1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
ICS az mennyitől van?
Nekem 4.0.3 (Asus EEPad) kilép, teljesen jó iránytű, stabil, nagyjából irány is jó.
Viszont ládaoldalról térképről tényleg hiányzik a szaggatott vonal a ládához.
Nekem 4.0.3 (Asus EEPad) kilép, teljesen jó iránytű, stabil, nagyjából irány is jó.
Viszont ládaoldalról térképről tényleg hiányzik a szaggatott vonal a ládához.
Előzmény: Nargoth (#1144)
Akkor elképzelhető, hogy ICS kompatibilitási baja van?
Vagy a ray-re allergiás :))
Vagy a ray-re allergiás :))
Előzmény: Bluedog (#1142)
Sajnos nekem is. (Xperia Ray, ICS) Be sem tudok jelentkezni, a bejelentkezés tesztelésekor egy üres szürke gombot rak ki alulra, más semmi. :(
Előzmény: pokers (#1141)
Nálam használhatatlan, állandóan leáll a működése, bármit is szeretnék csinálni.
Vissza kellett raknom az 1.4.11-et. Ez legalább nem lép ki lépten-nyomon :)
(ICS on Xperia ray)
Vissza kellett raknom az 1.4.11-et. Ez legalább nem lép ki lépten-nyomon :)
(ICS on Xperia ray)
De jó !!!!
Ha ez is meglesz, eladom a csixet ! :)
Hadd javasoljak még egy dolgot:
én általában lefényképezem a jelszavakat. De ha a g:hu-val fényképezek, akkor azt a képet is felküldi a netre találatbejelentéskor, ami ugye nem túl célszerü...
Kilépni, fényképezni, visszalépni meg macerás... Lehetne egy jelölö a fényképen, hogy melyik képet küldje, melyiket nem ???
Ha ez is meglesz, eladom a csixet ! :)
Hadd javasoljak még egy dolgot:
én általában lefényképezem a jelszavakat. De ha a g:hu-val fényképezek, akkor azt a képet is felküldi a netre találatbejelentéskor, ami ugye nem túl célszerü...
Kilépni, fényképezni, visszalépni meg macerás... Lehetne egy jelölö a fényképen, hogy melyik képet küldje, melyiket nem ???
Előzmény: BigMick (#1139)
Most (bár a fejlécben megjelenik a keresett ládapont rövid jele (pl. GCSSR2) nincs távolság adat, és nincs irányadat sem... :(
Hát nem sikerülhet minden egyszerre :). Hamarosan javítva lesz.
Hát nem sikerülhet minden egyszerre :). Hamarosan javítva lesz.
Előzmény: wa_vagyok (#1137)
tetszik a mozgó figyelő. A GCHU screenen el tudnék képzelni egy frissítés kényszerítő gombot hozzá
Jó ötlet, lesz ilyen.
Jó ötlet, lesz ilyen.
Előzmény: yano6ard (#1134)
Bigmick:
Először is: működik az iránytű a Motorola Defy+-on... hatalmas köszönet neked !!!
Viszont: Nem működik a célpont kijelölése. Eddig, ha a ládaleírásban ráböktem a koordinátákra, akkor az iránytű megjelent, mutatta a távolságot (meg az irányt ugy-ahogy...), a térképre lépve mutatta szaggatott vonallal az egyenes irányt a célhoz. Most (bár a fejlécben megjelenik a keresett ládapont rövid jele (pl. GCSSR2) nincs távolság adat, és nincs irányadat sem... :(
Először is: működik az iránytű a Motorola Defy+-on... hatalmas köszönet neked !!!
Viszont: Nem működik a célpont kijelölése. Eddig, ha a ládaleírásban ráböktem a koordinátákra, akkor az iránytű megjelent, mutatta a távolságot (meg az irányt ugy-ahogy...), a térképre lépve mutatta szaggatott vonallal az egyenes irányt a célhoz. Most (bár a fejlécben megjelenik a keresett ládapont rövid jele (pl. GCSSR2) nincs távolság adat, és nincs irányadat sem... :(
A mozgó figyelés miatt g:hu folyamatosan fut a háttérben, vagy csak ha elindítom és nem lépek ki belőle?
Az utóbbi.
Az utóbbi.
Előzmény: V_Gabor (#1133)
Mozgó frissítésnél csak az utolsó 5 logot szedte le, a leírást nem!
Még csak szobában teszteltem, de tetszik a mozgó figyelő. A GCHU screenen el tudnék képzelni egy frissítés kényszerítő gombot hozzá.
Előzmény: BigMick (#1132)
Ez nagyon jó! :)
Köszönjük!
A mozgó figyelés miatt g:hu folyamatosan fut a háttérben, vagy csak ha elindítom és nem lépek ki belőle?
Köszönjük!
A mozgó figyelés miatt g:hu folyamatosan fut a háttérben, vagy csak ha elindítom és nem lépek ki belőle?
Előzmény: BigMick (#1132)
Új verzió: 1.4.12
Mostantól új szerverre költözés miatt új helyről tölthető le a mindenkori legfrissebb verzió:
http://bigmick.info-racio.hu/dwnld.php?d =g.hu&f=g.hu.apk
és a verziótörténet:
http://bigmick.info-racio.hu/dwnld.php?d =g.hu&f=g.hu.version.pdf
Újdonságok:
- belső nagytakarítás a program kódban (rengeteg optimalizálás, javítások, stb.)
- bővült picit az Infó-ban a Hogy is kell? fejezet
- teljesen új alapokra került az iránytű működtetése (a háttérben más Android-os rendszerparanccsal történik az adatok lekérése, illetve egész más elven működő csillapítás van beépítve)
- egy majdani (c:geo-s típusú) élő térkép előfutáraként megjelent a mozgóláda figyelés: A GC-s beállításoknál kiválasztható egy frissítési gyakoriság, amennyi időnként a program a háttérben megpróbálja lekérni (ha van elérhető net) a mozgóládák pillanatnyi legfrissebb adatait:
- pozíció (hol van)
- állapot (kereshető v. beteg)
- utolsó 5 log szövege
Ha az előző ilyen frissítés óta valamelyik ládának lényeges adata megváltozott, akkor azt a háttérben frissíti, a (mapsforge) térképet is értesítve a láda helyzetét és állapotáról, valamint küld egy értesítést a telefon értesítési sávjába.
Erre az értesítésre rábökve a GC ládalistába jutunk, amely az utolsó lényeges változás időpontja szerint csökkenő sorrendben jelenik meg (vagyis legfelül az, amiben a legfrisseb a változás)
Mostantól új szerverre költözés miatt új helyről tölthető le a mindenkori legfrissebb verzió:
http://bigmick.info-racio.hu/dwnld.php?d =g.hu&f=g.hu.apk
és a verziótörténet:
http://bigmick.info-racio.hu/dwnld.php?d =g.hu&f=g.hu.version.pdf
Újdonságok:
- belső nagytakarítás a program kódban (rengeteg optimalizálás, javítások, stb.)
- bővült picit az Infó-ban a Hogy is kell? fejezet
- teljesen új alapokra került az iránytű működtetése (a háttérben más Android-os rendszerparanccsal történik az adatok lekérése, illetve egész más elven működő csillapítás van beépítve)
- egy majdani (c:geo-s típusú) élő térkép előfutáraként megjelent a mozgóláda figyelés: A GC-s beállításoknál kiválasztható egy frissítési gyakoriság, amennyi időnként a program a háttérben megpróbálja lekérni (ha van elérhető net) a mozgóládák pillanatnyi legfrissebb adatait:
- pozíció (hol van)
- állapot (kereshető v. beteg)
- utolsó 5 log szövege
Ha az előző ilyen frissítés óta valamelyik ládának lényeges adata megváltozott, akkor azt a háttérben frissíti, a (mapsforge) térképet is értesítve a láda helyzetét és állapotáról, valamint küld egy értesítést a telefon értesítési sávjába.
Erre az értesítésre rábökve a GC ládalistába jutunk, amely az utolsó lényeges változás időpontja szerint csökkenő sorrendben jelenik meg (vagyis legfelül az, amiben a legfrisseb a változás)
Annyit érdemes lenne megpróbálni, hogy a g:hu főmenüjében a címsávban rábökni a GPS ikonra.
Először kiszürkíteni (hogy ne akarjon GPS jelet kapni),
majd vissza.
Először kiszürkíteni (hogy ne akarjon GPS jelet kapni),
majd vissza.
Előzmény: emree (#1129)
Én csak módosított ROMokat használok és működik, persze ez lehet eszköz függő is. Spica-n, HTC Desiren és TABon (ICS-el is!) jól megy.
Előzmény: emree (#1129)
Igen, az a gps jele. Úgy is kipróbáltam, hogy az iGo-val vagy a Navitel-lel navigáltam kicsit, azok pontosan követték a pozíciót, majd beléptem a g:hu-ba, ami elvileg szintén talált műholdat (a kis ikon nem villogott, hanem folyamatosan világított az értesítési sávon), viszont a pozíció nem volt pontos, illetve nem is követte a mozgást.
Lehet, hogy az a baj, hogy nem gyári szoftver van a telón, hanem egy módosított?
Lehet, hogy az a baj, hogy nem gyári szoftver van a telón, hanem egy módosított?
Előzmény: BigMick (#1121)
A kilép-re nem lép ki. Tegnap megint csinálta. csak feladatkezelővel tudtam lelőni.
Ha ilyen jelenség előfordul, ki lehet cselezni a dolgot:
90 fokkal elfordítod a telefont, erre újraépül a főmenü, és akkor már enged kilépni.
Vannak olyan Fotóim amelyeknél a feltölt nem aktív szürke,de mitől?
A fotóknál a "Feltölt" akkor lesz aktív, ha előzőleg a programmal küldtél be logot (akár Megtaláltam, akár Egyéb, stb.), és ennek sikere után a program még le tudta kérdezni a log ID-jét. Ha a ládához van ilyen log ID, akkor be tudja küldeni a képet utólag is.
Viszont ha akadozik a net, és a log beküldése után a log ID visszakérdezése már nem járt sikerrel, akkor sajnos a "Feltölt" szürke marad (és nem aktív)
Ha ilyen jelenség előfordul, ki lehet cselezni a dolgot:
90 fokkal elfordítod a telefont, erre újraépül a főmenü, és akkor már enged kilépni.
Vannak olyan Fotóim amelyeknél a feltölt nem aktív szürke,de mitől?
A fotóknál a "Feltölt" akkor lesz aktív, ha előzőleg a programmal küldtél be logot (akár Megtaláltam, akár Egyéb, stb.), és ennek sikere után a program még le tudta kérdezni a log ID-jét. Ha a ládához van ilyen log ID, akkor be tudja küldeni a képet utólag is.
Viszont ha akadozik a net, és a log beküldése után a log ID visszakérdezése már nem járt sikerrel, akkor sajnos a "Feltölt" szürke marad (és nem aktív)
Előzmény: mihul (#1125)
A kilép-re nem lép ki. Tegnap megint csinálta. csak feladatkezelővel tudtam lelőni.
Vannak olyan Fotóim amelyeknél a feltölt nem aktív szürke,de mitől?
A verseny alatt készített fotók nagyrésze elveszett ,de mitől. Nem lehet elővarázsolni?
Vannak olyan Fotóim amelyeknél a feltölt nem aktív szürke,de mitől?
A verseny alatt készített fotók nagyrésze elveszett ,de mitől. Nem lehet elővarázsolni?
Előzmény: mihul (#938)
A kérdésem a következő lenne:sony ericsson xperia x10 mini pro telóm van,és ládakeresés közben megakad az iránytű.Sokszor pedig másik telóval (vodafone 845)összehasonlítva tévesen mutat észak fele.Egyedi a problémám vagy mással is előfordult már.
Ahogy én látom, talál jelet, a pozíció is megvan, de mozgás közben továbbra sem akar frissülni.
A képekről egy dolgot hiányolok: a bekapcsolt GPS vevő ikonját a képernyő legtetején az értesítési sávban.
Vagy ez lenne az?
A képekről egy dolgot hiányolok: a bekapcsolt GPS vevő ikonját a képernyő legtetején az értesítési sávban.
Vagy ez lenne az?
Előzmény: emree (#1118)
Esetleg lehet az nagyobb, jobban látható?
A következő verzióban nagyobb lesz.
A következő verzióban nagyobb lesz.
Előzmény: Ronin (#1119)
Azt megkérdezhetném, hogy ha a ládaadatokat kód alapján töltöm, akkor másnál is olyan rövid a beviteli mező, hogy kigördül belőle a beírt szöveg? Így macerás ellenőrizni, hogy esetleg nem ütöttem-e félre valamit a tapin...
Esetleg lehet az nagyobb, jobban látható?
Esetleg lehet az nagyobb, jobban látható?
Na, sikerült lefotóznom, íme:
[link]
[link]
[link]
Ahogy én látom, talál jelet, a pozíció is megvan, de mozgás közben továbbra sem akar frissülni. Ma kipróbálom az újratelepítést, hátha az segít.
[link]
[link]
[link]
Ahogy én látom, talál jelet, a pozíció is megvan, de mozgás közben továbbra sem akar frissülni. Ma kipróbálom az újratelepítést, hátha az segít.
Előzmény: BigMick (#1116)
Tudnál esetleg egy képet feltölteni ide, hogy pontosan mi látszik a képernyőn ilyenkor?
Előzmény: emree (#1115)
Esetleg a korábban felvetett problémára van valami ötletetek?
Ma kipróbáltam autóban is, ugyanaz a helyzet. A mobilnet és a gps is aktiválva volt a telefonon, illetve a programban az antenna mellett a színes "jel" sávok is látszottak, azaz ott is engedélyezve volt a gps. Amint megtalálta a helyet, azt pontosan ki is jelezte a térképen, viszont frissülni, megmozdulni a világért sem volt hajlandó.
Kipróbáltam más navi programokkal, semmi gond nem volt.
Jó lenne valami megoldást találni, mert szimpatikus és gyors program, szívesen használnám.
Ma kipróbáltam autóban is, ugyanaz a helyzet. A mobilnet és a gps is aktiválva volt a telefonon, illetve a programban az antenna mellett a színes "jel" sávok is látszottak, azaz ott is engedélyezve volt a gps. Amint megtalálta a helyet, azt pontosan ki is jelezte a térképen, viszont frissülni, megmozdulni a világért sem volt hajlandó.
Kipróbáltam más navi programokkal, semmi gond nem volt.
Jó lenne valami megoldást találni, mert szimpatikus és gyors program, szívesen használnám.
Előzmény: emree (#1109)
Idézet
Akkor olyan funkció nincs, ne is keressem (az iránytűn kívül), hogy navigáljon is az én pozíciómtól a ládáig?
Olyan nincs.
Ez nem navigáció, nem arra készült, hogy felismerje az utakat és azokra optimalizáljon.
Azt neked kell megtenned: a térkép alapján kitalálnod, hogyan jutsz célba.
De legalább segít abban, hogy megmutatja a térképen, hogy éppen hol jársz. Ebben viszont jó és a technikai lehetőségekhez képest pontos.
Idézet
nem tudom hová mentette az offline célú térképet. :(
Ezt pedig ki kellene derítened valahogy, mert enélkül nem fogod tudni használni a lementett MAPSFORGE térképet.
Csatlakoztasd a telót megint a PC-re külső meghajtóként és próbáld meg megtalálni így.
Vagy a telón egy tipp: nálam az /mnt/sdcard/_ExternalSD könyvtárban van, de ez típustól függően eltérő.
Kis türelemmel biztosan megtalálod. :)
Előzmény: alizoli (#1112)
Oké, mostmár látom a térképen a ládákat, ha az osmdroid: online/ofline van kipipálva. Ha az általad ajánlott beállítást alkalmazom, akkor azt írja, hogy érvénytelen térképfájl, mivel, nem tudom hová mentette az offline célú térképet. :(
Akkor olyan funkció nincs, ne is keressem (az iránytűn kívül), hogy navigáljon is az én pozíciómtól a ládáig?
Akkor olyan funkció nincs, ne is keressem (az iránytűn kívül), hogy navigáljon is az én pozíciómtól a ládáig?
Előzmény: gonczi (#1111)
abból kiindulva, hogy
bármelyik térkép nézeten, legegyszerűbb, ha a főmenü térkép ikonjára kattintva, a menüből válaszd ki a "Térkép file" almenüben a telefonra letöltött térkép file-t.
Majd ellenőrizd, hogy beállításoknál a Térkép menüben a Térkép formátum alatt a MAPSFORGE: offline vector map van-e bejelölve.
Innen működnie kell:
ha a láda leírásánál a térkép ikonra kattintasz, két ikont kellene, hogy láss: a ládáét és a saját pozíciódat.
Ha mégsem, kicsinyíts a térképen, mert alapértelmezésben a ládát mutatja, ha túl messze vagy tőle a saját pozíciód nem jelenik meg, csak egy másik nagyítási szinten.
Idézet
Nagggyon kezdő vagyok
bármelyik térkép nézeten, legegyszerűbb, ha a főmenü térkép ikonjára kattintva, a menüből válaszd ki a "Térkép file" almenüben a telefonra letöltött térkép file-t.
Majd ellenőrizd, hogy beállításoknál a Térkép menüben a Térkép formátum alatt a MAPSFORGE: offline vector map van-e bejelölve.
Innen működnie kell:
ha a láda leírásánál a térkép ikonra kattintasz, két ikont kellene, hogy láss: a ládáét és a saját pozíciódat.
Ha mégsem, kicsinyíts a térképen, mert alapértelmezésben a ládát mutatja, ha túl messze vagy tőle a saját pozíciód nem jelenik meg, csak egy másik nagyítási szinten.
Előzmény: alizoli (#1110)
Sziasztok! Bizotsan én vagyok a béna, de nem tudom használni a progit. :( Pontosabban abban szeretnék segítséget kérni, hogy:
1. mit kell tennem, hogy az általam kiválasztott ládához "navigálódjak" a térképen? (az iránytű mutatja a távolságot és az irányt)
2. elvileg letöltöttem offline használatra a térképet. Hogyan férek hozzá?
Remélem érthetően fogalmaztam. :) Nagggyon kezdő vagyok, viszont holnap szeretnék ládázni!
A segítséget előre is köszönöm szépen!
1. mit kell tennem, hogy az általam kiválasztott ládához "navigálódjak" a térképen? (az iránytű mutatja a távolságot és az irányt)
2. elvileg letöltöttem offline használatra a térképet. Hogyan férek hozzá?
Remélem érthetően fogalmaztam. :) Nagggyon kezdő vagyok, viszont holnap szeretnék ládázni!
A segítséget előre is köszönöm szépen!
Szia!
Természetesen engedélyezve van a GPS, talál is jelet, a pozíciómat elég pontosan mutatja. Ha viszont elindulok, ez nem látszik a térképen. Ha kilépek a főmenübe, majd vissza a térképre, akkor aktualizálódik.
Természetesen engedélyezve van a GPS, talál is jelet, a pozíciómat elég pontosan mutatja. Ha viszont elindulok, ez nem látszik a térképen. Ha kilépek a főmenübe, majd vissza a térképre, akkor aktualizálódik.
Előzmény: BigMick (#1108)
Mozgás közben azonban a térképen nem változik a kijelzett pozícióm, illetve az iránytű sem mutatja a távolság változását.
Hát ez nem az igazi.
Két kérdés:
1. A GPS használat engedélyezve van?
2. A g:hu címsorában a GPS ikon színes, vagy szürke?
Hát ez nem az igazi.
Két kérdés:
1. A GPS használat engedélyezve van?
2. A g:hu címsorában a GPS ikon színes, vagy szürke?
Előzmény: emree (#1107)
Üdv mindenkinek!
Néhány napja találtam a g:hu-t, nagyon megörültem neki, eddig csak külföldi programokat találtam androidra. Samsung Galaxy Spica-n használom, 2.2.3-as androiddal.
A térkép és a ládák be/letöltése szuperül működik. Mozgás közben azonban a térképen nem változik a kijelzett pozícióm, illetve az iránytű sem mutatja a távolság változását. Csak akkor frissül mindkettő, ha kilépek a főmenübe, ami nem túl praktikus, ellenben kényelmetlen. Jól gondolom, hogy ennek nem így kéne működni? Mi lehet a gond?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Néhány napja találtam a g:hu-t, nagyon megörültem neki, eddig csak külföldi programokat találtam androidra. Samsung Galaxy Spica-n használom, 2.2.3-as androiddal.
A térkép és a ládák be/letöltése szuperül működik. Mozgás közben azonban a térképen nem változik a kijelzett pozícióm, illetve az iránytű sem mutatja a távolság változását. Csak akkor frissül mindkettő, ha kilépek a főmenübe, ami nem túl praktikus, ellenben kényelmetlen. Jól gondolom, hogy ennek nem így kéne működni? Mi lehet a gond?
Előre is köszönöm a válaszokat!
"Nem sikerült a feltételeknek megfelelő ládát letölteni"
Már többször tárgyaltuk ezt a jelenséget, aminek az oka a geocaching.hu letöltés oldal hibája:
ládalista letöltése HTML formátumban
Sajnos ez van, a g:hu-val tapasztalatok szerint kb. 200 ládányi kupac az a max. mennyiség, ami még gond nélkül egyszerre letölthető.
Már többször tárgyaltuk ezt a jelenséget, aminek az oka a geocaching.hu letöltés oldal hibája:
ládalista letöltése HTML formátumban
Sajnos ez van, a g:hu-val tapasztalatok szerint kb. 200 ládányi kupac az a max. mennyiség, ami még gond nélkül egyszerre letölthető.
Előzmény: yoda-lukit (#1104)
szerintem inkább valami korlát lehet, nem is teljesen értelmetlen, hiszen 3G-t használva eléggé megnövelheti a forgalmat, ha több ezer ládát próbálsz egyszerre letölteni.
Gondolom.
Gondolom.
Előzmény: yoda-lukit (#1104)
Legújabb verzióbál miért lehet, hogy nem tud egy kanyi ládát se letölteni bizonyos esetekben? Megyek a letöltés weből menübe, a ládakódot hagyom "GC"-n, név részlet semmi, közelben lévők pipa, max táv 100 km, "letöltés" klikk, üzenet: "Nem sikerült a feltételeknek megfelelő ládát letölteni".
15, 50 km-re működik, 100 km-re már nem. Lenne valamilyen láda, amit nem tud rendesen parse-olni? Ha a közelben lévőkről leveszem a pipát, szintén nem megy.
Előre is köszi: lukit
15, 50 km-re működik, 100 km-re már nem. Lenne valamilyen láda, amit nem tud rendesen parse-olni? Ha a közelben lévőkről leveszem a pipát, szintén nem megy.
Előre is köszi: lukit
Üdv!
Megtudná valaki mondani, hogy két mapsforge térképet hogyan lehet egybemosni? Vagyis két .map fájlbol eggyet létrehozni?
Megtudná valaki mondani, hogy két mapsforge térképet hogyan lehet egybemosni? Vagyis két .map fájlbol eggyet létrehozni?
Gyakorlatilag csak egy ládaleírásba előzetesen elmentett pontra tudok navigálni. Mi lehet a hiba?
Valószínűleg egy bug van a programban. Igyekszem a következő verzióban javítani.
Valószínűleg egy bug van a programban. Igyekszem a következő verzióban javítani.
Előzmény: Fekist (#1100)
Szia BigMick! SNG Galaxy S2-t használok, g:hu 1.4.11-es verzióval. Ha (offline) térképre bökve, a megjelenő párbeszédablakkal célpontot akarok kijelölni, a program meghívja a pontot, a térképen látható is a szaggatott vonal, de átváltva az iránytűre, az továbbra is a ládaleírásból utoljára meghívott irányt, távolságot és (jobbra fenn) a nevet mutatja. (Akkor is, ha a leírásokat már töröltem a ládalistából.) Gyakorlatilag csak egy ládaleírásba előzetesen elmentett pontra tudok navigálni. Mi lehet a hiba?
az online használat a telenor "okos" tarifája szerint böngészésnek, vagy kiemelt letöltésnek számít
Nem tudom a telenornál mi számít böngészésnek és mi kiemelt letöltésnek.
A g:hu program html, illetve néha wap protokollt használ az adatok le- és feltöltéséhez, de hogy a telenor ezeket hogyan minősíti, azt nem tudom.
Nem tudom a telenornál mi számít böngészésnek és mi kiemelt letöltésnek.
A g:hu program html, illetve néha wap protokollt használ az adatok le- és feltöltéséhez, de hogy a telenor ezeket hogyan minősíti, azt nem tudom.
Előzmény: papj (#1096)
A g:hu program a ládaleírásokban használatos coord formátumok szabványos írásmódjára van felkészítve, ami ilyen:
coord lat="N 47° 12,081'" lon="E 18° 8,401'"
A GCVps láda leírása ehelyett egy ilyen, nem szabványos formát használ:
coord lat="N 47,2008024°" lon="E 18,1394731°"
A gc.hu weblap úgy látszik fel van készítve rá, hogy az ilyen írásmódot átkonvertálja megjelenítéskor. Megpróbálom a g:hu progit is majd kiképezni rá.
coord lat="N 47° 12,081'" lon="E 18° 8,401'"
A GCVps láda leírása ehelyett egy ilyen, nem szabványos formát használ:
coord lat="N 47,2008024°" lon="E 18,1394731°"
A gc.hu weblap úgy látszik fel van készítve rá, hogy az ilyen írásmódot átkonvertálja megjelenítéskor. Megpróbálom a g:hu progit is majd kiképezni rá.
Előzmény: Nargoth (#1097)
A Várpalotai Séta (GCVpS) pontjai nem jelennek meg a g:hu-ban, látszólag rendben vannak pedig.
Szia! Azt szeretném megtudni, hogy az online használat a telenor "okos" tarifája szerint böngészésnek, vagy kiemelt letöltésnek számít. Erre az ügyfélszolgálaton nem tudtak választ adni, túl spéci a kérdés. Nekem a ládák az online térképen megjelennek, de nem linkelődnek úgy, mint az offline verzióban, ennek mi az oka? A válaszokat a programot köszönöm!
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |