Miért nem használod a "saját pont" opciót a programban?
- Rámész egy ládára, a ládaleírásból pedig jobbra 2 lépés (1: logok, 2: saját).
- Itt a menüből "új pont" megadása. Beírod és kész, mehetsz.
A funkció egyébként átdolgozás alatt van, reméljük hamarosan befejezi Bigmick. Már nagyon várjuk.
- Rámész egy ládára, a ládaleírásból pedig jobbra 2 lépés (1: logok, 2: saját).
- Itt a menüből "új pont" megadása. Beírod és kész, mehetsz.
A funkció egyébként átdolgozás alatt van, reméljük hamarosan befejezi Bigmick. Már nagyon várjuk.
Előzmény: mitibi (#2589)
Köszönöm!
Tudtok(tudsz) ajánlani olyan egyszerű progit, amely, ha beírok egy koordinátát, akkor akár térkép vagy sima iránytű formájában gyalog elvinne a kért pontra.
Biztos ti is geoztatok már úgy, hogy több pontos a láda, ilyenkor az adatlap általában a kezdő pontot jelöli, majd az első láda adatai adják a következő pontot. Ezt ti, hogy oldjátok meg?
Üdv:
mitibi
Tudtok(tudsz) ajánlani olyan egyszerű progit, amely, ha beírok egy koordinátát, akkor akár térkép vagy sima iránytű formájában gyalog elvinne a kért pontra.
Biztos ti is geoztatok már úgy, hogy több pontos a láda, ilyenkor az adatlap általában a kezdő pontot jelöli, majd az első láda adatai adják a következő pontot. Ezt ti, hogy oldjátok meg?
Üdv:
mitibi
Előzmény: kisdecso (#2588)
A kérdésemet megoldottam, ha a beimportált láda adatlapjáról és nem a leírásból indítom a térképet, akkor minden ok.
Viszont felmerült egy következő kérdés, ha a térképen vagyok tudok elhelyezni jelölöt, vagy célpontot. Ezt nem lehet úgy csinálni, hogy én adom meg a koordinátákat?
Üdv:
mitibi
Viszont felmerült egy következő kérdés, ha a térképen vagyok tudok elhelyezni jelölöt, vagy célpontot. Ezt nem lehet úgy csinálni, hogy én adom meg a koordinátákat?
Üdv:
mitibi
Előzmény: mitibi (#2586)
Szia!
Az addig ok, kiveszem a pipát el is tünik a sárga csík, ettől még az elöző láda ott marad, vagyis az amelyiket töröltem a ládalistából. Ilyenkor látom mind a két ládát, a töröltet, illetve a frissen importáltat.
Rétegek pipa betesz, és ismét a töröltre mutat a csík.
Mit nem csinálok jól?
Az addig ok, kiveszem a pipát el is tünik a sárga csík, ettől még az elöző láda ott marad, vagyis az amelyiket töröltem a ládalistából. Ilyenkor látom mind a két ládát, a töröltet, illetve a frissen importáltat.
Rétegek pipa betesz, és ismét a töröltre mutat a csík.
Mit nem csinálok jól?
Előzmény: kisdecso (#2583)
Sziasztok!
Segítsetek, valamit nem csinálok jól?
SD kártyáról, beimportálok egy geocaching.hu-ról html-ben letöltött ládát. A Ládalistában megnyitom és légvonalban látok egy sárga csíkot, a dobozig. Tegyük fel meggondolom magam és másik közelben lévő ládát importálok, úgy hogy az előzőt törlöm a listából.Megnyitom, olvasgatom, majd amikor szeretném térképen látni, a térképen a csík még mindig az első ládára mutat. Látom a frissen beimportáltat, de a csík, valamint az iránytű a már kitörölt ládához számol.
1.5.2.n-es verziót használok
Segítségeteket előre is köszönöm!
mitibi
Segítsetek, valamit nem csinálok jól?
SD kártyáról, beimportálok egy geocaching.hu-ról html-ben letöltött ládát. A Ládalistában megnyitom és légvonalban látok egy sárga csíkot, a dobozig. Tegyük fel meggondolom magam és másik közelben lévő ládát importálok, úgy hogy az előzőt törlöm a listából.Megnyitom, olvasgatom, majd amikor szeretném térképen látni, a térképen a csík még mindig az első ládára mutat. Látom a frissen beimportáltat, de a csík, valamint az iránytű a már kitörölt ládához számol.
1.5.2.n-es verziót használok
Segítségeteket előre is köszönöm!
mitibi