1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
Sziasztok!
Segítsetek, valamit nem csinálok jól?
SD kártyáról, beimportálok egy geocaching.hu-ról html-ben letöltött ládát. A Ládalistában megnyitom és légvonalban látok egy sárga csíkot, a dobozig. Tegyük fel meggondolom magam és másik közelben lévő ládát importálok, úgy hogy az előzőt törlöm a listából.Megnyitom, olvasgatom, majd amikor szeretném térképen látni, a térképen a csík még mindig az első ládára mutat. Látom a frissen beimportáltat, de a csík, valamint az iránytű a már kitörölt ládához számol.
1.5.2.n-es verziót használok
Segítségeteket előre is köszönöm!
mitibi
Segítsetek, valamit nem csinálok jól?
SD kártyáról, beimportálok egy geocaching.hu-ról html-ben letöltött ládát. A Ládalistában megnyitom és légvonalban látok egy sárga csíkot, a dobozig. Tegyük fel meggondolom magam és másik közelben lévő ládát importálok, úgy hogy az előzőt törlöm a listából.Megnyitom, olvasgatom, majd amikor szeretném térképen látni, a térképen a csík még mindig az első ládára mutat. Látom a frissen beimportáltat, de a csík, valamint az iránytű a már kitörölt ládához számol.
1.5.2.n-es verziót használok
Segítségeteket előre is köszönöm!
mitibi
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |