Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2015-10-23 23:07:25
Köszi, megjavult nagyon viccesen. Vagy ötödször telepítettem újra, egyszercsak működni kezdett a narancssárga felületen a tallózás a két pontra kattintva. Betallóztam a Downloadból a letöltött térképet (köszi a linkért itt lejjebb), és működik offline is. Azt saccolom, mostanában 1 hibás verzió lehetett fenn, de megjavították. Köszi!

Előzmény: GSdriver (#2489)
2015-10-23 20:58:49
Ha az SD kártyán nincs direkt g.hu könyvtár,
akkor az SD kártyán android / data / g.hu esetleg

2015-10-23 19:32:37
Igen.

Előzmény: GSdriver (#2487)
2015-10-23 07:21:33
Lollipop van rajta?

2015-10-22 23:50:49
Egészen rejtélyes számomra ez a dolog:-(
Az astro meg a total commander nem talál se g.hu, se g.hu.content mappát. (Magát az alkalmazást, mint 2,03 MB-os méretű fájlt megtalálja, ez az egyetlen találat g.hu keresésre.) A fájlrendszer Total commanderben pedig úgy néz ki, hogy van sd-kártya, sd-kártya (2), és Fájlrendszer gyökér mappa (meg egy csomó más, pl. könyvjelzők, Fényképek, Telepített alkalmazások). A Fájlrendszer gyökér-ben van egy Data mappa, de azt írja ki, azt nem lehet megnyitni. Pedig az itt egyik hsz-ban ajánlott helyről már letöltöttem a térképet a downloads-ba, kizipeltem, már csak át kéne másolni a g.hu mappába. Ami nincs:-(

Megjegyzem, ha megnyitom a g.hu appot, a szerviz/térképbeállítások/Térképfile-re bökve kiad egy narancssárga felületet, ahol fönt van, hogy /data/data/g.hu/maps, alatta két kis fehér pötty, és ezzel az egésszel nem lehet csinálni semmi értelmeset (megnyitni vagy megtudni, hol van).

Nekem minden helyem /storage-vel kezdődik, tehát a Minden fájl-t megnyitva vagy /storage emulated (ez a belső tárhely), vagy /storage/extSdCard (ez a kártya, amit beletettem) a két fő tárhely, de olyan, hogy csak "/data"-val kezdődne, nincs.
A telefon Samsung Galaxy Trend Plus.


Új megtalálások

Bejelentkezés