Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2016-03-15 20:03:18
Köszönöm!
Tudtok(tudsz) ajánlani olyan egyszerű progit, amely, ha beírok egy koordinátát, akkor akár térkép vagy sima iránytű formájában gyalog elvinne a kért pontra.
Biztos ti is geoztatok már úgy, hogy több pontos a láda, ilyenkor az adatlap általában a kezdő pontot jelöli, majd az első láda adatai adják a következő pontot. Ezt ti, hogy oldjátok meg?

Üdv:
mitibi

Előzmény: kisdecso (#2588)
2016-03-15 16:15:48
Sajnos olyat nem lehet.

Előzmény: mitibi (#2587)
2016-03-14 20:19:26
A kérdésemet megoldottam, ha a beimportált láda adatlapjáról és nem a leírásból indítom a térképet, akkor minden ok.
Viszont felmerült egy következő kérdés, ha a térképen vagyok tudok elhelyezni jelölöt, vagy célpontot. Ezt nem lehet úgy csinálni, hogy én adom meg a koordinátákat?

Üdv:
mitibi

Előzmény: mitibi (#2586)
2016-03-14 19:39:08
Szia!
Az addig ok, kiveszem a pipát el is tünik a sárga csík, ettől még az elöző láda ott marad, vagyis az amelyiket töröltem a ládalistából. Ilyenkor látom mind a két ládát, a töröltet, illetve a frissen importáltat.
Rétegek pipa betesz, és ismét a töröltre mutat a csík.
Mit nem csinálok jól?

Előzmény: kisdecso (#2583)
2016-03-13 19:30:20
jobb felső sarok 3pötty-rétegek-célpont pipa ki

Előzmény: mitibi (#2582)
2016-03-13 19:14:55
Sziasztok!
Segítsetek, valamit nem csinálok jól?
SD kártyáról, beimportálok egy geocaching.hu-ról html-ben letöltött ládát. A Ládalistában megnyitom és légvonalban látok egy sárga csíkot, a dobozig. Tegyük fel meggondolom magam és másik közelben lévő ládát importálok, úgy hogy az előzőt törlöm a listából.Megnyitom, olvasgatom, majd amikor szeretném térképen látni, a térképen a csík még mindig az első ládára mutat. Látom a frissen beimportáltat, de a csík, valamint az iránytű a már kitörölt ládához számol.
1.5.2.n-es verziót használok
Segítségeteket előre is köszönöm!
mitibi


Új megtalálások

Bejelentkezés