Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2014-03-02 08:06:49
Szia! Először is újra köszönöm a sok munkát, amit az új verzió kifejlesztésébe fektettél. Tetszett a régi is, de ez egy másik dimenzió! :)

MIután tegnap végre le tudtam cserélni a HTC Desire-n a gyári Froyo-t egy majdnem teljesen gyári 2.3.3 GB-re, már fel tudtam tenni a 1.5.00j-t.

A telepítés során nem volt probléma, a belépés, beállítások kapcsán ugyan jött 1-2 FC üzenet, de valójában azután már működött. :) (Küldjem el esetleg a log-ot?)

Aminek az alábbi bejegyzések alapján működnie kellene, azt úgy érzem működik is. Nincs baj a sebességgel se. :)

Az első tapasztalat szerint egyedül a ládaletöltés oldal megjelenése nem tökéletes. Még mindig barna a háttér, neonzöldek a betűk, sötétbarnák a kitöltendő mezők, és fekete a beírandó szöveg. Gondolom a telefonomban van a hiba, mert rajtam kívül csak egyvalaki tapasztalt hasonlót, nyilván másképp értelmezi a programod színkódjait ... :( Köszi, ha tudsz segíteni. (Küldjek esetleg képernyőképet?)

Előzmény: BigMick (#2018)
2014-02-27 19:30:17
Új verzió: 1.5.0j
Remélhetőleg már senkinél nem akad ki térképre lépéskor, valamint a GC ládákba is simán beenged.
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés