innen a ládaletöltés oldalra mentem (letöltés webről). Az én telefonomon a háttér barna, a feliratok élénk zöldek, a kitöltendő mezők (pl. max. távolság, ládakód) sötét barnák és a bennük levő betűk pedig feketék, ami sajnos nagyon nehezen olvasható. A régi színösszeállítás rendben volt. Lehet, hogy nem is szándékos a színváltozás, hanem valami "kódeltolódás" következménye?

A ládalistát behívva szépen látszanak a ládák. A megtaláltak szürkítve, ahogy eddig. Itt a telefon menü gombját megnyomva most nem történik semmi. Most nem adja fel a ládalista térképre opciót.

Ha kiválasztok egy ládát, akkor szépen belép. A címoldalon a telefon menü gombot megnyomva egy frankó menülista (fekete alapon fehér) jön le ládaadat, log, képfrissítéssel amik mind működnek.

A ládaoldalon az iránytű bejön. Ráadásul ha visszalépek akkor az iránytűre lépés előtti utolsó pozícióba ugrik vissza. Szuper.

Ha a térkép ikonra bökök akkor sajna ismét csak FC az eredmény. Lehet, hogy rosszul csinálok valamit?

A beállítások, térkép részbe visszatérve a " sminkek " menü új. Itt kellene beállítanom még valamit?

Előzmény: BigMick (#1948)
2014-02-21 23:28:43
Új verzió: 1.5.0a
Teljesen megújult a menürendszer és a térképkezelés, ezen kívül több apróbb változás is történt.

Menürendszer:
elvileg bármilyen android verzión ugyanaz a kinézet: a képernyő jobb felső sarkában levő függőleges 3 pontos ikon a menü előhívója. Ha a kütyün van hardveres menü gomb, akkor azzal is ugyanezt a menüt lehet előcsalni.

Térkép
- nincs külön térképmotor az online és az offline térképkezeléshez, hanem van egy közös,
- nagy pixelsűrűségű képernyőkön választható mértékű nagyítás alkalmazása
- akár a térkép menüből direktben is lehet a Térkép beállításokat elérni, amiknek a módosítása a térképhez visszatérve rögtön érvénybe is lép
- a térképen lehet rétegeket ki/be kapcsolni

Van pár dolog, ami még nem működik, ilyen pl.
- a track kijelzés (csiganyál húzás)

Kialakítás alatt vannak (még nem működik):
- track rögzítés és export gpx formátumban
- a térkép megjelenítés bontása további ki/be kapcsolható rétegekre
- közvetlen térkép és smink letöltés az openmaps szerveréről
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés