Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 |
2013-05-08 19:32:56
Az miért, van, hogy a netről lehúzott tuhu térképkockákat nem találja meg a proggi egy FC után? Elég kellemetlen, hogy újra le kell tölteni minden fagyás után. Ma rossz napunk volt, mert 3 láda megtalálása alatt 3x dobott hátast, és a térképet mindannyiszor elvesztette. Pedig a megfelelő könyvtárban ott vannak a csempék. :(

2013-05-07 02:34:39
No, látom ez valami hivatalosabb segélyező fórum a g:hu-val kapcsolatban. Tavasz van, nekiláttam volna, de az első vagy első pár menüpont nyomása után csak fekete képernyőt kapok és úgy marad az alkalmazás, nem válaszol.

Nyilván eleinte a ládalistát nyomtam, akkor egyből sötét, ha pld. beállítás, almenü, visszalép, akkor az pár klikk erejéig működik, majd a többi is sötét...

HTC SEnsation XE, beats audio
droid 4.0.3

Cuccban bekapcsoltam az "all" logolást, ha az segít valamit, akkor elküldhetem.

2013-04-30 11:08:32
Mostanság nem volt vele semmi bajom :-)
Ötlet: tudhatna olyat, hogy ha a ládákat távolság szerint rendezem, akkor a több pontos ládáknál a hozzám legközelebb eső pontját vegye figyelembe? Az első pontja esetleg tök messzire van, de egy másik pontja meg ott van egy köpésre... Kösz.

2013-04-22 09:29:28
Hétvégén az előző heti ládához hozzátöltöttem GCPHK láda adatait, az már gond nélkül lejött. Most azt jelzi, hogy két elemű a ládalistám, belépve pedig csak egyet látok. Lehet, hogy a hosszú ő-ű betűk esetleg? Beküldés nem sikerült ugyanazzal a hibával, illetve a gps "beragadás" is jelentkezett, bár azt lelőttem.
Egyébként pedig külön gratula, minden másban kiválóan teljesített a program. A Garminból kivettem valamelyik nap a microSD-t és utána elfelejtettem visszarakni, így térkép nélkül húztuk a csiganyálat. A telefon viszont az erdő közepén másodpercek alatt "szagot fogott", a g:hu-ban levő térképpel gyönyörűen segített a kereszteződések helyes behatárolásában. Köszönet érte :)

2013-04-16 21:35:52
Ez a hiba nálam is előfordul olykor. Sokszor olyan verzióban is, hogy úgy csinál a kütyü mintha küldené, aztán mégse. Vagyis marad az eredeti oldal és nincs beérkezési üzenet. Ezeket nálam valamilyen memória elégtelenség okozza, mert teló ki-bekapcsolás után javul meg a helyzet (HTC Desire, android 2.2, g.hu 1.4.26z). Ugyanígy memóriafogyással magyarázom azt a jelenséget, amikor a letöltött térképkockákat elfelejti a teló a képernyőváltáskor.

Előzmény: riasztos (#1546)
2013-04-16 19:33:44
Hétvégén én is így jártam az Xperia Minivel, hogy a "nem töltöttem ki minden mezőt" üzenetet kaptam. A ládalistából el is tűnt a láda, de böngészővel nézve nem került be a log. A Tipoval viszont sikerült belogolni. Ugyanaz a verzió fut mindkét telefonon. A Tipon viszont az iránytű nem működik. Semmilyen iránytű program sem, állítólag nem alkalmas rá. A Miniről én is letöröltema g:hu-t, majd újra installáltam, de kipróbálni azóta nem tudtam. Szombaton megpróbálom.

Előzmény: keep (#1543)
2013-04-16 16:39:37
Plusz egy, amit most nem tudtam reprodukálni, de máskor többször előfordult.
Elindítom a programot, használom és ha elküldöm háttérbe, akkor nem kapcsol ki a gps. Véletlenül vettem észre, hogy még fut. Kíváncsiságból task killerrel kilőttem mindent, akkor eltűnt, de pár másodperc múlva újra megjelent a gps ikon a felső lécen. Ezután az utoljára futtatott programok közül manuálisan kilőttem a g:hu-t, akkor megint eltűnt az ikon és pár másodperc múlva megint megjelent. Ekkor elindítottam és a programból letiltottam a gps-t, ekkor eltűnt az androidból is az ikon teljesen
Amit nem próbáltam ki, hogy a kilépés gombbal lépjek ki a progiból, most pedig így nem jön elő. Lehet, hogy valami művelet
"ragasztja be"?
Mondjuk különösebben nem zavar, mert 99%-ban kikapcsolva tartom, csak jelzés gyanánt.

2013-04-16 15:20:58
Úgy tűnik, a láda megnevezés(részlet) szerinti keresés valamiért nem boldogul az ékezetes betűkkel. "nyliget"-re keresve szépen behozza a ládát. Igyekszem a következő verzióban javítani.
A bejelentéskori üzenetet, miszerint nem töltöttél ki minden kötelező mezőt, szintén igyekszem felderíteni.
BigMick

Előzmény: keep (#1543)
2013-04-15 13:15:09
Tegnap megpróbáltam ládázni egyet, a következő jelenséget tapasztaltam a z verzióval:
DCBLIG ládánál jártunk, megpróbáltam letölteni. "Börzsönyliget" kifejezésre kerestem, FC leállt. Azután visszalépve ládanévre megtalálta, letöltötte. Megpróbáltam bejelenteni, megadtam a jelszót és beküldésre azt mondta, hogy nem töltöttem ki minden kötelező mezőt. Akkor gyorsan beküldtem a böngészőből, utána itthonról még próbálkoztam. Uninstall, ghucontent mappa törlése, majd visszainstall.
"Börzsönyliget" kifejezésre olyan, mintha lenne találat, de üres a lista, csak nagy feketeség van. Fejléc van, helyi menü működik. Láda kódra már megtalálja, lejön. Bejelentés még mindig nem sikerül, nem töltöttem ki valamelyik kötelező mezőt.
Kilépek a ládalistába, ahol annak az egynek kéne szerepelnie, megint nem listázza, csak feketeség a g:hu fejléccel.
Csak én vagyok szerencsés? Más nem jelzett ilyet :)
ZTE Grand X In Android 4.0-val

2013-04-04 07:29:40
Köszi szépen a kimerítő válaszokat. Az utolsó bekezdésben felvetett kérdésre egy ötletem volna.

"a multipontok is megjelennek a térképen. Hátrány viszont, hogy nem lehet tudni, hogy melyik hányadik pont. Erre esetleg orvosság?
Egyelőre nem tudok rá orvosságot, de ha van ötleted, hogy hogyan lenne jó őket megmutatni, akkor azt szívesen veszem."

A gc.hu oldalon levő multiládáknál úgy láttam, hogy az egyes pontok sorszámai zárójelben oda vannak írva. Többnyire így: [GCxxxx-1], [GCxxxx-2] stb. Ezt esetleg ki lehet használni.

Egy friss példa itt:
[link]

Előzmény: BigMick (#1541)
2013-04-03 23:49:45

A program továbbra sem tudja, hogy honnan léptem a térképbe. Jól jönne egy "vissza" gomb a térképen, ami visszavezet oda, ahonnan a térképre léptem (ládaoldal, iránytű), ahelyett, hogy kiugrik a főmenübe, egész a GC/GG választási oldalra. Ilyenkor szépen ki kell újra választani a GC-t, majd ládalista, majd láda, ... ami elég bosszantó.
OSMDROID térképmotorral valóban így működik, és ezen a környéken már nem várható érdemi változás.
A MAPSFORGE típusú térképmegjelenítő már most is tudja, amit szeretnél. A jövőben a térképkezelést érintő bárminemű fejlesztés már csak a MAPSFORGE térképkezelésben fog megjelenni. Ebbe hosszabb távon azt is beleértve, hogy a most OSMDROID-dal kezelt online térképek is a MAPSFORGE megjelenítővel lesznek kezelve.

a multipontok is megjelennek a térképen. Hátrány viszont, hogy nem lehet tudni, hogy melyik hányadik pont. Erre esetleg orvosság?
Egyelőre nem tudok rá orvosságot, de ha van ötleted, hogy hogyan lenne jó őket megmutatni, akkor azt szívesen veszem.
BigMick

Előzmény: GSdriver (#1539)
2013-04-03 23:48:29
Tényleg, ha már van ki-be kapcsoló a proggiban a GPS-hez (felső sor szürke antenna zöld hullámokkal), lehetne egy hasonló a mobilnethez is. Így láda vagy térképletöltéskor, ill megtaláláskor (logolás) benyomnám, aztán lekapcsolnám, hogy ne szívja feleslegesen az akkut.
Jó lenne, de ez sajna nem ilyen egyszerű. Igazából a programban a GPS-ki/be kapcsoló csak annyit tesz, hogy értesíti az op.rendszert, hogy a program igényt tart-e a GPS használatára vagy sem. De magát a GPS-t nem kapcsolja se be, se ki, azt csak maga az op.rendszer tudja megtenni.
Ha az android beállításokban a GPS nincs engedélyezve, akkor hiába kéri egy program, hogy ő használni akarja a GPS-t, az op.rendszer nem fogja engedni. Viszont ha android beállításokban a GPS engedélyezve van, akkor az op.rendszer kapcsolja be/ki a GPS-t attól függően, hogy éppen van-e rá élő igény valamelyik programtól. Így pl. előfordulhat, hogy a g:hu program kis GPS ikonja épp KI állásban van, és mégis megy a GPS (mert egy másik program épp igényli).
A mobilnet más tészta, ott nincs ilyen kettősség. Ha az android beállításoknál a mobilnet be van kapcsolva, akkor az antenna aktívan figyel (eszi az áramot) és amikor valamelyik program használja akarja, megteheti.

A megtalált ládák közül a rég megtaláltakat ugyan beszürkíti, de ha bekapcsolom a megtalált ládák elrejtését akkor nem veszi ki őket a sorból.
Ezt a környéket mostanában maceráltam, az aktuális verzióban már jobban kell viselkednie.

Ládaletöltésnél jó lenne, ha lehetne a gc.hu-hoz hasonlóan szűrni, hogy hagyományost, multit, virtuálist szeretnék-e letölteni.
Megoldhatónak gondolom, előbb-utóbb megcsinálom.

Jó lenne, ha a programban (beállításoknál) opcionálisan kikapcsolható lenne a telefon energiatakarékos üzemmódja, azaz ha úgy szeretném folyamatosan világítana a képernyő és csak akkor sötétedne el, ha kézileg kikapcsolom
Jó ötlet, szerintem ez is megvalósul majd.

Szintén jó lenne, ha lehetne választani, hogy automatikus forgatás "portrait-landscape" üzemmódban legyen-e a térkép (meg általában minden). Én jobban örülnék, ha ezt ki tudnám iktatni és nem ugrálna a kép feleslegesen keresztből egyenesbe és egyenesből keresztbe.
Ez is megoldható.
BigMick

Előzmény: GSdriver (#1539)
2013-04-03 19:57:38
Szia BigMick! Van esetleg esély arra, hogy a következő fejlesztésekbe bekerül valami az 1522. hozzászólásban leírtak közül? Vagy mind reménytelenül bonyolult kívánság? Köszi, ha szánsz pár percet a kommentelésükre.

Előzmény: BigMick (#1537)
2013-04-03 10:59:53
Nincs 91 sorszámú. A DB jelenleg 13 ha jól emlékszem 1.4.26 d-től
mihul

Előzmény: BigMick (#1537)
2013-04-02 22:01:49
Mit jelent, a jelenlegi verzioban, a vegen az y betu?
Igazából semmi különöset nem jelent.
Azért nem hívtam 1.4.27-nek, mert valójában csak pár hibajavításban különbözik az előzőektől.
BigMick

Előzmény: perretz (#1536)
2013-04-02 11:58:33
Mit jelent, a jelenlegi verzioban, a vegen az y betu? A verziotortenetben latom, hogy j,x,y is van. Mar tobb programnal is lattam hasonlo verziozast, es nem ertem, hogy mit is takar.

2013-03-25 20:24:45
Ma felraktam a Minire az új 1.4.26z verziót, majd újraindítottam és újra kalibráltam az iránytűt. Láss csodát, működik! (Pedig tegnap is bekalibráltam.) A Tipon holnap kipróbáljuk. A linket köszönöm!

Előzmény: BigMick (#1533)
2013-03-24 23:03:48
Király. Megtaláltak elrejtése és jelölőhöz képesti sorrend is. Kösz.

Előzmény: BigMick (#1533)
2013-03-24 21:02:04
Új verzió: 1.4.26z
- remélem, sikerült javítani a megtaláltak elrejtését (figyelem: mozgóládákra nem vonatkozik!)
- visszakerült a mapsforge térképre a térkép lépték
- ha van lerakva jelölő, akkor a ládalista sorrendnél választható a Táv.jelölőtől opció is (ilyenkor a láda távolsága nem fehér, hanem kék színnel van kiírva)

Link az 1.4.23 verzióhoz: [link]
BigMick

2013-03-24 20:34:53
Egész nap futott a Locus program. Végig rögzítette és helyesen mutatta az irányokat. A GPS Statusz program is jól működik.(Ott újra kalibráltam az iránytűt, a biztonság kedvéért.) A helyzet nem változott. Idáig az 1.4.23 programverziót használtam, az, illetve az elődei tökéletesen működtek, a legnagyobb megelégedésemre. Ma megpróbáltam az egész g:hu könyvtárat is törölni, majd újra telepíteni az alkalmazást, de a hiba jelenség ugyanaz.
Ha lehetséges, szeretnék kérni egy telepítőt az 1.4.23-ra, mert így nem tudok keresgélni. Ha bármilyen további információ szükséges, szívesen segítek. Nagyon szeretem ezt a programot!

Előzmény: BigMick (#1531)
2013-03-24 20:13:03
Olyat nem talalok, hogy a ladalistat a jelolohoz kozelseg alapjan rendezzem.
Mert ilyen opció jelenleg még nincsen.
De az ötlet jó, a következő verzióban már lesz ilyen lehetőség is.

riasztosnak 2 kérdés:
1. Próbálkoztál iránytű kalibrálással?
2. Más iránytű programmal hogyan viselkednek a Xperiák?

graffz:
igyekszem megfejteni, mitől nem tűnik el minden megtalált láda, ha el akarod őket rejteni. Én eddig csak mozgóknál tapasztaltam ilyet, de mivel azokat többször is meg lehet találni, ezért nyugodt voltam, hogy ez nem bug, hanem feature :)
BigMick

2013-03-24 11:21:04
Tudok rakni terkepre jelolot. Remek. Tudom a jelolohoz kozeli ladalakat letolteni. Remek. Olyat nem talalok, hogy a ladalistat a jelolohoz kozelseg alapjan rendezzem.
Nincs is, vagy csak en nem talalom?
Miert a kerdes?
Megyek majd delutan valahova, es most meg akarom nezni, milyen ladak vannak a kozelben.
köszi.

2013-03-24 10:46:59
Ja, frissítés után eltűnt az összes, korábban letöltött ládám.

Előzmény: riasztos (#1528)
2013-03-24 10:45:26
Tegnap teszteltük a Play Áruházból automatikusan frissült 1.4.26y verziót két Xperia telefonon. A Tipo-n az iránytű nem indult el, hiába tapiztuk az ikonját. A Minin elindult, de kb 170 fokos irányon lefagyott, és hiába forogtam vele +/- 10 fokos szögnél jobban nem fordult el. A távolságot folyamatosan mutatta, de így tulajdonképpen GPS nélküli megtalálást végeztünk. Mindkét telefonon 4.0 Android fut.
Amíg a szoftver javításra kerül, elérhetővé lehetne tenni a régebbi verziót?

2013-03-23 12:01:51
Tudok peldat, sokat. 1. HTC telefon,
mindent megmutatva: [link]
megtalaltat elrejtve: [link]
2. Nexus7-en rosszabb, ezen nem valtozik semmi, hiaba kapcsolom ki/be a megtalaltakat, semmi nem valtozik. Ez van:
[link]

Előzmény: BigMick (#1525)
2013-03-23 09:24:40
Én egy ládánál tapasztaltam ilyet eddig ,de végül rájöttem, hogy megváltozott a gcxxxx neve mióta megtaláltam
mihul

Előzmény: BigMick (#1525)
2013-03-22 21:50:57
Ez a verzio sem rejti el az osszes megtalalt ladat, hiaba mondom neki... Csak egy reszet.
És mi az, amit nem rejt el? Tudsz rá példát mondani, melyik ládákat nem?
BigMick

Előzmény: graffz (#1524)
2013-03-21 23:04:29
Alakul ez remekul. 1.4.26y van nekem most.
Kb. kettovel ezelotti verzio meg elszallt a lada megtalalas bejelentesenek vegen, de a bejelentes azert sikerult.
Azota nem talaltam meg ujabb ladat :-)
Ez a verzio sem rejti el az osszes megtalalt ladat, hiaba mondom neki... Csak egy reszet.

2013-03-10 15:17:39
Minden ok de a ládalistám eltüntette...
mihul

Előzmény: BigMick (#1520)
2013-03-10 13:44:49
Szia,

a napokban hosszabban volt lehetőségem tesztelni az 1.4.26d verziót. Elég stabilan fut (HTC Desire, Andriod 2.2) csak ritkán dob FC-t, akkor is újra indítható. Az FC oka szerintem valszeg a telóm memóriaszegénysége, különösen hajlamos a fényképezésből visszatérve vagy a mobilnetet ki-be kapcsolva hátast dobni. Tényleg, ha már van ki-be kapcsoló a proggiban a GPS-hez (felső sor szürke antenna zöld hullámokkal), lehetne egy hasonló a mobilnethez is. Így láda vagy térképletöltéskor, ill megtaláláskor (logolás) benyomnám, aztán lekapcsolnám, hogy ne szívja feleslegesen az akkut.

A megtalált ládák közül a rég megtaláltakat ugyan beszürkíti, de ha bekapcsolom a megtalált ládák elrejtését akkor nem veszi ki őket a sorból.


Ládaletöltésnél jó lenne, ha lehetne a gc.hu-hoz hasonlóan szűrni, hogy hagyományost, multit, virtuálist szeretnék-e letölteni.

Jó lenne, ha a programban (beállításoknál) opcionálisan kikapcsolható lenne a telefon energiatakarékos üzemmódja, azaz ha úgy szeretném folyamatosan világítana a képernyő és csak akkor sötétedne el, ha kézileg kikapcsolom (pl. power gomb rövid megnyomása). A Geobeagle tud ilyet. Különösen jól jönne ez a térkép esetében, bár szerencsére visszalépéskor, nem kell újra térképet hívni, hanem az elsötétülés előtti állapotba lép vissza.

Szintén jó lenne, ha lehetne választani, hogy automatikus forgatás "portrait-landscape" üzemmódban legyen-e a térkép (meg általában minden). Én jobban örülnék, ha ezt ki tudnám iktatni és nem ugrálna a kép feleslegesen keresztből egyenesbe és egyenesből keresztbe.

Ennek folyománya, hogy a kinagyított térkép nézetváltáskor visszaugrik nem nagyított méretbe, így újra kell zoomolni. :((

A program továbbra sem tudja, hogy honnan léptem a térképbe. Jól jönne egy "vissza" gomb a térképen, ami visszavezet oda, ahonnan a térképre léptem (ládaoldal, iránytű), ahelyett, hogy kiugrik a főmenübe, egész a GC/GG választási oldalra. Ilyenkor szépen ki kell újra választani a GC-t, majd ládalista, majd láda, ... ami elég bosszantó.

Nem tudom mennyire újdonság, talán a gc.hu ikonhomologizációs projektjének az eredménye, hogy a multipontok is megjelennek a térképen. Hátrány viszont, hogy nem lehet tudni, hogy melyik hányadik pont. Erre esetleg orvosság?

Hirtelen ennyi. Összességében sokkal jobb a program, mint korábban volt. Köszi szépen.



2013-03-10 10:52:19
Nagyon köszönöm! Úgy néz ki, most nem sikerült kiakasztanom. Örülök, hogy ez az elküldött rövid izéke értelmezhető volt. ;-)
Fekist

Előzmény: BigMick (#1520)
2013-03-10 00:17:17
Köszi a jelzést, ez alapján találtam (és javítottam) egy hibát.
Új verzió: 1.4.26g
- pár javítás van benne
BigMick

Előzmény: Fekist (#1519)
2013-03-06 19:50:18
Szia BigMick!
Az előbb küldtem Neked egy rövid std.log fájlt, leállás miatt. Remélem, mond valamit...
Fekist

2013-03-05 22:54:12
> 1. Meg kéne próbálni törölni a g,hu.content/db könyvtárból a
> my.db nevű fájlt, és utána elindítani a programot. Akkor is elhal
Nexus 7: Nem hal el... Akkor megy az 1.4.26f. Remek. Kosz. :-)

> 2. Beállítások/Egyéb beállítások/Nyomkövetési szintet...
HTC ONE: my.db torles nelkul elszall, de az std.log az 0 byte!
Ezen a mobilon is segitett a my.db torlese. Azota nem szall. el.

A MEGTALALASAIM menupontnak nagyon orulok :-)
Azert kerdes:
1. amikor letolti a geoladakat, akkor eleve tudhatná, hogy melyeket talaltam mar meg. geocaching.hu letolteskor elarulja szerintem :-)
2. Ha a ladalistaban a megtalaltak elrejteset valasztom, nem mindet rejti el. Sokat, de nem mindet...
3. En is inkabb fizetnek erte, mint hogy reklamokat mutogasson.

2013-03-03 18:53:40
Még 2 dolgot kérhetek, hogy be tudjam határolni, hol van pontosan a hiba?
1. Meg kéne próbálni törölni a g,hu.content/db könyvtárból a my.db nevű fájlt, és utána elindítani a programot. Akkor is elhal, vagy sem?
2. Beállítások/Egyéb beállítások/Nyomkövetési szintet előbb ERROR-ra állítva próbálkozni a programmal, majd ugyanaz INFO beállítással. Ha lehal a program, akkor a g.hu.content/log/std.log fájlt kéne nekem elküldeni.
BigMick

Előzmény: graffz (#1516)
2013-03-03 13:13:01
G:HU verzioja: 1.4.26f.
Ugyanigy elszall sajnos Nexus7-en is, Android 4.2.2

2013-03-03 13:09:12
Ja, ez az elszallos buli egy HTC ONE S-en van, Android 4.1.1.
Hatha ez erdekes...

2013-03-03 13:05:54
Ajaj. Felujitottam. Inditas utan menu megjelenik, de utana azonnal: 'g:hu mukodese leallt'. Mindig... Uninstall. Install. Elindul... geocaching.hu user/jelszo beallitom, teszt kapcsolat sikeres.
Kilepes fomenube. Elszall... Mindig.

2013-03-03 10:54:31
Itt, a cím alatt katt a piros aktuális verzió felratra!
Csigabiga

Előzmény: raavi (#1512)
2013-03-03 10:24:54
Sziasztok,
Tudnátok segíteni hogyan tudom a legújabb verzióra frissíteni?
Google Play-ről töltöttem le és ott az aktuális verzió 1.4.23.
Át lehet állítani valahol, hogy a legfrissebb verziót máshol keresse,
vagy valahogy SD kártáyra kellene varázsolnom és manuálisan frissíteni?
Előre is köszönöm.

2013-02-27 14:05:10
:)

Előzmény: BigMick (#1509)
2013-02-27 13:26:06
Ez egy igazán "politikailag korrekt" válaszra sikeredett.
:)
gonczi

Előzmény: BigMick (#1509)
2013-02-26 22:51:34
Mikortól ?
amikor elkészül ez a közbeiktatott szerveres megoldás

és mennyiért?
ezt még majd kitalálom...
BigMick

Előzmény: zengoe (#1508)
2013-02-26 22:01:21
Mikortól és mennyiért?

Előzmény: BigMick (#1506)
2013-02-26 19:14:22
Idézet
- a "közóhajnak" engedve lesz támogatott verzió is, ami reklám nélkül fog üzemelni

lájk! :)
Bluedog

Előzmény: BigMick (#1506)
2013-02-26 18:24:26
Többeknek.
- a térkép forgatást ideiglenes ki fogom szedni, mert még nem igazán kiforrott a dolog
- fagyás ellen megint találtam pár pontot, amin tudtam javítani
- a "közóhajnak" engedve lesz támogatott verzió is, ami reklám nélkül fog üzemelni, és egy közbeiktatott szerver segítségével jóval kisebb netes adatforgalommal tudja majd letölteni a láda és megtalálás adatokat.
BigMick

2013-02-26 15:04:03
A megtalálások jelszavait nem lehetne kimenteni?
mihul

Előzmény: mihul (#1380)
2013-02-25 10:37:08
Ez érdekes... nekem jó a húzás elforgatott képpel is. (ZTE GXI)

Viszont szerintem is opcio kellene legyen, mert jelentősen lassít (pedig a telefon már nem lassú végre). Meg aztán a feliratok is forognak (nyilván a kész bittérkép forog), ami végképp nem mindig előny!

Nekem fagyások nincsenek, kivéve, amikor a mapsforge térképet megadom, akkor kiszámíthatóan van egy FC - ez szerencsére elég ritka.

A kilépés viszont nagyon sokáig tart, és mintha akkor lenne a legesleglassabb, amikor épp nincs elérhető net!

A reklámok helyett nem lehetne mégis támogatott verzió? Tudom, elég kicsi az "ügyfélkör", de ezek a reklámok...

2013-02-23 10:07:26
1.4.26f:

-A térkép rendesen elforog, de a görgetés rossz, mert az eredeti irány szerint működik (pl. éppen fölfele van dél, és elhúzom jobbra az ujjam, de a térkép balra scrollozik)

-Legyen kikapcsolható a térkép forgása

-Néha véletlenszerű lefagyások, de csak akkor, ha be van kapcsolva a wifi vagy a mobilnet. Általában gombnyomásra történik (pl. menüben mászkálás, vagy ládánál térkép nézetre átváltás). Hibaüzenet: "The application g:hu (process g.hu) has stopped unexpectedly. Please try again."
Ez utóbbi ritkán a korábbi verziókban is előfordult, csak most mintha gyakrabban csinálná.

Samsung galaxy mini, android 2.3.6

2013-02-22 09:46:14
Ez jól müködik.
De az én my.db-től összerogy. A c verzió az utolsó ami gond nélkül olvassa.
mihul

Előzmény: BigMick (#1501)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 |

Új megtalálások

Bejelentkezés