Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2014-10-25 10:37:24
Én sajnálom a legjobban, hogy ilyen nagy a csönd. De tényleg úgy van, ahogy írod, az utóbbi hónapokban a munkahelyemen annyi volt a dolgom, hogy a kevéske maradék időmben örültem, ha nem kellett számítógépet látnom...
És ahogy most kinéz, ez a helyzet legfeljebb csak kicsit fog enyhülni a következő időszakban :(
Pedig van pár olyan téma, amiben elkezdtem már agyalni:
- fejlődik a mapsforge API, megteremtve a térképen belüli rétegek ki/be kapcsolására a lehetőséget,
- ládaleírásban visszaállítani a képek megnézését nagyobb méretben,
- igazodni a google által az android 4.4-től bevezetett újabb hülye korlátozáshoz (nem gyári alkalmazások nem használhatják normálisan a külső SD-kártyát),
- stb.

Majd meglátjuk, a télen mire jut energiám.

BigMick

Előzmény: GSdriver (#2211)
2014-10-21 23:43:26
Szia! Sajnos mostanság elég nagy a csend errefelé.

Bár én nem vagyok a téma szakértője, de korábban már írt valaki itt hasonlóról. Ha jól emlékszem akkor, az iránytű hiánya okozta a problémát.

Ha az alábbi telóról van szó, akkor sajnos a Te esetedben is ez lehet a baj.

[link]

Ha biztosan van iránytűd a telefonban, akkor a program és az adott oprendszer összeférhetetlensége lehet a baj. Ebben akkor kaphatsz segítséget, ha megírod milyen oprendszer fut a telefonodon.

Ez utóbbi esetekben pár napon belül válaszolni szokott egy hozzáértő. Sajnos most a nagy hallgatás (és a rég elmaradó frissítések) lehet, hogy azt jelzik, hogy a fejlesztőnek (BigMick) nagyon nem jut ilyesmire ideje. Mivel szabad ideje terhére fejleszti a programot, kérlek ne neheztelj rá akkor se, ha véletlenül nem kapsz gyorsan választ.





Előzmény: accu (#2210)
2014-10-20 22:08:12
a g:hu 1.4.30x a sg-130gh telefonon sz iránytü nem mozdul meg. az 1.50 nál meg se jelenik csak a távolság segitsetek


Új megtalálások

Bejelentkezés