Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2015-02-01 17:10:43
Szerintem bocsánatos bűn. Ahová felment, annak a ládának a rejtője is vétett már ilyen hibát. :)
PeterPan

Előzmény: GSdriver (#2276)
2015-01-18 20:12:37
Ajjaj, ma az 1.5.1a val ládáztam és lefotóztam egy logbookot a jelszóval. No ezt minden további kérdés nélkül fel is nyomta a proggi a logbeküldéskor a ládaoldalra ... :/ (Deziré, Android 2.3)

Szerencsére este, amikor hazaértem még azelőtt észrevettem, hogy a gc fórumon leszedték volna rólam a keresztvizet. Huhhh.

Előzmény: BigMick (#2272)
2015-01-16 17:13:27
A soha talán túlzás.
Vagyunk páran, akik úgy működünk, hogy a helyszínről gyorsan bejelentjük a megtalálást a beállított sablon szöveggel, legfőképpen a jelszó helyességének ellenőrzése céljából (addig derüljön ki, hogy jól olvastuk-e le, amíg ott vagyunk a doboz mellett), aztán a nap végeztével otthon, számítógép mellett kiegészítjük a nap érdekesebb ládáinak vagy megtalálásainak a szövegét. Nem mindegyikét persze, csak amelyik jobban megragadt az emberben.

A webes felületen alkalmazható pontozást akkor szándékozom a g:hu-ba is beépíteni, ha majd az API fejlesztés egyszer eljut oda, hogy lehessen azon keresztül egyszerűen logot beküldeni, ahol nem kell html bűvészkedés ahhoz, hogy 1, 2 vagy 3 pontértéket hozzárakjak a loghoz.
BigMick

Előzmény: PeterPan (#2271)
2015-01-16 12:53:11
Miért van az, hogy a g:hu felhasználók soha nem adnak értékelést a megtalálásukhoz?
PeterPan


Új megtalálások

Bejelentkezés