Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2015-04-05 20:26:41
Szia!

Jól gondolom, hogy a GCUDVA vagy GCAndo ládához beküldött Egyéb loghoz szeretnéd a g:hu-val rögzített képeket is beküldeni?
És ha jól látom a gecaching.hu-s logjaidból, a programnak az 1.4.30x verzióját használod.
Pontosan mi az, ami nem megy? Van net (wifi vagy mobilnet), rákatt a képre, és mit csinál a Beküld opció?
BigMick

Előzmény: Galci (#2331)
2015-04-05 19:35:32
Sziasztok!
Tudnátok segíteni, hogyan kell feltölteni azokat a fotókat, amit a mobil applikációval csináltam? (a képeknél a pipa ott volt mikor elküldtem)
Előre is köszönöm!
Igen androidos a készülék (Samasung G. Core dual)
g:hu az applikáció
És ide szeretném feltölteni. A fotókat a láda adatlap, leírás feletti kis piktogram (fényképezőgép) megérintése után csináltam. A nagyobb baj , hogy onnan sehogyan sem tudom lementeni, de a "saját" fülecske alatt tudom szerkeszteni (forgatni, elnevezni) csak feltölteni nem lehet. Amikor megtalálásra koppintok, ahol kéri a kódot , jelszót stb, ott a beküld felület mellett van egy "képek" felirat amit pipálni lehet (ott van a pipa küldés előtt).
Köszönöm a segítséged!
Áldott Húsvétot!
Elnézést a zavaros szövegért ,de a geocaching oldalon kértem először segítséget és ők irányítottak oda. a fenti szöveget oda gépeltem be, ide csak bemásoltam.



Új megtalálások

Bejelentkezés