Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2016-04-05 11:13:02
Megnyitod a programot > geoládák > ládalista > jobb felső sarok 3 pötty > térképre > felugró ablakból válaszd ki a neked megfelelőt.

Előzmény: galitta (#2610)
2016-04-05 08:04:45
Sikerült megoldani!
Az android beállításokban a tartózkodási helyben a módot "Csak a készüléken"-re állítottam és így már pontosan működik.
Lenne még egy kérdésem.
1.5.2p a térképen hogy lehet beállítani, hogy mutassa az összes letöltött ládát? Jelenleg a letöltött ládákat nem mutatja csak azt amelyiket kiválasztottam keresés céljából.

Előzmény: galitta (#2609)
2016-04-05 07:21:13
Magnetométer sajnos nincs a telefonomban, ezért az iránytű nem működik és igen network feliratot mutat.
Más programmal is próbáltam, IGO tökéletesen működik és töltöttem le az áruházból GPS Test nevezetű programot is 9 műholdat lát a telefonom.
Kipróbálom, futtatom egész nap a programot, hátha "összeszedi" magát.
Android frissítés segítene?

Előzmény: BigMick (#2608)
2016-04-04 18:10:07
Mit mond az iránytű funkció ilyenkor a 2200m feletti mezőben?
Gyanúm szerint "network" fog ott megjelenni, vagyis az aktuális pozíció meghatározáshoz nem kap megfelelő jelet a GPS vevőtől, hanem a hálózati infók (mobiltornyok nagyon pontatlan adatai) alapján saccol valami pozíciót.
Érdemes ilyenkor más programmal is megpróbálni, szerintem azok se fognak pontosabbat mutatni.
Ha kellően régóta nem volt használatban a GPS vevő, akkor bizony jó ideig is eltarthat, míg a GPS alapú helymeghatározás összeszedi magát. Ez még a kifejezetten túrázási célú GPS célkütyükre is igaz...
BigMick

Előzmény: galitta (#2607)
2016-04-04 11:15:13
Sziasztok,
Segítségre lenne szükségem.
Sem a 1.5.1w és a 1.5.1p program nem jól mutatja a jelenlegi helyzetemet és nem is csökken a távolság a kijelölt pontig. A pontosságnak borzasztó értéket 2200m-t is ír.
Android 4.4.2


Új megtalálások

Bejelentkezés