Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 |
2012-11-20 14:00:37
Na most megint sikerült elszállítani... Geocaching, láda letöltés, 15 km-en belul, ladakat letolti, eltunik a felugro ablak (amiben szamolta a letoltotteket). Aztan eltunik az az oldal is, ahol beallitottam az adatokat a letolteshez. Fekete lesz a kepernyo (kiveve a legfelso sort). Aztan ugy fel-egy perc utan jon uzenet, hogy a program nem valaszol, leallitom-e? De ha nem allitom le (ezt eddig nem probaltam, bocs), ujabb fel-egy perc utan megjelenik a ladalista! Lehet, hogy csak az a baj, hogy 550 lada van, ennyit lassan rendez, es kozben nem reagal semmire? Ezentul akkor turelmesebb leszek :-)

Előzmény: BigMick (#1326)
2012-11-20 13:52:58
Utólag hogy tudom azonosítani az egyes elszallasokat?
Az egyikhez írtam valami kommentet multkor.
Az jó, hogy ha megint lesz elszallas, akkor beírom a jelentes kommentjebe, hogy graffz?
Azt nem lehet, hogy valami kulon listaban tartod nyilvan a megtalalt ladakat? Egyreszt meg lehetne nezni csak a megtalaltakat, masreszt ebben lehetne nezni, hogy melyek a megtalalt ladak? köszi

Előzmény: BigMick (#1326)
2012-11-15 14:43:53
az új pont témához:
ládaleírás -> menü gomb -> új pont

Előzmény: Hecsa (#1327)
2012-11-15 14:01:32
Tisztelt fejlesztők!

Engem a Geocaching oldalról érdekel a progi. Használom egy ideje, és nagyon jó dolog, hogy végre magyarul is létezik egy használható program. Viszont van 1-2 észrevételem. SE Xperia X10-zel használom Androidon, asszem Gingerbread.

Az egyik nekem is a térkép(TUHU), hogy néha letölti, néha nem. Néha nagyít, néha nem. Mondjuk a ládakeresést ki lehet egészíteni papír térképpel is, szóval ez majd egyszer megoldódik.

Ami jó dolog lenne, legalábbis szerintem, hogy lehessen aktuális koordinátán pontot felvenni. Mondjuk, hogy visszataláljak oda, ahonnan indultam.
De ami ennél is fontosabb, hogy lehessen koordinátát beírni új pontnak. Mondjuk azoknál a ládáknál, ahol egy rejtvény adja meg a következő pontot. Ilyet szerintem most nem lehet a progiban.

Lehet-e olyat, hogy az iránytű mellett ott legyen az aktuális koordináta, és a magasságadat?

Nem tudom, hogy mások is kértek-e hasonló dolgokat, vagy hogy megvalósíthatók-e, de örülnék ezeknek a változtatásoknak!

Csak így tovább! :)


2012-11-14 22:30:52
A Google fejlesztői portálon látom a bejövő hibajelentéseket, érdekelne melyik lehet a tied.
A bejövő ilyen jelentésekből néha sikerül megállapítani, hogy mi lehetett a leállás oka (ezeket tudom aztán javítani), de sokszor csak annyit lehet kideríteni, hogy valahol a mélyben az androidnak valami nem tetszett. És semmi utalás arra, hogy a programnak melyik részén, és főleg miért állhatott elő gond.

Azon most agyalok, hogy a korábbi megtalálások infóit hogyan kéne megjegyezni, meg mondjuk megtalálás bejelentése után ellenőrizni, hogy biztos sikerült-e, illetve a feljegyzett dátum, jelszó stb. birtokában utólag lehessen egy gombnyomásra beküldeni a nap közben térerő/wifi híján be nem küldött logokat.
Előbb-utóbb lesz belőle valami.
De a következő verzióban biztosan nem lesz még benne, az csak hibajavításokat fog tartalmazni.
BigMick

Előzmény: graffz (#1325)
2012-11-14 09:09:00
Nekem a ládák letöltése után el szokott mindig szállni. A ládák listája már nem jelenik meg. Küldtem már pár jelentést. Újra elindítva megy rendesen...
Láda letöltés után elfelejti, mik voltak már megtalálva. Szívás, mert nem tudom már fejből, hogy mi volt már meg...
Egyébként szeretem :-)

2012-11-12 15:57:58
A ládaleírásnál rossz jelszó beírása esetén is megtaláltnak veszi a program a ládát.

Előzmény: GSdriver (#1323)
2012-11-12 06:57:59
Lehet, hogy már volt ez a javaslat, de valahogy meg lehet azt oldani, hogy a térképről a ládaoldalra való visszalépéskor azt a képernyőállást kapjuk vissza, amit a térképre lépés előtt utoljára láttunk?

2012-11-05 12:38:19
A kép elfogatása után elvész a geotagg
mihul

Előzmény: mihul (#1303)
2012-11-02 22:26:18
Mostanában épp nincs mobil NET-em, így rájöttem, hogy hasznos volna, ha a megtalálást offline is lehetne naplózni a progiban, aztán amikor valahol NET (WiFi) közelébe kerülök, fel lehetne tölteni egyben, vagy válogatva!

Főleg azért lenne érdekes, mert ha egy ládába beírom a megtalálási adatokat, utána egy másikra áttérve elfelejtődnek a korábbi paraméterek. Pedig ha már "paperless" akkor hadd lehessen már "netless" is! :)

2012-11-01 16:16:04
Köszönöm a választ, igen, ez a gondom, pont ahogy leírtad.
Akkor megpróbálom az iGO-t áttenni az SD2-re, hátha az sikerül. Addig is köszönöm az eddigi fejlesztési munkád, nekem jobban fekszik mint a c:geo.

Előzmény: BigMick (#1319)
2012-10-31 22:51:37
Ok, így már értem a problémádat.
Amikor a program készült, akkor még csak olyan készülékek léteztek, amikben az androidos szabvány szerint egyetlen SD kártya volt kezelhető. Így a program arra a logikára épült fel, hogy az SD kártyán egy fix könyvtárba (g.hu.content) pakolja le a dolgait, beleértve a térkép szelvényeket is.
Aztán az újabb készülékekben megjelent, hogy 2 SD-kártya (szerűség) is kezelhető, és ehhez már az illene, hogy a programban valahol (beállításokban pl.) választani lehessen, melyik ilyen tárolóra pakolja a saját adatait. Ez a funkció még nincs megvalósítva, most gondolkodom rajta.
Nem könnyíti meg a dolgot, hogy míg az elsődleges SD kártya belépési pontja a file-rendszerben minden android verzióban és minden hardware-en azonos (mnt/sdcard), és fixen leprogramozható, addig a másodlagos SD kártyáé már gyártónként vagy akár készülékcsaládonként más és más (lehet external_sd/, Removable/SD, Removable/MicroSD meg amit még majd ezután kitalálnak...)
Szóval agyalok a dolgon, de nem lesz gyors megoldása a kérésednek, sorry.
BigMick

Előzmény: oimre58 (#1318)
2012-10-29 09:15:25
Kedves BigMick!
Köszönöm gyors reakciódat!
1. Az eredeti beállítás szerinti OSMDROID módban fut.
2. Azt szeretném elérni, hogy a letöltendő térképeket a nagy tárkapacitású, nálam SD2 néven elérhető, külső SD kártyára töltse és ne a beépített SD néven elérhető memóriára, mivel azon az iGO a hely (2.3GB) nagy részét már lefoglalta és most alig 60 MB üres helyem van, míg az SD2-n 13GB.
Tehát tudom hova kéne rakni a térképeket, csak nem tudom, hogy ezt milyen beállítással érhetem el.

Előzmény: BigMick (#1317)
2012-10-28 22:10:43
Első kérdés: OSMDROID vagy MAPSFORGE térkép megjelenítő módi van nálad beállíttva a program beállításainál?
Ettől függ a válasz, mert ezek tök különböző módon működnek.
(A sejtésem az OSMDROID, de jobb, ha te mondod meg).
Második kérdés: mi is a fő problémád? Az hogy 13 GByte-nyi SD-kártya hely se elég a letöltött térképeknek, vagy az, hogy te magad akarsz általad kiválasztott térképhalmazt letölteni, csak nem tudod, hova rakjad.
BigMick

Előzmény: oimre58 (#1316)
2012-10-28 21:32:41
Nagyon tetszik a progi!
A gondom az, hogy nem tudom beállítani hova töltse le a térképeket, így mivel keresés közben offline-ban vagyok, nem tudok előre megfelelő mennyiségű térképet letölteni mert rövid időn belül tele rakja az SD-t, miközben az SD2-n 13GB helyem van... Nem tudom, hogy én vagyok ügyetlen, vagy ez még fejlesztésre vár?
oimre58

2012-10-27 18:11:33
Remek a program. Köszi :-)

Persze nekem is lenne 1-2 kérésem.
- Ha a megtalált ládáimat is le tudná tölteni. Hogy a nem vele bejelentett ládákat is tudja...
- A teljes listában mindig más színnel jelezni a megtalált ládákat.
Most az van, hogy ha frissítem a ládalistát, elfelejti, miket találtam már meg. :-(

Valaki már írta, hogy egy .txt fájlba beírhatná, milyen ládát milyen jelszóval mikor jelentettem be. Ez nekem is nagyon tetszene! :-)

2012-10-26 22:13:10
A következő verzióban javítva lesz a GPS vevő-kezelés (nem fogja többet önállósodva visszakapcsolni a GPS vételt, ha a programon belül épp ki van nyomva a GPS ikon).
BigMick

Előzmény: Sancho (#1312)
2012-10-26 22:11:31
Nyomvonal max. mérete
Maximum ennyi nyomvonalpontot fog megjegyezni a program.
Ha ezt túllépné, akkor mindig az legutolsó ennyi pontra emlékszik.
BigMick

Előzmény: Kodorgok (#1311)
2012-10-25 09:39:17
Ja, és természetesen az appban én is kikapcsoltam a bal felső ikonnal a GPS-t. Szóval a GPS-vevő kezelése hibás az appnak még mindig.
Sancho

Előzmény: Kodorgok (#1311)
2012-10-24 16:45:40
Mit jelent a "Nyomvonal max. mérete" beállítás? Offline vector térképet használok.

2012-10-24 10:13:25
Olyat nálam is csinál, hogy kikapcsolt GPS-el szeretném használni, a fejlécikonnal kikapcsolom, háttérbe rakom, újra előveszem és megy a GPS, pedig a progiban kikapcsolt az ikonja. Bekapcs-kikapcs megoldja. Olyat is csinál néha, hogy kikapcsolt állapotban háttérbe rakva bekapcsolja a GPS-t, launcheren állok és megy a GPS pozíció keresés. Elindítom az appot, kilépek belőle, a GPS is leáll.

2012-10-24 09:09:06
A hétvégén a g:hu 1.4.21 változatot teljesen frissen telepítettem Samsung Galaxy S CM 7.2 alá. Két megtalálásom volt, amit szépen jegyzett is a gchu.

Három hibát találtam:

1.) Nem töltötte fel egyik képet sem, pedig a szoftver szerint a képek feltöltése megtörtént.

2.) Leszívta az akkut, miközben már kiléptem szabályosan az appból, és rendre bekapcsolta a GPS-vevőt.

3.) Néha a letöltött pontok mind megjelentek a térképen, néha meg semmi. Valahogy nem logikus ez a működés, vagy hibás. Ezt nem tudtam eldönteni.
Sancho

2012-10-20 12:07:15
Közben megértettem, hogy a raszteres térképnél nem olyan egyszerű a megjelenítés állítása. A nagy felbontású készüléken nagy a PPI érték és 1 az 1-ben jeleníti meg a tile-okat, amik apróak a felbontás miatt. Szóval vagy nagyobb felbontásra renderelt tileok kellenének a térkép forrásból (ami ugye nem rajtad múlik) vagy nagyítani kell mint a Locusban (zoom-lock), de akkor meg elmosódik, elmosódhat.

Szóval egyenlőre marad ilyen.
Legalább sokminden ráfér a képernyőre, még ha kicsi is.

Azért a jelölőkön (pozíció emberke, ládák, segédpontok) kellene egy kicsit változtatni, hogy ne nagyítva jelenjen meg, mert kitakarja a pontos helyét, még a legnagyobb térkép nagyításon sem látszik a pontos helye e miatt.

[kép]

Előre is kösz!

Előzmény: streng (#1306)
2012-10-20 00:13:20
Vektoros megjelenítésnél jobb a helyzet:
- Feliratok, jelölők, ikonok jó méretűek.
[kép]

Mivel vektoros, lehet nagyítani, utak jól látszanak. (mondjuk skin, megjelenítés elég szegényes, hogy csak két úttípust külöböztet meg. De ez gondolom nem a te hibád, hanem ilyen a térkép és a megjelenítője, mintha ígértek volna erre valami fejlesztést mapsforge oldalon)

- Sajnos a turistautak betű jelei csak nagyobb nagyításnál jelennek meg. Így nehéz tervezni, hogy merre is megy az adott út
[kép]

- A turistaút ikonjai meg csak még nagyobb nagyításnál jönnek elő és akkor is nagyon kicsik


A fentiek 720x1280-as felbontáson 4,3"-as kijelzőn készültek.

Megértem, hogy nehéz sok különböző felbontásra optimalizálni egy programot, szóval csak észrevételként írtam le a nagy felbontáson jelentkező problémákat. No meg csak hobbiból fejleszted, szóval köszönet az eddigiekért! Gratula! ;-)



2012-10-19 23:30:20
Remek a program BigMick! Köszönjük, már a kezdetek óta használom.

A TUHU raszteres térképei tényleg egy kicsit kis feliratokat és ikonokat használnak, de ez adott. (nincs is vele gond) Kis készüléken jó is, 800x480-on még tökéletes, annak aki jól lát.

De idő közben jöttek az újabb, nagy felbontású eszközök és ott tényleg nagyon kicsiben jelennek meg. Pl, Tableten elég apró minden (1280x800), de 10.1"-es kijelzőn jó sok részlet ráfér és még épphogy olvasható. Nekem pont jó lenne nem is kellene változtatni.
Viszont az új telefonomon 4.3" 1280x720 már teljesen használhatatlan.
Lásd csatolt kép. A kezelő gombok megfelelő méretűek, de a többi... Hasonlítsd össze a nagyítás gombok feletti helységnévvel a saját készülékeden.

Szóval, az lenne a tiszteletteljes kérésem, ha időd engedi, kérlek optimalizáld a térkép (tile-ok) megjelenítést nagyobb felbontásra. Gondolom van erre valami megoldás az SDKban.

A láda ikonok, jelölők meg automatikusan fel-nagyulnak dupla méretre.
A program menürendszere tökéletes méretű minden felbontáson, csak a térkép megjelenítéssel van probléma.

Mapsforge megjelenítést is mindjárt letesztelem.

Előre is köszönjük!

[kép]

2012-10-16 20:45:56
És ha mindezt meg lehetne tenni a turistajelek ikonjaival is ... hát az nagyszerű lenne.

Előzmény: GSdriver (#1304)
2012-10-15 18:37:32
Nagyon tetszenek az új fejlesztéseid! Igazán szuper a program!
Ezer köszönet érte, hogy ennyi időt erre áldozol.

Ráadásul minél többet dolgozol, mi júzerek annál inkább vérszemet kapunk és jövünk elő az újabb és újabb 5letekkel.

Ha szabad esetleg egy újabb kéréssel előhozakodnom: Olyat esetleg lehetne fejleszteni a programon, hogy a betűméret változtatható legyen? A nagyobb felbontású készülékeken némely feliratok igen aprók (különösen a térképpel van a baj).

Olyasmire gondoltam, hogy a program beállításai közt lenne egy olyan menüpont, amiben meg lehetne adni a program által használt minimális betűméretet. A preset lenne a mostani, és lenne 1 vagy esetleg 2 olyan opció, amikor ennél valamivel nagyobbak a betűk. Ha a mostani minimalis betűméretet 100%-nak vesszük, akkor mondjuk 120 és 150%-os nagyítási lehetőség lenne adott. Vagy 150 és 200% nem tudom melyik adna jobb használati értéket.

Ezzel a távollátók számára nagy szolgálatot tennél. Túrázáskor ui. az ember nem visz okvetlenül olvasószemüveget magával.

Előzmény: BigMick (#1302)
2012-10-13 23:00:14
Koord tökéletes.Képek törlés megerősitése véletlen törlés megelözésére
mihul

Előzmény: BigMick (#1302)
2012-10-13 19:55:59
Új verzió: 1.4.23
Ami változott:
- GC láda Adatlapra kikerült az Úthossz (már persze ha meg van adva)
- mozgóláda figyelő letölti a ládaleírást is (nem csak az adatlapot és az utolsó logokat)
- saját képek geotaggelésénél a hosszúság koord. kitöltés javítása
BigMick

2012-10-13 15:05:25
Kezdetek óta használom ezt a programot, a CSIX már megsértődött, mert csak a fiókban unatkozik... :) Köszönet érte a szerzőnek !
De pár ötletem nekem is van:
- Ezt az újonnan bekerült vizszintes lapozás nagyon tetszik. Meg lehetne ezt valóósítani a térképnézet, az iránytű és a leírás között is ? (hát még ha a leírás pozicióját is tárolná...) Persze, már az is jó lenne, ha vissza tudnék lépni a térképről az adott ládaleíráshoz...
- Jó lenne egy jelölő a fényképekhez, hogy egyesével ki tudjam válogatni, mit akarok feltölteni. (én pl. szeretem a jelszót is lefényképezni...) és talán nem is kellene automatikusan törölni a képeket, hátha eltenném otthon is...
wa_vagyok

2012-10-11 20:40:44
A szélesség rendben a hosszuság 0.0 a képeknél
mihul

2012-10-08 11:21:20
Úthossz a kiindulóponttól: mezőt hiányolom az Adatlapból esetleg Megtalálások száma:
mihul

Előzmény: BigMick (#1296)
2012-10-07 22:26:30
Hú szuper lett, köszi! :)

Ha szabad kérni fejlesztési igényt még, akkor én egyszer majd valami olyasmi funkciót szeretnék, mint az államnevű Garminokban a geocache_visits.txt. Azaz a ládalogolásokat (a jelszóval együtt) egy sima textfájlba gyűjteni, ami folyamatosan bővül és megkönnyíti az otthoni logolást, jelszóvisszakeresést. Esetleg ez lehetne szerkeszthető vagy legalább visszanézhető a programból - nem úgy, mint a Garminokban.

(Én a multi pontjainál a jelszórészleteket a megjegyzésbe logolom az Oregonon, de máshova is fel kell írni, mert sajna csak otthon lehet visszanézni)

Ha ezt a fájlt még a felhőbe (Dropbox, Google Drive...) is fel tudná szinkronizálni, az már tényleg luxus lenne... :)
Bluedog

Előzmény: BigMick (#1296)
2012-10-07 22:09:45
cool :) tetszik
A hétvégén használgattam az appot és a következő jutott eszembe:
Ha a letöltésnél konkrét ládakódra keresek, akkor a letöltés után egyből meg is nyithatná az adatlapot.
Én az esetek 99%-ában navigációra nem használom az appot, arra ott van a Garmin. Annál inkább leírás/kép megnézésére, logok beküldésére, koordináta kinyerésére, ilyesmi. Ennek megfelelően a GPS ki is van kapcsolva, hogy ne zabálja az akkut.
Namost ha esetleg előre feltöltök otthon mondjuk egy budapesti 2-3 napos kirándulásra egy csomó ládát, akkor a GPS hiányában nem fogja nekem távolság szerint sorba rendezni és hiába tudom a kódját, nagyon nehézkes megtalálni a listában.
Ezért vagy azt kéne, hogy a konkrét ládakódra letöltés először nézze meg a már letöltöttek között, hogy ott van-e és ha igen, nyissa meg, ha pedig nincs, akkor töltse le és utána nyissa meg. A másik ötlet a ládalistába egy egyszerű kereső, ami kódban/névben keres, így gyorsan meg lehetne találni, amire szükségem van.
Vagy mindkettő :)

Előzmény: BigMick (#1296)
2012-10-07 21:27:47
Új verzió: 1.4.22
Ami változott:
- új GC logó
- infó funkcióban az egyes lapok közti átváltás vízszintes csúsztatással (swipe)
- Mindent egybe GC ládaleírás ill. GG ládaleírás helyett oldalra csúsztatással váltható lapok: Képek / Adatlap / Leírás / Logok / Saját
Ez utóbbiba kerülnek a saját fényképek, illetve a saját útpontok
- saját fényképek ellátása geotag információkkal
- GC lista log- és képletöltés hibák javítása
BigMick

2012-10-06 14:05:56
Na, megvan a megoldás:
A Data/App mappában levő g.hu-1.odex fájlt kell törölni, ha azt írja ki a Play, hogy nincs elég hely, holott van. Most már települ is!

2012-10-03 10:23:56
Bocsánat, én voltam figyelmetlen.
gonczi

Előzmény: BigMick (#1293)
2012-10-02 20:10:49
Egy Excel táblába írogatom, hogy éppen hol tartanak a verziók, ebből készül a pdf. Most látszik benne, hogy a következő verzióban milyen újdonságok lesznek.
Nem véletlenül hiányzik belőle a dátum. De remélem, most már hamarosan utoléri a kiadott verzió az így előreszaladt pdf-t.
BigMick

Előzmény: gonczi (#1291)
2012-10-02 20:09:32
Boldog születésnapot g:hu!
Köszönjük BigMick!
BoPe

2012-10-02 18:06:54
Kösz. a javítást, most már jól látszik.
Ezen felbuzdulva rögtön letöltöttem az aktuális verziót, de az 1.4.21-es jön le.
Bug vagy a pdf szaladt előrébb egy kicsit?
:)
gonczi

Előzmény: BigMick (#1290)
2012-10-01 21:42:06
Kösz, hogy jelezted. Javítottam.
BigMick

Előzmény: gonczi (#1289)
2012-10-01 16:41:55
Nekem a verziótörténet egy ideje úgy jelenik meg, hogy csak a felét látom.
valahogy így:
gonczi

2012-09-23 19:40:46
Szóval nem tudja senki sem (még a fejlesztő sem?), hogy melyik mappát töröljem a Data mappán belül, hogy újra feltehessem az alkalmazást?

2012-09-20 21:08:21
A készített képek nem tartalmazzák a hely pozíció infót
Jogos. A következő verzióban már geotaggelve lesznek a saját képek (már ha éppen van érvényes gps pozíció a készítéskor)
BigMick

Előzmény: mihul (#1286)
2012-09-20 16:36:24
A készített képek nem tartalmazzák a hely pozíció infót
mihul

2012-09-19 17:35:13
Bocsánat,közben rájöttem a hibámra.online térképen próbáltam:)

Előzmény: BigMick (#1284)
2012-09-19 15:21:30
Milyen fajta térképet használsz?
OSMDROID vagy Mapsforge?
BigMick

Előzmény: herbi76 (#1283)
2012-09-19 09:35:44
Hogy lehet az,hogy a térképeknél nekem nem jelenik meg a csiga,így nem tudok csiganyálat húzni? A legújabb verzió van tekepítve.

2012-09-10 21:37:15
Ez itt off, de ha már kérdezted:


Idézet
CM 7.2. Biztos, hogy nem telt meg, mert minden mást tudok telepíteni. Továbbra is a "mappamaradék" gyanús nekem, de nem találom, melyiket kellene törölni.

A CM 7.2 is használja a /datadata partíciót, ami 172MB, és szerintem az telt be. Ezt ellenőrizheted az SD Maid nevű appal (a főképernyőjén a listában a /datadata tele lesz). Itt éred el az appot: [link]

Itt egy megoldás arra, hogy hogyan lehet ezen helyet csinálni: [link] A kérdéseket is ott tedd fel, mert semmi köze ennek szerintem a g:hu apphoz.
Sancho

2012-09-08 23:55:22
CM 7.2. Biztos, hogy nem telt meg, mert minden mást tudok telepíteni. Továbbra is a "mappamaradék" gyanús nekem, de nem találom, melyiket kellene törölni.

Előzmény: Sancho (#1275)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 |

Új megtalálások

Bejelentkezés