Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2016-02-29 20:26:08
Nem tudom. Szerintem az lehet az oka, hogy az 1430 óta mindig volt valami apró-cseprő szerelni való a programon. Tudod, ha oda felteszed, akkor ha ez vagy az nem működik, máris aláznak a trollok, jó kövér egycsillaggal. Ez pedig nem feltétlenül esik jól annak, aki sok szabad idejét áldozza fel a köz oltárán.

Előzmény: SanchoésM (#2575)
2016-02-29 07:50:10
Én is így gondolom.
Van valami oka, hogy a Goole Play-en nem frissült egy ideje?
Aminek nagyon örülök, az a külső adathordozóról való pintbetöltés és a track export. :)
Néha elmegyünk egy-egy versenyre, és eddig mindig gyorstalpalón meg kellett tanulni valami kölcsön gps használatát, mert a szervezők csak "nagyfiúkkal" játszanak :)
SanchoésM

Előzmény: GSdriver (#2574)
2016-02-28 19:37:51
Szia! Szerintem az aktuálisan innen letölthető verziót érdemes használnotok. Itt jó a térképfrissítés, eldöntheted, hogy mely ládák látszódjanak a térképen, jó a képbeküldés, a statisztika, stb. Ami fontos az - úgy hiszem - működik és szerencsére régebbi operációs rendszerekkel bíró telókon is megy. A "saját pont" bevitelének megújításán még dolgozik BigMick, de újabb androidokon (4.0 felett) az is jól használható (ugyanannyira mint régen). A régebbi (pl. 2.3.3) rendszereknél van egy kis színezési hiba, ami nehezíti ezen képesség használatát, de ez legyen a legnagyobb bajunk. ;)

Előzmény: SanchoésM (#2572)
2016-02-28 18:20:22
Meglepetés!
:)
Csodálkoztam, hogy fél éve nincs új verzió (1.5.1w), az meg mókázik a térképpel.

Aztán kiderül, hogy A google play-on nincs, de egyébként dehogynincs, itt fent.

Vagy én néztem be valamit?

(csak azért érdekel, mert M. telefonjára nem illik bármit feltenni, kissé zakatolóssá válik a kommunikációnk, ha bármi nem az elvártak szerint működik - szóval neki egyelőre maradt az 1.5.1w örökölt tuhu-térképpel)


SanchoésM


Új megtalálások

Bejelentkezés