Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2017-04-07 08:28:36
Ahoy!

Köszi!

Vagyis: geocaching.hu->térképek. Ott tudtam letölteni. Aztán nem voltak a Locusban maguktól, viszont a teló "letöltések"-ben rá kattintva felajánlotta megnyitásra a Locust, és az már beimportálta.

;)

Sosem csináltam még ilyesmit....
Egyébként szeretnék ilyen kezdőknek való segítséget többet is a locushoz, arr nem tudtok valami helyet (fórumot) - már csak hogy nem offoljam szét a G:HU topikot...
SanchoésM

2017-04-06 16:40:38
A telefonnal lépj be a gc.hu-ra jelentkezz be a töltsd le gpx (uj gpx)
formátumba letöltés után befog kapcsolni a locus és ott lesznek a ládák.
firesanyika

Előzmény: SanchoésM (#2794)
2017-04-06 16:12:43
Tényleg!

Locus-ban tudna valaki segíteni?

Az van, hogy ltöltöttem hozzá a ghu4locus bővítményt, de nem tölt le ládákat.

Van egy beállítása, ahol kéri a geocaching.hu felhasználónevet (jelszót nem...), a térképen, ha mozgatom, megjelenik egy felirat, hogy "ládák letöltése", de nem látszanak a ládák. :(

SanchoésM

Előzmény: SanchoésM (#2792)
2017-04-05 07:59:42
Hacsak nem arról van szó, hogy nem feltételezi az app, hogy nincs hardveres iránytű.

A Locus-nál van egy állítási lehetőség, hogy milyen mozgási sebességnél kapcsoljon át az iránytűről a GPS alapú mozgásra.
Elképzelhető, hogy itt is ilyen van, csak movel az iránytű jelét vizsgálja az átkapcsoláshoz, az meg ugye nincs, hát sosem kapcsol GPS-re....
Mondjuk erre a fejlesztő tudna választ adni.
SanchoésM

2017-04-04 20:04:43
Többi alkalmazást ami még igényli a helymeghatározást, törölni illetve kényszer leállítani. És ha működik, egyesével vissza.
Jártam így én is csak elfelejtettem a program nevét.

Előzmény: SanchoésM (#2790)
2017-04-04 15:30:27
igen.
De nem reagált rá.
Lehet, hogy konkrétan ez e telefon nem alkalmas .

Kár, mert éppen erre a célra kerestem (6000 mAh akkumulátorral)
SanchoésM

2017-04-03 13:25:16
Felül a Napnyugta felirat felett, a csigától balra, be van kapcsolva az antennajel?

Előzmény: SanchoésM (#2788)
2017-04-02 09:36:44
Más alkalmazásokban pl google térkép, Igo, Locus, a GPS normálisan működik.
SanchoésM

Előzmény: SanchoésM (#2787)
2017-04-02 09:27:52
Az első éles bevetés a g:hu 1.5.3y verzióval.
A telefon: Oukitel k6000 Pro, Android 6 A kütyü nm tartalmaz iránytű szenzort (vagy mit).

Gondoltam, megvagyok én ezzel is, sokszor használtam máskor is a térképet megközelítéshez, akár közvetlen kereséshez is.

Nem volt túl sikeres a kísérlet, a GPS látszólag működött, de a térképen a pozíciómat csak néha aktualizálta, többnyire az alkalmazás indításakor.

SanchoésM


Új megtalálások

Bejelentkezés