Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 |
2013-06-16 22:42:00
Ó de kár. Köszönöm.

Előzmény: BigMick (#1579)
2013-06-16 22:27:35
Üdv,
még nem lehet, sorry.
BigMick

Előzmény: penomope (#1578)
2013-06-16 18:31:11
Üdv. g:hu-ba be lehet tölteni nyomvonalat? gpx fájlt? Ha igen, hova kell tenni?

2013-06-13 14:27:13
Szia Bigmick!

Lehetne egy olyan apró módosítást beletenni a programba, hogy a saját magam által beírt pont esetében, a pont valamilyen ikonnal megjelenjen térképen, ha az iránytű mellett levő kis "mutasd a térképen" ikonra rábökök? Köszi előre is.

2013-06-11 11:55:20
Nekem csak annyi bajom volt (4.0.3, offline térkép) az utolsó Marketes változattal, hogy ha ott hagytam a térképen, és lezártam a telefont, akkor kioldáskor FC-zett az app.

A jelenlegi legfrissebbel még nem néztem eddig.

Illetve még egy bajom van az egésszel, és ez a reklám. Nagyon kellene a támogatott verzió, vagy legalább valami megoldás arra, hogy ne a reklámok miatti adatforgalom legyen a fő gondja. A ZTE-n nehéz eltalálni, mikor sikerült úgy "kattintani" ami az app számára is jó lesz, ha még erre rájön, hogy a reklámok miatt több mp-es késleltetés van a reakcióidőben, akkor az elég idegesítő bír lenni.

Előzmény: BigMick (#1574)
2013-06-11 09:10:47
Egy ötletem, ha lehetne. En nagyon orulnek neki :-)
Amikor bejelentem a megtalálást, a láda nevét+jelszót+időt nem tudná beírni fájlba? Pl. log\bejelent.txt.
Jobb szeretem, ha megvan minden jelszo.
Ehhez most egy másik programba is be kell potyognom.
koszi.

2013-06-08 22:45:45
Javított verzió: 1.4.27d
GC loghoz utólagos képbeküldéskor 4-es androidon előjövő hiba javítása van benne.
BigMick

2013-06-04 21:21:47
nemszóltam :)

Előzmény: BigMick (#1572)
2013-06-04 19:56:45
Egy friss statisztika a Google fejlesztői portálról.
A g.hu programot futtató eszközökön levő android verziók megoszlása:
BigMick

Előzmény: keep (#1571)
2013-06-04 09:10:58
Sajnos egyet kell értenem.
Én úgy csinálnám, hogy régi verzióhoz való fejlesztést lezárni egy stabilan működő, esetleg funkciókban szegényebb verzióval és az új verziókat csak az újabb Androidra elérhetővé tenni.
Egyáltalán nem bántani akarom a régi droiddal rendelkezőket, csak technikailag talán mindenkinek jobb, ha ők is egy stabil verziót kapnak, ha nem is az összes új featúrával. Aztán a fejlesztésben nem kell ezzel problémázni, mert akkor ugye most senkinek nem jó, úgy meg mindenkinek jó lehetne. :)

Előzmény: gonczi (#1569)
2013-06-04 06:32:30
Köszönöm magam és kütyüs társaim nevében a gyors javítást.
yumi

Előzmény: BigMick (#1568)
2013-06-03 23:16:47
Hát, igen.
A "nagyok" ugye ezt úgy csinálják, hogy egyszer csak régi verziókat elkezdenek nemtámogatni - oszt csókolom. Tessék szíves lenni apgrédelni.
De hát itt ez nem tehető meg: túl gyorsan jönnek az újabbnál újabb verziók, a készülékek meg nem avulnak ebben a tempóban.
Ráadásul sorra jönnek az újabb igények, amiket persze mindenki szeretne használni a verziók egyre szélesedő skáláján elhelyezkedő készülékén.
Tudom, lerágott csont, de nem lehetne erre megoldás a fizetős konstrukció? Ahol mindenki megkaphatná a sajátján stabilan működő kódját, ingyenesen pedig mehetne a bétával - vagy a legutolsó ismert stabillal.
Ez nyilván, sokkal több meló, de némi elismerés is.

gonczi

Előzmény: BigMick (#1568)
2013-06-03 22:37:14
Javított verzió: 1.4.27c

Néha elegem van az android verziókból :(
Most a 2.3-as androidon azért halt le a program, mert megpróbáltam pár olyan utasítást, ami remélhetőleg megakadályozza, hogy 4.1-en ne fagyjon le.
Na mindegy, javítottam, most már 2.3-on újra megy. 4.1-en, 4.2-n meg remélem nem kezd el lehalni...
BigMick

2013-06-03 09:11:30
Nem működik Zte kis plus-on a legújabb firmware.
yumi

2013-06-02 16:01:36
Nekem működik. Android 2.2, HTC Desire.

Mindazonáltal sajnos szerintem nem lett jobb. Lehet, hogy grafikailag igényesebbek az új gombok, viszont a régiek jobban láthatók ... és kezelhetők. Elnézést az ünneprontásért. Ha lehet, inkább maradjon a megszokott. :(

Előzmény: BigMick (#1561)
2013-06-02 05:38:38
Szintén a gyári 2.3.6 - ezt tegnap elfelejtettem beírni.
Csigabiga

Előzmény: mihul (#1564)
2013-06-01 20:09:28
Nálam is hasonlóan viselkedik 2.3.6 környezetben a jelenlegi 27.b verzió
mihul

Előzmény: Csigabiga (#1563)
2013-06-01 05:56:23
Most, a legújabbat nem tudom elindítani, mert indítás után "váralanul leáll" az alkalmazás, és kényszerbezárást kér.
Samsung galaxy S+
Csigabiga

Előzmény: BigMick (#1561)
2013-06-01 05:55:46
Most, a legújabbat nem tudom elindítani, mert indítás után "váralanul leáll" az alkalmazás, és kényszerbezárást kér.
Samsung galaxy S+
Csigabiga

Előzmény: BigMick (#1561)
2013-05-31 23:22:12
Új verzió: 1.4.27b

davidovits segítségének köszönhetően a program grafikus elemeinek egy részét sikerült jobb minőségűre cserélni.
BigMick

2013-05-29 22:52:48
Nagyon szépen köszönöm, most megkönnyebbültem, hogy nem én rontottam el :)

Előzmény: BigMick (#1559)
2013-05-29 21:58:58
Kicsit keresgéltem neten, és úgy tűnik, másoknak is vannak GPS problémái Samsung Galaxy telefonokkal.
Pár link különböző megoldási ötletekkel:
[link]
[link]
BigMick

Előzmény: Lencsybaba (#1558)
2013-05-29 21:01:54
Sziasztok! Samsung Galaxy mini 2-n próbálok g:hu-n játszani. Ugyanezt a programot használom (verzió is ugyanaz) a ZTE Blade I-en , és ott hibátlan, a telefon régi és kb 20 percet megy a rossz akksi miatt. De a Mini 2-n valamiért annyira nem jó a helymeghatározás,- pedig a teló tök új - hogy hiába megyek a telefonnal a kezemben a pont felé, kb fél percenként frissíti a pozíciót ha egyáltalán frissíti. Iránytű jól mutat, de a távolság és térkép annyira lassú, hogy 5 perc után tesz arra a pontra ahol vagyok. Bekapcsoltam rajta a GPS, A-GPS, és a segítő érzékelők használatát is, valamint ezek minden lehetséges kombinációját de akkor sem akar. Valami beállítás nem megy nekem és nem tudom mi, mert az Ingressben tökéletes a helymeghatározás is. Tud nekem segíteni valaki abban, hogy mit nem csinálok jól? Lehet tudnom kéne, vagy rá kellett volna jönnöm, de tök suta vagyok :( Előre is köszönöm! Lencsi

2013-05-28 18:59:57
Új verzió: 1.4.27a
Javítások vannak benne (főleg a 4.x android verziókon előforduló képkezelési hibákat igyekeztem javítani)
BigMick

2013-05-28 08:10:07
igen
BigMick

Előzmény: yano6ard (#1555)
2013-05-28 06:04:20
- mozgás közben irányba forduló térkép

Ugye csak opcióként?
yano6ard

Előzmény: BigMick (#1554)
2013-05-27 23:22:33
Jó sok kérdés egyben...
- Lehet-e az turistaút jelzéseken nagyítani? Ha a trailmarks-ban a 12 pixeles ikonokat 24-re növeled az működik?
Még nem próbáltam. De mostanában cseréltem nagyobb felbontású telefonra, így esélyes, hogy próbálkozni fogok vele.

- Az egyéb jelzéseket is bele lehet rakni? Pl: szín+Q forrás, szín+O körút, M+ Mária út, E tanösvény.
Elvileg nincs akadálya

- Továbbmegyek:) egy olyan út ahol több jelzés halad megoldható-e ikonokkal (B3/E/M+) ?
Na ez az a pont, ami egyelőre nem megy. Erre is van ötletem, de ehhez nem elég a rendertheme.xml macerálása, ehhez magát a térképet kell egy kicsit másként felépíteni.

A mapsforge projekt most esik át egy szinte totális újraíráson. Ha összeáll használhatóra, akkor tervezek a g:hu-ban is nagyobb léptékű átalakítást a térképkezelésben:
- a jelenleg OSMDROID motorral működtetett raszteres térképek kezelése is átkerül mapsforge alá
- ki/be kapcsolható rétegek
- szintvonalak megjelenítése (külön rétegként)
- mozgás közben irányba forduló térkép
- turistajelzések megjelenítésének bővítése,
- stb.
BigMick

Előzmény: davidovits (#1553)
2013-05-27 11:19:34
Szia BigMick! Tetszik a mapsforge render témád! Lehet-e az turistaút jelzéseken nagyítani? Ha a trailmarks-ban a 12 pixeles ikonokat 24-re növeled az működik? Az egyéb jelzéseket is bele lehet rakni? Pl: szín+Q forrás, szín+O körút, M+ Mária út, E tanösvény. Továbbmegyek:) egy olyan út ahol több jelzés halad megoldható-e ikonokkal (B3/E/M+) ?

2013-05-26 21:10:27
Ha még aktuális, jöhet a logfile...
BigMick

Előzmény: mjahno (#1550)
2013-05-08 19:32:56
Az miért, van, hogy a netről lehúzott tuhu térképkockákat nem találja meg a proggi egy FC után? Elég kellemetlen, hogy újra le kell tölteni minden fagyás után. Ma rossz napunk volt, mert 3 láda megtalálása alatt 3x dobott hátast, és a térképet mindannyiszor elvesztette. Pedig a megfelelő könyvtárban ott vannak a csempék. :(

2013-05-07 02:34:39
No, látom ez valami hivatalosabb segélyező fórum a g:hu-val kapcsolatban. Tavasz van, nekiláttam volna, de az első vagy első pár menüpont nyomása után csak fekete képernyőt kapok és úgy marad az alkalmazás, nem válaszol.

Nyilván eleinte a ládalistát nyomtam, akkor egyből sötét, ha pld. beállítás, almenü, visszalép, akkor az pár klikk erejéig működik, majd a többi is sötét...

HTC SEnsation XE, beats audio
droid 4.0.3

Cuccban bekapcsoltam az "all" logolást, ha az segít valamit, akkor elküldhetem.

2013-04-30 11:08:32
Mostanság nem volt vele semmi bajom :-)
Ötlet: tudhatna olyat, hogy ha a ládákat távolság szerint rendezem, akkor a több pontos ládáknál a hozzám legközelebb eső pontját vegye figyelembe? Az első pontja esetleg tök messzire van, de egy másik pontja meg ott van egy köpésre... Kösz.

2013-04-22 09:29:28
Hétvégén az előző heti ládához hozzátöltöttem GCPHK láda adatait, az már gond nélkül lejött. Most azt jelzi, hogy két elemű a ládalistám, belépve pedig csak egyet látok. Lehet, hogy a hosszú ő-ű betűk esetleg? Beküldés nem sikerült ugyanazzal a hibával, illetve a gps "beragadás" is jelentkezett, bár azt lelőttem.
Egyébként pedig külön gratula, minden másban kiválóan teljesített a program. A Garminból kivettem valamelyik nap a microSD-t és utána elfelejtettem visszarakni, így térkép nélkül húztuk a csiganyálat. A telefon viszont az erdő közepén másodpercek alatt "szagot fogott", a g:hu-ban levő térképpel gyönyörűen segített a kereszteződések helyes behatárolásában. Köszönet érte :)

2013-04-16 21:35:52
Ez a hiba nálam is előfordul olykor. Sokszor olyan verzióban is, hogy úgy csinál a kütyü mintha küldené, aztán mégse. Vagyis marad az eredeti oldal és nincs beérkezési üzenet. Ezeket nálam valamilyen memória elégtelenség okozza, mert teló ki-bekapcsolás után javul meg a helyzet (HTC Desire, android 2.2, g.hu 1.4.26z). Ugyanígy memóriafogyással magyarázom azt a jelenséget, amikor a letöltött térképkockákat elfelejti a teló a képernyőváltáskor.

Előzmény: riasztos (#1546)
2013-04-16 19:33:44
Hétvégén én is így jártam az Xperia Minivel, hogy a "nem töltöttem ki minden mezőt" üzenetet kaptam. A ládalistából el is tűnt a láda, de böngészővel nézve nem került be a log. A Tipoval viszont sikerült belogolni. Ugyanaz a verzió fut mindkét telefonon. A Tipon viszont az iránytű nem működik. Semmilyen iránytű program sem, állítólag nem alkalmas rá. A Miniről én is letöröltema g:hu-t, majd újra installáltam, de kipróbálni azóta nem tudtam. Szombaton megpróbálom.

Előzmény: keep (#1543)
2013-04-16 16:39:37
Plusz egy, amit most nem tudtam reprodukálni, de máskor többször előfordult.
Elindítom a programot, használom és ha elküldöm háttérbe, akkor nem kapcsol ki a gps. Véletlenül vettem észre, hogy még fut. Kíváncsiságból task killerrel kilőttem mindent, akkor eltűnt, de pár másodperc múlva újra megjelent a gps ikon a felső lécen. Ezután az utoljára futtatott programok közül manuálisan kilőttem a g:hu-t, akkor megint eltűnt az ikon és pár másodperc múlva megint megjelent. Ekkor elindítottam és a programból letiltottam a gps-t, ekkor eltűnt az androidból is az ikon teljesen
Amit nem próbáltam ki, hogy a kilépés gombbal lépjek ki a progiból, most pedig így nem jön elő. Lehet, hogy valami művelet
"ragasztja be"?
Mondjuk különösebben nem zavar, mert 99%-ban kikapcsolva tartom, csak jelzés gyanánt.

2013-04-16 15:20:58
Úgy tűnik, a láda megnevezés(részlet) szerinti keresés valamiért nem boldogul az ékezetes betűkkel. "nyliget"-re keresve szépen behozza a ládát. Igyekszem a következő verzióban javítani.
A bejelentéskori üzenetet, miszerint nem töltöttél ki minden kötelező mezőt, szintén igyekszem felderíteni.
BigMick

Előzmény: keep (#1543)
2013-04-15 13:15:09
Tegnap megpróbáltam ládázni egyet, a következő jelenséget tapasztaltam a z verzióval:
DCBLIG ládánál jártunk, megpróbáltam letölteni. "Börzsönyliget" kifejezésre kerestem, FC leállt. Azután visszalépve ládanévre megtalálta, letöltötte. Megpróbáltam bejelenteni, megadtam a jelszót és beküldésre azt mondta, hogy nem töltöttem ki minden kötelező mezőt. Akkor gyorsan beküldtem a böngészőből, utána itthonról még próbálkoztam. Uninstall, ghucontent mappa törlése, majd visszainstall.
"Börzsönyliget" kifejezésre olyan, mintha lenne találat, de üres a lista, csak nagy feketeség van. Fejléc van, helyi menü működik. Láda kódra már megtalálja, lejön. Bejelentés még mindig nem sikerül, nem töltöttem ki valamelyik kötelező mezőt.
Kilépek a ládalistába, ahol annak az egynek kéne szerepelnie, megint nem listázza, csak feketeség a g:hu fejléccel.
Csak én vagyok szerencsés? Más nem jelzett ilyet :)
ZTE Grand X In Android 4.0-val

2013-04-04 07:29:40
Köszi szépen a kimerítő válaszokat. Az utolsó bekezdésben felvetett kérdésre egy ötletem volna.

"a multipontok is megjelennek a térképen. Hátrány viszont, hogy nem lehet tudni, hogy melyik hányadik pont. Erre esetleg orvosság?
Egyelőre nem tudok rá orvosságot, de ha van ötleted, hogy hogyan lenne jó őket megmutatni, akkor azt szívesen veszem."

A gc.hu oldalon levő multiládáknál úgy láttam, hogy az egyes pontok sorszámai zárójelben oda vannak írva. Többnyire így: [GCxxxx-1], [GCxxxx-2] stb. Ezt esetleg ki lehet használni.

Egy friss példa itt:
[link]

Előzmény: BigMick (#1541)
2013-04-03 23:49:45

A program továbbra sem tudja, hogy honnan léptem a térképbe. Jól jönne egy "vissza" gomb a térképen, ami visszavezet oda, ahonnan a térképre léptem (ládaoldal, iránytű), ahelyett, hogy kiugrik a főmenübe, egész a GC/GG választási oldalra. Ilyenkor szépen ki kell újra választani a GC-t, majd ládalista, majd láda, ... ami elég bosszantó.
OSMDROID térképmotorral valóban így működik, és ezen a környéken már nem várható érdemi változás.
A MAPSFORGE típusú térképmegjelenítő már most is tudja, amit szeretnél. A jövőben a térképkezelést érintő bárminemű fejlesztés már csak a MAPSFORGE térképkezelésben fog megjelenni. Ebbe hosszabb távon azt is beleértve, hogy a most OSMDROID-dal kezelt online térképek is a MAPSFORGE megjelenítővel lesznek kezelve.

a multipontok is megjelennek a térképen. Hátrány viszont, hogy nem lehet tudni, hogy melyik hányadik pont. Erre esetleg orvosság?
Egyelőre nem tudok rá orvosságot, de ha van ötleted, hogy hogyan lenne jó őket megmutatni, akkor azt szívesen veszem.
BigMick

Előzmény: GSdriver (#1539)
2013-04-03 23:48:29
Tényleg, ha már van ki-be kapcsoló a proggiban a GPS-hez (felső sor szürke antenna zöld hullámokkal), lehetne egy hasonló a mobilnethez is. Így láda vagy térképletöltéskor, ill megtaláláskor (logolás) benyomnám, aztán lekapcsolnám, hogy ne szívja feleslegesen az akkut.
Jó lenne, de ez sajna nem ilyen egyszerű. Igazából a programban a GPS-ki/be kapcsoló csak annyit tesz, hogy értesíti az op.rendszert, hogy a program igényt tart-e a GPS használatára vagy sem. De magát a GPS-t nem kapcsolja se be, se ki, azt csak maga az op.rendszer tudja megtenni.
Ha az android beállításokban a GPS nincs engedélyezve, akkor hiába kéri egy program, hogy ő használni akarja a GPS-t, az op.rendszer nem fogja engedni. Viszont ha android beállításokban a GPS engedélyezve van, akkor az op.rendszer kapcsolja be/ki a GPS-t attól függően, hogy éppen van-e rá élő igény valamelyik programtól. Így pl. előfordulhat, hogy a g:hu program kis GPS ikonja épp KI állásban van, és mégis megy a GPS (mert egy másik program épp igényli).
A mobilnet más tészta, ott nincs ilyen kettősség. Ha az android beállításoknál a mobilnet be van kapcsolva, akkor az antenna aktívan figyel (eszi az áramot) és amikor valamelyik program használja akarja, megteheti.

A megtalált ládák közül a rég megtaláltakat ugyan beszürkíti, de ha bekapcsolom a megtalált ládák elrejtését akkor nem veszi ki őket a sorból.
Ezt a környéket mostanában maceráltam, az aktuális verzióban már jobban kell viselkednie.

Ládaletöltésnél jó lenne, ha lehetne a gc.hu-hoz hasonlóan szűrni, hogy hagyományost, multit, virtuálist szeretnék-e letölteni.
Megoldhatónak gondolom, előbb-utóbb megcsinálom.

Jó lenne, ha a programban (beállításoknál) opcionálisan kikapcsolható lenne a telefon energiatakarékos üzemmódja, azaz ha úgy szeretném folyamatosan világítana a képernyő és csak akkor sötétedne el, ha kézileg kikapcsolom
Jó ötlet, szerintem ez is megvalósul majd.

Szintén jó lenne, ha lehetne választani, hogy automatikus forgatás "portrait-landscape" üzemmódban legyen-e a térkép (meg általában minden). Én jobban örülnék, ha ezt ki tudnám iktatni és nem ugrálna a kép feleslegesen keresztből egyenesbe és egyenesből keresztbe.
Ez is megoldható.
BigMick

Előzmény: GSdriver (#1539)
2013-04-03 19:57:38
Szia BigMick! Van esetleg esély arra, hogy a következő fejlesztésekbe bekerül valami az 1522. hozzászólásban leírtak közül? Vagy mind reménytelenül bonyolult kívánság? Köszi, ha szánsz pár percet a kommentelésükre.

Előzmény: BigMick (#1537)
2013-04-03 10:59:53
Nincs 91 sorszámú. A DB jelenleg 13 ha jól emlékszem 1.4.26 d-től
mihul

Előzmény: BigMick (#1537)
2013-04-02 22:01:49
Mit jelent, a jelenlegi verzioban, a vegen az y betu?
Igazából semmi különöset nem jelent.
Azért nem hívtam 1.4.27-nek, mert valójában csak pár hibajavításban különbözik az előzőektől.
BigMick

Előzmény: perretz (#1536)
2013-04-02 11:58:33
Mit jelent, a jelenlegi verzioban, a vegen az y betu? A verziotortenetben latom, hogy j,x,y is van. Mar tobb programnal is lattam hasonlo verziozast, es nem ertem, hogy mit is takar.

2013-03-25 20:24:45
Ma felraktam a Minire az új 1.4.26z verziót, majd újraindítottam és újra kalibráltam az iránytűt. Láss csodát, működik! (Pedig tegnap is bekalibráltam.) A Tipon holnap kipróbáljuk. A linket köszönöm!

Előzmény: BigMick (#1533)
2013-03-24 23:03:48
Király. Megtaláltak elrejtése és jelölőhöz képesti sorrend is. Kösz.

Előzmény: BigMick (#1533)
2013-03-24 21:02:04
Új verzió: 1.4.26z
- remélem, sikerült javítani a megtaláltak elrejtését (figyelem: mozgóládákra nem vonatkozik!)
- visszakerült a mapsforge térképre a térkép lépték
- ha van lerakva jelölő, akkor a ládalista sorrendnél választható a Táv.jelölőtől opció is (ilyenkor a láda távolsága nem fehér, hanem kék színnel van kiírva)

Link az 1.4.23 verzióhoz: [link]
BigMick

2013-03-24 20:34:53
Egész nap futott a Locus program. Végig rögzítette és helyesen mutatta az irányokat. A GPS Statusz program is jól működik.(Ott újra kalibráltam az iránytűt, a biztonság kedvéért.) A helyzet nem változott. Idáig az 1.4.23 programverziót használtam, az, illetve az elődei tökéletesen működtek, a legnagyobb megelégedésemre. Ma megpróbáltam az egész g:hu könyvtárat is törölni, majd újra telepíteni az alkalmazást, de a hiba jelenség ugyanaz.
Ha lehetséges, szeretnék kérni egy telepítőt az 1.4.23-ra, mert így nem tudok keresgélni. Ha bármilyen további információ szükséges, szívesen segítek. Nagyon szeretem ezt a programot!

Előzmény: BigMick (#1531)
2013-03-24 20:13:03
Olyat nem talalok, hogy a ladalistat a jelolohoz kozelseg alapjan rendezzem.
Mert ilyen opció jelenleg még nincsen.
De az ötlet jó, a következő verzióban már lesz ilyen lehetőség is.

riasztosnak 2 kérdés:
1. Próbálkoztál iránytű kalibrálással?
2. Más iránytű programmal hogyan viselkednek a Xperiák?

graffz:
igyekszem megfejteni, mitől nem tűnik el minden megtalált láda, ha el akarod őket rejteni. Én eddig csak mozgóknál tapasztaltam ilyet, de mivel azokat többször is meg lehet találni, ezért nyugodt voltam, hogy ez nem bug, hanem feature :)
BigMick

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 |

Új megtalálások

Bejelentkezés