1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
Szia BigMick !
Ma innét letöltöttem az 1.5.2n Androidos verziót, miután nem ment a Play áruházas verzió nekem sehogy sem.
Ez már le tudta szedni az omp térképet netről, a Play áruházban lévő verziójával szemben. (Itt viszont lehetne több magyar térképet is választani - pl. Hiking, Kerékpáros és így tovább - főleg magyarokra gondolok.)
A célpont kiválasztása nem volt olyan egyértelmű számomra, mert nem kérdez rá, hogy valóban oda szeretnél-e menni, amibe beleolvasol... Pedig lehet, hogy csak célpontot keres az ember...
Itt a leírás végén, vagy a fejlécben lehetne egy START gomb ami megnyomása után jelölné ki csak az uticélt a progi.
Nagyon pontosnak tünt, akár a 1,5m pontosságot is ki lehet jelenteni. Több pontot megnéztem.
Viszont az íránytűvel gond lehet, mert sokszor 180 fokkal ellentétes írányban jelezte a célt. Szóval távolodtam közeledés közben - így a telefont fejjel lefelé kellett tartani. Az É meg D-re volt.
A másik, hogy előnyős lenne egy olyan opció bele, mint a Garmin GPS-ben, hogy választani lehessen az É-i orientáció, illetve a menetirány szerinti között. Az sem lenne hátrányos, ha az ujjunkkal lehetne forgatni a térképet. Esetleg kicsinyíteni és nagyítani.
Mindezek után csak elismerésem az eddigi fejlesztésekért is !
További sok sikert mindannyiunk örömére !
üdv:
geokukac
Ma innét letöltöttem az 1.5.2n Androidos verziót, miután nem ment a Play áruházas verzió nekem sehogy sem.
Ez már le tudta szedni az omp térképet netről, a Play áruházban lévő verziójával szemben. (Itt viszont lehetne több magyar térképet is választani - pl. Hiking, Kerékpáros és így tovább - főleg magyarokra gondolok.)
A célpont kiválasztása nem volt olyan egyértelmű számomra, mert nem kérdez rá, hogy valóban oda szeretnél-e menni, amibe beleolvasol... Pedig lehet, hogy csak célpontot keres az ember...
Itt a leírás végén, vagy a fejlécben lehetne egy START gomb ami megnyomása után jelölné ki csak az uticélt a progi.
Nagyon pontosnak tünt, akár a 1,5m pontosságot is ki lehet jelenteni. Több pontot megnéztem.
Viszont az íránytűvel gond lehet, mert sokszor 180 fokkal ellentétes írányban jelezte a célt. Szóval távolodtam közeledés közben - így a telefont fejjel lefelé kellett tartani. Az É meg D-re volt.
A másik, hogy előnyős lenne egy olyan opció bele, mint a Garmin GPS-ben, hogy választani lehessen az É-i orientáció, illetve a menetirány szerinti között. Az sem lenne hátrányos, ha az ujjunkkal lehetne forgatni a térképet. Esetleg kicsinyíteni és nagyítani.
Mindezek után csak elismerésem az eddigi fejlesztésekért is !
További sok sikert mindannyiunk örömére !
üdv:
geokukac
Előzmény: BigMick (#2579)
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |