Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2015-10-07 21:07:13
Amíg nem oldódik meg a kérdés, feltettem egy térképet ide: [link]

Töltsd le, próbáld ki. Nekem is ez van fent g:hu alatt.
V_Gabor

Előzmény: kóborló (#2475)
2015-10-07 19:14:40
jópár kérdésem azért lenne még. (igyekszem visszafogni magam... ;) )
Amíg nem tudtam feltenni az adatbázisból omp ofline térképet nem lehet egyéb forrásból származó térképet használni?

Tehát. Letöltöttem egy térképet, és bemásoltam a /data/data/g.hu mappába. ( Hungary_openmaps_eu_europe.map) Ezt betallózom szerviz/térképbeállítások/térképfile menűben, ahol szépen meg is jelenik. Viszont a programban a térképet megnyitva totál fekete mező fogad.
Ezt nem lehet valahogy orvosolni? Vagy rossz helyre másoltam a térképet?
Az hogy nem tudok az ofline térkép keresésénél kilépni a g.hu könyvtárból normális jelenség?
Vagy ezek a jelenségek csak nálam fordulnak elő?

Szerintem egyenlőre ennyi elég.
kóborló

Előzmény: BigMick (#2474)
2015-10-06 21:16:01
Helyes a megfigyelés.
Igyekszem elérni, hogy hamarosan újra működjön a programból az omp térkép letöltés.
BigMick

Előzmény: GSdriver (#2473)
2015-10-06 20:43:01
De szerintem nagyon is lehet. A proggi ugyanis nem az új, naponta frissülő térképgyűjteményre, hanem a tavaly decemberben lezárt archivált verzióra mutat a kérdéses lapon. Reméljük, hogy Bigmick a következő frissítésben már cseréli a linket.

Ld. itt 2448-as hozzászólásom.

Előzmény: kóborló (#2472)
2015-10-06 19:22:57
Véletlenül botlottam bele ebbe az infóba: ( [link] )
---------------------------------------- ----
Az openmaps.eu főlapján olvasható:

Szerver átrendezés
Átmeneti jelleggel ki kellett kapcsolnunk a régi anyagokból készült archivum elérhetőségét.
2015-10-01 19:19:53 peter68

Új szerver
Köszönhetően a támogatásotoknak a mai nappal beüzemelésre került a teljesen új i7-es szerverünk. Egyelőre még nem vesz részt az éles kiszolgálásban, de folyamatosan telepítjük és így középtávon új szolgáltatásokra is van remény, pl. útvonaltervezésre.
---------------------------------------- ----

Nem lehet hogy ez az oka, hogy nem adja be az omp térképek listáját az app?

Egyébként feltettem a párom telórjára is a progit, és ugyanez a jelenség fogadott.
Ott sem tudtam offline térképet telepíteni...
kóborló


Új megtalálások

Bejelentkezés