Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2015-06-30 21:00:57
majdnem az összes. 3660 körül. (csak a kereshetők és a meg nem találtak)

Előzmény: BigMick (#2418)
2015-06-30 20:48:57
Hány láda van a letöltött listában?
BigMick

Előzmény: CocimiT (#2417)
2015-06-30 20:10:02
Ok, úgy néz ki megtaláltam a hibát. :) A hiba javítását rád bízom.... :D
1) Szóval a "térkép nem tölt be" és a "nem működik" típusú hibára úgy sikerül konzisztensen előidézni a hibát, hogyha letöltöm a ládalistát. Amíg nincs letöltve ládalista, addig a térkép betölt. (bár a legelső alkalommal így is lefagyott, de utána restart után ment.) tesztelve 1.5.1w és 1.5.2a/b-vel is.
2) az 1.5.1w (playről telepítve) tud hibajelentést küldeni, amikor lefagy, az 1.5.2a/b nem. csak a "várakozik" és "ok" gomb a bezárás kérdésére. - Tehát nincs "jelentés" gomb (gondolom mert nem a playről van telepítve. vagy mert más a hiba eredménye?)
3) apró észrevétel: amikor ládafrissítés van 1.5.2b-vel akkor letöltés közben, egy idő után kikapcsol a képernyő, ha nincs hozzáérve a telefonhoz. 1.5.1w-ig azt vetem észre, hogy a letöltés végéig nem kapcsolt ki a képernyő. - Ezt nem tartom bugnak sem feature-nek csak egyszerűen visszajelzés.

Előzmény: BigMick (#2412)
2015-06-29 22:12:10
Új verzió: 1.5.2b
Küzdök tovább a térkép betöltési problémával.
A Google Play fejlesztői felületére beküldött hibajelentések alapján próbálom kitalálni, hogy mi lehet, ami miatt a kütyük nagy részén gond nélkül elindul a térkép, másokon meg az istennek sem.
Ami eszköz a közelembe elérhető, azon persze mindegyiken jól megy, így testközelből nem tudom megcsípni, hogy mi lehet a probléma forrása. Kicsit kuruzslás jellegű így a dolog, de korábban már sok ilyen kósza hibát azért sikerült már megcsípni. Remélem, ez is meglesz.
Most megint megpróbáltam pár dolgot, ami talán előrébb viszi a dolgot.
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés