Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2016-02-14 07:01:55
Szuper! Köszi! Műxik mindkettő!
---
Ha már dolgozol az útpont (sajátpont) kérdésén, lenne ehhez két apró (???) kérésem:
- a ládalistát mutató oldalon a menübe is tegyél légyszíves egy linket a saját ponthoz.
- a saját pont koordinátáit pedig eddig csak megadni lehetett, visszaolvasni nem. Meg tudnád azt oldani, hogy a sajátpont koordinátája is látható és visszaolvasható legyen valahogy? Pl. a "sajátpont" oldalon, ahol a proggi felsorolja a pontokat. Eddig 1 pont csak 1 sort kapott (pont neve). Kaphatna egy második sort is, ami a koordinátáját tartalmazná. Ehhez kapcsolódik még, hogy az előző "h" verzióban volt a pontbeviteli ablakocskában egy "rejtélyes" és sokat sejtető "átlagolás" felirat. Meg lehetne esetleg azt is oldani, hogy felveszek egy pontot többször, majd a listában kiválasztom azokat, amiket átlagolni szeretnék és a proggi generál egy átlagolt pontot? Húúúúú, ez nagyon nagy királyság lenne!

Előzmény: BigMick (#2538)
2016-02-14 00:53:28
Köszönöm a gyors visszajelzésedet.
Új verzió: 1.5.2i
- megcsináltam, hogy újra lehessen friss omp térképeket letölteni
- ládalistában hosszan rányomásra feljövő hiba javítva

Saját pont felvétel is javítva lesz, de azzal még molyolni kell.
BigMick

Előzmény: GSdriver (#2537)
2016-02-13 13:58:45
Szia, először is köszönet az új verzióért. Néhány problémát azonban sajnos találtam:

- saját pont megadása nem működik
- omp térkép letöltés nem működik
- ha hosszan rábökök a ládalistában egy címre, akkor eddig 3 opció jött fel: térképen, célpont, törlés. Most FC. :(

Samsung T805, Android 4.4.2

Előzmény: BigMick (#2536)
2016-02-12 22:47:43
Hosszú idő után új verzió: 1.5.2h
- Igyekeztem megoldani, hogy a file-rendszerbe bárhova elhelyezett térkép file-t lehessen kijelölni térképnek,
- a track export eredménye is rootolás nélkül elérhető helyre került
- és a legújabb, amúgy örvendetes geocaching.hu oldali fejlesztés a képfeltöltés eddig módját módosította, ami miatt a g:hu régebbi verzióiból már nem működik a képek feltöltése logoláskor, csak ebből a most felrakottból
- egyéb, apró javítások, finomítások
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés