Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2018-03-17 21:42:48
Új verzió: 1.5.4c
- javítottam a térkép file kiválasztási hibát. Most már a telepítés utáni első térkép letöltés után rögtön látszódik a térkép
- az API lehetőségein belül kibővítettem a sikertelen logoláskor visszaadott üzenetet.
BigMick

Előzmény: V_Gabor (#2859)
2018-03-17 09:54:51
Köszi!

A térképpel kapcsolatos probléma az, hogy nem lehet kiválasztani a .map fájlt.
Eddig telepítés után egy kattintás volt a térkép letöltése (amit automatikusan kicsomagolt az app). Erről azt írja, hogy a /data/user/0/g.hu/maps helyen van.
Ezt, ha jól emlékszem, akkor régen egy narancssárga hátterű ablakban lehetett kiválasztani a "Térképfile" menüre kattintva. Most helyette a "Legutóbbiak" nevű rendszerablak jön fel, hol én a legutóbbi fájlaimat, fotóimat látom ömlesztve. Ha mást kérek a "megnyitás innen" segítségével a Fájlkezelőt, vagy az ASTRO-t használom, akkor nem tudom a fenti elérési utat kiválasztani.
Olyan mappák láthatóak csak, mint a /Download, /DCIM, /Ringtones, stb.

Gondolom, ha letöltöm a térképet kézzel, kicsomagolom és berakokom pl. a download könyvtárba, akkor onnan ki lehet választani. De így az automatikus és kényelmes funkció nem ér semmit.
V_Gabor

Előzmény: BigMick (#2858)
2018-03-17 08:08:10
Koszi a jelzéseket.
A fekete térkép csak akkor fog helyrejönni, hogyha kijelölsz neki egy érvényes térképfile-t :(
Az érvénytelen jelszós logolást megnézem.
BigMick

Előzmény: V_Gabor (#2857)
2018-03-16 23:26:40
Saját mozgónál a megtaláltam jól bemegy. Tehát a lenti jelzés hibás jelszavas próbálkozásnál jön vissza.
V_Gabor

Előzmény: V_Gabor (#2856)
2018-03-16 23:21:38
Egyéb log simán bemegy.
Online térképpel működik.
V_Gabor

Előzmény: V_Gabor (#2855)
2018-03-16 23:16:32
Szuper! Nekem két problémám van hirtelen:
1) térképet nem látom, fekete a háttér, térkép fájlt sem tudom kiválasztani, mert nem találom (fájlkezelő a legutobbiakat mutatja)

2) bejelentésnél ezt írja ki
; io.swagger.client.ApiException

Törölve a régi appot, majd friss telepítés esetén is ez van.
Találati listát iszonyat gyorsan leszedi, mozgó frissítés is jól megy.

S9+, g:hu 1.5.4b
V_Gabor

Előzmény: BigMick (#2854)
2018-03-16 22:04:50
Új verzió: 1.5.4b
- a legfontosabb újdonság, hogy a logolás az ősrégi wap-os protokoll használata helyett már az új Geocaching API-n keresztül történik
- ezen kívül tartalmaz pár hibajavítást
- illetve pár helyen a régebbi API hívások helyett már szintén az új API van használatban.
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés