Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2016-04-20 11:32:35
Ilyenkor úgy érzem mintha miattam lenne... XD
:
a legújabb ("mai") 1.5.2 hibátlanul működik!
Le is kaptam egy közeli, nekem új ládát.
SD-re nem merem mozgatni (volt amiatt is gond - hátha valakinek segít!) de a Note 2-mön végre helyreállt a rend!
Sőt, még a vele szimbiózisban élő Note 10.1 tablet-emen is működik végre!!!
Köszönöm!

2016-04-16 03:13:42
Szia!

ld. Google Play:

"Jó lenne nem csak az egyik, hanem kb. 1.4.-től az összes régebbi verziót feltenni a honlapra! Nekem régebben működött, offline térképpel használom - ez az új és az 1.4.30x le-leáll, ha ládákat vagy csak egy adott ládát akarok online letölteni, kilép! :@ Jelenleg Note 2 (Android: Samsung, 4.4.2 majd most 4.3), Note 10.1 (Android: Samsung, 4.4.2) ez van, jó öreg Xperia mini pro-mon (Android: SE / Sony 4.0.4) semmi gond vele! (Kicsi kijelzője miatt viszont nem túl előnyös...)

... régebben: Ki kellene emelni, hogy a letölthető majd kiválasztható térkép(ekk)el érdemes használni és alaposan nézze át a felhasználó az honlapot, leírásokat! Én jó ideig nem így használtam (hanem mobilinterneten pixeles térképekkel) és végül HD felbontáson nagyok voltak a jelölő ikonok: az offline vektoros térkép(ek) megoldott(ak) minden problémát és mostanra már a fő navigációs alkalmazásom - fizetősöket is leköröz és nem csak geocaching-re jó!"

Előre is köszönöm!


Új megtalálások

Bejelentkezés