1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
Belépek a térképbe, erre letölti a képernyőre eső térképrészletet. Ha kikapcsolom a netet és kilépek a program térkép módjából (pl. ládalistára vagy ládaoldalra) akkor visszalépve csak fehér lapot látok és elvész a korábbi térkép.
Előzmény: BigMick (#1685)
Ide tudnál varázsolni egy képernyőmentést erről az állapotról?
Mondjuk egy geoláda leírásból iránytűre átváltás utáni állapotot lenne jó látni.
Mondjuk egy geoláda leírásból iránytűre átváltás utáni állapotot lenne jó látni.
Előzmény: Zulu (#1682)
xperia P-n, (1.4.28e, android 4.1.2) próbálgatom, nálam megy, ahogy kell.
Nálad egész pontosan mi a jelenség?
Mondjuk, bekapcsolt wifivel megjelenik a tuhu térkép.
Hirtelen kirántod alóla a wifit, és akkor mi lesz? Eltűnik a térkép?
Nálad egész pontosan mi a jelenség?
Mondjuk, bekapcsolt wifivel megjelenik a tuhu térkép.
Hirtelen kirántod alóla a wifit, és akkor mi lesz? Eltűnik a térkép?
Előzmény: szcsalad (#1684)
Nálam is ugyanez volt a helyzet a 1.4.27 verzióval, de itt senki nem reagált rá. Azt hittem én bénázok valamit. Nekem hibaüzenetet sem adott.
Most vadászok egy korábbi verziót (1.4.26), hátha az még jó, mert ez használhatatlan.
Honnan tölthetnék le egy korábbi verziót? Ki tudja?
Most vadászok egy korábbi verziót (1.4.26), hátha az még jó, mert ez használhatatlan.
Honnan tölthetnék le egy korábbi verziót? Ki tudja?
Előzmény: GSdriver (#1677)
Hali!
Csekély jelentősége van, de lehetne, hogy ne kérdezze meg minden indításkor, hogy be akarom-e kapcsolni az összes helymeghatározási módszert?
Nem akarom... szerintem csak akkor kellene szólni, ha pont a GPS tiltva van, a többi ládázáshoz úgysem jó. Persze pl. letöltéshez teljesen megfelel, de ezt a tulaj hadd döntse el!
Szerintem...
Csekély jelentősége van, de lehetne, hogy ne kérdezze meg minden indításkor, hogy be akarom-e kapcsolni az összes helymeghatározási módszert?
Nem akarom... szerintem csak akkor kellene szólni, ha pont a GPS tiltva van, a többi ládázáshoz úgysem jó. Persze pl. letöltéshez teljesen megfelel, de ezt a tulaj hadd döntse el!
Szerintem...
Ezt már kipróbáltam, de semmi! Ki- és bekapcsolgattam, de semmi! A c:geo valahogy működik, ez pedig nem. Olyan mintha a program kikapcsolná vagy figyelmen kívül hagyná a gps-t iránytű és térkép módban.
A progin belül a futása közben (miután beléptél a geocaching.hu-ra) megjelenik egy műholdjel, közvetlenül az értesítési sáv alatt. Arra bökjél rá, hogy látszódjon a két kis rádióhullám. Ellenkező esetben hiába van bekapcsolva GPS, a progi nem érzékeli. Remélem érthető voltam...
Előzmény: Zulu (#1680)
Segítségre lenne szükségem!
Samsung Galaxy S3-om van android 4.1.2-vel. Amikor elindítom a g:hu-t akkor megjelenik a gps az értesítési sávban, viszont amikor belépek a geocaching.hu-ra eltűnik. Láda kiválasztásnál sincs, és az iránytűnél felvillan egy pillanatra, de a távolság nem változik csak az irány, illetve a térkép sem mozdul meg.
Nem tudom hogy mi lehet a baj vagy melyik beállítás lehet rossz! :(
Samsung Galaxy S3-om van android 4.1.2-vel. Amikor elindítom a g:hu-t akkor megjelenik a gps az értesítési sávban, viszont amikor belépek a geocaching.hu-ra eltűnik. Láda kiválasztásnál sincs, és az iránytűnél felvillan egy pillanatra, de a távolság nem változik csak az irány, illetve a térkép sem mozdul meg.
Nem tudom hogy mi lehet a baj vagy melyik beállítás lehet rossz! :(
Jah, azt elfelejtettem, hogy korábbi verzióknál is probléma (1.26 os verzió elejétől próbáltam.)
Előzmény: CocimiT (#1678)
Köszönöm. A térkép kiválóan működik SD-ről. Frissítés után volt egy fc, térképválasztásnál, de azóta nem jött elő. Csak a legelső indításnál. Mostmár csak a ládalista mentési helyének kiválasztása lenne jó opció. :P
Egy másik készüléken FC, mielőtt a ládalistát betöltené. De csak akkor, ha engedélyezve van google helymeghatározás az internet segítségével. Ekkor a térképen a pozícióm helyesen jelenik meg. Ha nincs engedélyezve, betűrendbe szedve listáz.
Egy másik készüléken FC, mielőtt a ládalistát betöltené. De csak akkor, ha engedélyezve van google helymeghatározás az internet segítségével. Ekkor a térképen a pozícióm helyesen jelenik meg. Ha nincs engedélyezve, betűrendbe szedve listáz.
Előzmény: BigMick (#1639)
Feltettem az 1.4.28d-t, Ez nálam egyáltalán nem képes megtartani a tuhu kockákat, csak amíg online vagyok. SD kártya hibát ír állandóan. A korábbi verzióval 1.4.27a e tekintetben sokkal jobb volt. Legalább ideig óráig ment neki.
Nem tudom,hogy egyre gondolunk-e,de én azt "reklamálom",hogy pl az 55. láda leírására nyomva,aztán akármikor vissza a ládalistába nyomva,ugyanúgy az 55.ládánál folytassa,ne az elsőnél. :)
Bocsi,ha csak én vagyok értetlen,és tényleg egyre gondolunk. :)
Bocsi,ha csak én vagyok értetlen,és tényleg egyre gondolunk. :)
Előzmény: wa_vagyok (#1674)
Nem tudom,hogy egyre gondolunk-e,de én azt "reklamálom",hogy pl az 55. láda leírására nyomva,aztán akármikor vissza a ládalistába nyomva,ugyanúgy az 55.ládánál folytassa,ne az elsőnél. :)
Bocsi,ha csak én vagyok értetlen,és tényleg egyre gondolunk. :)
Bocsi,ha csak én vagyok értetlen,és tényleg egyre gondolunk. :)
Előzmény: wa_vagyok (#1674)
Megpróbálom, de nem könnyű...
Sajnos én fixen tudom hozni a jelenséget... :(
Mintha a ládaleírás hosszával függne össze a dolog.
Pl. a GCGUBA hagyományos ládával próbálkozva nekem is mindig visszaugrik a program a ládaleírásra. Ugyanakkor pl. a GCTEKO multiláda 3. pontjáról már sohasem, hanem mindig a kezdőlapra.
Talán a leírás hosszával van a gond (nem a ládatípus miatt, hanem a multiláda leírása ugye lényegesen hosszabb...), és ezért "belelóghat" valami visszatéréshez szükséges adatba.
Azt vettem észre, hogy ha kilépek a programból és internetezek, telefonálok egyet, vagy bármi mást, majd újraindítom a g:hu-t, akkor -RÖVID ládaleírásnál- a program nem a kezdőponttól indul, hanem onnan, ahonnan utoljára kiléptem, tehát tárolja az aktuális infókat. Ha a program ezt nem tudja és a kezdő ládaoldalon nyit - akkor a visszalépést sem tudja az adott ládánál. Így ezzel a teszttel bármely ládaleírásról meg tudom mondani előre, hogy a visszalépés sikeres lesz-e, vagy nem...
Nem ismerem az Android memóriagazdálkodását, de az biztos, hogy nekem mindkét gép csak 500 MB RAM-mal rendelkezik a manapság divatos 1 GB helyett... :( talán ez is belejátszik. (???)
Nem csak nekem jön ez elő, a hozzászólásokat olvasgatva mintha Norbee97 is ezt reklamálná...
Köszönöm, hogy utánanézel!
Sajnos én fixen tudom hozni a jelenséget... :(
Mintha a ládaleírás hosszával függne össze a dolog.
Pl. a GCGUBA hagyományos ládával próbálkozva nekem is mindig visszaugrik a program a ládaleírásra. Ugyanakkor pl. a GCTEKO multiláda 3. pontjáról már sohasem, hanem mindig a kezdőlapra.
Talán a leírás hosszával van a gond (nem a ládatípus miatt, hanem a multiláda leírása ugye lényegesen hosszabb...), és ezért "belelóghat" valami visszatéréshez szükséges adatba.
Azt vettem észre, hogy ha kilépek a programból és internetezek, telefonálok egyet, vagy bármi mást, majd újraindítom a g:hu-t, akkor -RÖVID ládaleírásnál- a program nem a kezdőponttól indul, hanem onnan, ahonnan utoljára kiléptem, tehát tárolja az aktuális infókat. Ha a program ezt nem tudja és a kezdő ládaoldalon nyit - akkor a visszalépést sem tudja az adott ládánál. Így ezzel a teszttel bármely ládaleírásról meg tudom mondani előre, hogy a visszalépés sikeres lesz-e, vagy nem...
Nem ismerem az Android memóriagazdálkodását, de az biztos, hogy nekem mindkét gép csak 500 MB RAM-mal rendelkezik a manapság divatos 1 GB helyett... :( talán ez is belejátszik. (???)
Nem csak nekem jön ez elő, a hozzászólásokat olvasgatva mintha Norbee97 is ezt reklamálná...
Köszönöm, hogy utánanézel!
Előzmény: BigMick (#1671)
Esetleg azt meg lehetne oldani,hogy a ládalista ne a lista elejére ugorjon vissza,hanem oda amelyik láda leírására nyomtunk? :)
Mire lenne szükséged?
Android 2.2 alatt (HTC Desire) ugyanez a probléma a kezdetektől fogva. Igazán jó lenne, ha lehetne megoldást találni rá, hogy a térképből a visszagombbal jó helyre ugorjon vissza, ne pedig a kezdőlapra.
Android 2.2 alatt (HTC Desire) ugyanez a probléma a kezdetektől fogva. Igazán jó lenne, ha lehetne megoldást találni rá, hogy a térképből a visszagombbal jó helyre ugorjon vissza, ne pedig a kezdőlapra.
Előzmény: BigMick (#1671)
Úgy tünik, a térképnézetbe belépéskor elveszti a leírás nyitott részére vonatkozó paramétereket.
Próbálgattam sokat (szintén android 4.1.2-n), és nagy ritkán tényleg sikerül előidézni a jelenséget, de legtöbbször tökéletesen visszaugrik az iránytű-térkép-vissza gomb után is a ládaleíráshoz, ahova kell. Amikor meg eltéved, akkor se tudom értelmesen semmihez se kötni, hogy most épp miért.
Szóval, ha valami, a múltkorihoz hasonló, egyértelműen reprodukálható szituációt tudnál mondani, az remélhetőleg segítene ...
Próbálgattam sokat (szintén android 4.1.2-n), és nagy ritkán tényleg sikerül előidézni a jelenséget, de legtöbbször tökéletesen visszaugrik az iránytű-térkép-vissza gomb után is a ládaleíráshoz, ahova kell. Amikor meg eltéved, akkor se tudom értelmesen semmihez se kötni, hogy most épp miért.
Szóval, ha valami, a múltkorihoz hasonló, egyértelműen reprodukálható szituációt tudnál mondani, az remélhetőleg segítene ...
Előzmény: wa_vagyok (#1670)
Sajnos, a visszalépés gomb továbbra sem müködik jól. Az iránytű nézetről helyesen visszalép a ládaleírás utolsónak megnézett pontjára (akárhányszor kapcsolgathatom ide-oda), de ha egyszer a térképnézetbe váltok, akkor mindig a kezdőlapra ugrik... :(
Sajnos, az sem megoldás, ha a térképnézetről először visszalépek az iránytűre.
Úgy tünik, a térképnézetbe belépéskor elveszti a leírás nyitott részére vonatkozó paramétereket.
Android 4.1.2 (LG 920 telefon), és 4.2.2 (Waytek tablet) azonosan működik.
Sajnos, az sem megoldás, ha a térképnézetről először visszalépek az iránytűre.
Úgy tünik, a térképnézetbe belépéskor elveszti a leírás nyitott részére vonatkozó paramétereket.
Android 4.1.2 (LG 920 telefon), és 4.2.2 (Waytek tablet) azonosan működik.
Előzmény: BigMick (#1660)
Köszönöm....gondoltam :-)) és igazat is adok Neked !
Véletlenül hozzám vágtak egy áfonyát ,gondoltam ne csak féltéglaként menőzzek vele.
Véletlenül hozzám vágtak egy áfonyát ,gondoltam ne csak féltéglaként menőzzek vele.
Előzmény: BigMick (#1668)
esetleg Blackberry verzión nem gondolkodtál ?
Nem. És ha valami, akkor még esetleg zsebwindows-os jöhet szóba :(
Nem. És ha valami, akkor még esetleg zsebwindows-os jöhet szóba :(
Előzmény: yumi (#1666)
Nálatok jó és csak nálam rossz, mi a tapasztalat???
Nem csak nálad ilyen :(
Elkészült a javítás: 1.4.28e
Nem csak nálad ilyen :(
Elkészült a javítás: 1.4.28e
Előzmény: Lally (#1658)
A gpsgames bármely ládájára rányomok a progi "váratlanul leállt" hibával kilép. Póbáltam törölni és újra rakni, de ugyanaz a hiba. Nálatok jó és csak nálam rossz, mi a tapasztalat???
Most éppen 3500 ládánál. ( Tudom felesleges ennyi, de azért van Gbyte memória a telóban hogy kéznél legyen a teljes lista. )
Moderátor
Előzmény: BigMick (#1656)
Nagyobb ládalista lassan jelenik meg, listázáskor több mint egy percig fekete a kijelző. Nem lehetne egy előfeldolgozott listát tárolni, amit azonnal ki lehet dobni a kijelzőre?
Moderátor
A ládalista menüben próbáld már meg a 'Megtaláltakat is' opciót bekapcsolni.
Előzmény: ghiago (#1653)
Ha más láda is be van töltve és rátöltöm a Gcram-ot nincs a felsoroltak között. Ha csak a GCram-ot töltöm be a képernyő fekete. Más ládával is jártam így csak azok nevére nem emlékszem. Valaki próbálta letölteni és megjeleníteni ezt a ládát? működik rendesen?
Előzmény: BigMick (#1651)
Kedves BigMick!
A pr nagyon jó, geoládázásra használom. Azaz újabban csak használnám, mert a lassan letöltött offline TUHU térképeket az első újraindításkor a pr törli. A terepen pedig általában nincs wifi, úgyhogy üres képernyőn kell navigálni a ládához. A helyzetjelölő és a láda látszik csak. próbáltam már több féle módon (kikapcsolom a wifit, stb.) de az eredmény mindig ugyanaz. Ha előbb indítom el a térképet, mint hogy a gps jelet fogna, mindig kiüriti a térképes könyvtárat. Ez csak nálam van így?
Az eszköz:
Wayteq xTab 50 GPS, ICS 4.0.3 , g:hu 1.4.27
a tablet úgy van beállítva, hogy a külső SD kártyát kezeli alapértelmezett belő tárként
Korábban egy Samsung telefonon használtam a korábbi verziót, általános megelégedéssel, és ezt nem tapasztaltam.
Mit csinálok rosszul? Segítséget kérek!
Kösz: Szcsalad
A pr nagyon jó, geoládázásra használom. Azaz újabban csak használnám, mert a lassan letöltött offline TUHU térképeket az első újraindításkor a pr törli. A terepen pedig általában nincs wifi, úgyhogy üres képernyőn kell navigálni a ládához. A helyzetjelölő és a láda látszik csak. próbáltam már több féle módon (kikapcsolom a wifit, stb.) de az eredmény mindig ugyanaz. Ha előbb indítom el a térképet, mint hogy a gps jelet fogna, mindig kiüriti a térképes könyvtárat. Ez csak nálam van így?
Az eszköz:
Wayteq xTab 50 GPS, ICS 4.0.3 , g:hu 1.4.27
a tablet úgy van beállítva, hogy a külső SD kártyát kezeli alapértelmezett belő tárként
Korábban egy Samsung telefonon használtam a korábbi verziót, általános megelégedéssel, és ezt nem tapasztaltam.
Mit csinálok rosszul? Segítséget kérek!
Kösz: Szcsalad
Úgy értsem, hogy nálad a GCRAM láda leírása sose látható, miközben más ládáké esetleg igen?
Előzmény: ghiago (#1649)
Kedves BigMick !
Nagyon tetszik a program! Azt szeretném kérdezni, hogy a rögzített nyomvonalat el lehet-e valahogy menteni ? Nagyon jó lenne, ha gpx-ben menthető lenne !
Válaszodat előre is köszönöm !
Nagyon tetszik a program! Azt szeretném kérdezni, hogy a rögzített nyomvonalat el lehet-e valahogy menteni ? Nagyon jó lenne, ha gpx-ben menthető lenne !
Válaszodat előre is köszönöm !
A ládalistában látszik a láda de az adatlap helyett fekete képernyő jelentkezik. Konkrétan a GCram-al tudom a hibát előhozni (persze mással is). Mindegy, hogy a leállítom a programot vagy újraindítom a készüléket, nem javul meg.
Előzmény: BigMick (#1640)
Ja,meg még annyi,h a teló(még mindig) 2.3.6-os..
És 1 kérdés: régebbi verziókat le lehet tölteni? :)
És 1 kérdés: régebbi verziókat le lehet tölteni? :)
Hali! Naon jó a progi,már a navigálás régen jó,csak az a baj,h a ládalistában néha kiszed néhány lŕdát,és a felsőket újra lentre rakja,de ha rámegyek,azt írja,aminek tényleg ott kéne lennie...
Csak annyit kérnék még pluszba,h amikor pl. az 55. ládára nyomok,aztán onnan visszalépek,ugyanonnan folytassa,ne a tetejétől!
Köszi! :)
Csak annyit kérnék még pluszba,h amikor pl. az 55. ládára nyomok,aztán onnan visszalépek,ugyanonnan folytassa,ne a tetejétől!
Köszi! :)
Előzmény: BigMick (#1646)
Pont ezért kérdeztem, mert időnként nálam is előfordul teljesen ugyanez a jelenség (de csak 4-es androidon, 2.2.-n például még sose jött elő). Ilyenkor egyszer csak kihal az összes ún. webview-nak a megjelenítése a programban (ládaleírás összes füle, infó funkció képernyői, Megtalálásaim funkció tetején az adatlap), és csak a kilövés (ill. telefon újraindítás) segít.
Fejlesztői fórumokon mások is sírnak hasonló jelenségek miatt. A javasolt gyógymódokat próbálgatom beépíteni a programba, eddig nem túl sok sikerrel. Mivel nem túl gyakran fordul elő a dolog, ezért nem is sikerült eddig semmi szabályszerűséget megállapítani, hogy vajon milyen szituáció idézheti elő. A dolgok mélyén nagy valószínűséggel itt is valami nehezen megfogható android hiba lehet, ezekkel a legnehezebb elbánni.
Fejlesztői fórumokon mások is sírnak hasonló jelenségek miatt. A javasolt gyógymódokat próbálgatom beépíteni a programba, eddig nem túl sok sikerrel. Mivel nem túl gyakran fordul elő a dolog, ezért nem is sikerült eddig semmi szabályszerűséget megállapítani, hogy vajon milyen szituáció idézheti elő. A dolgok mélyén nagy valószínűséggel itt is valami nehezen megfogható android hiba lehet, ezekkel a legnehezebb elbánni.
Előzmény: pockok (#1645)
A ládalistában még látszik, de a Leírás fülön nincs semmi: ez nagy ritkán nálam is előfordul (4-es android). Ha újra letöltöm a ládát akkor sem javul meg. Ilyenkor a megoldás - kilépni a programból és kilőni a memóriából is (vagy a telefont újraindítani), ezután jó lesz. Nem ismétlődik és egyelőre nem tudom eseményhez sem kötni.
Előzmény: BigMick (#1640)
Köszönöm előre is :)
Hop, én azt hittem a GPS chip okozza a hibát.
Remélem van megoldás.
Android verzióban vissza lépni nem tudok, mert nincs kisebb verzió sajnos.
A héten is jött ki a ZTE android frissítés ami szintén 4.2.1-es de ezen a téren nem volt változás.
Hop, én azt hittem a GPS chip okozza a hibát.
Remélem van megoldás.
Android verzióban vissza lépni nem tudok, mert nincs kisebb verzió sajnos.
A héten is jött ki a ZTE android frissítés ami szintén 4.2.1-es de ezen a téren nem volt változás.
Előzmény: BigMick (#1642)
A legfrissebb verzió mikor lesz letölthető az android marketről?
Általában akkor lesz letölthető egy újabb verzió a marketről, amikor az itteni tesztelő közönség már nem nagyon reklamál benne hibát:)
Szeretném augusztusban kirakni a marketre az 1.4.28-at, de csak az említett feltétellel.
Általában akkor lesz letölthető egy újabb verzió a marketről, amikor az itteni tesztelő közönség már nem nagyon reklamál benne hibát:)
Szeretném augusztusban kirakni a marketre az 1.4.28-at, de csak az említett feltétellel.
Előzmény: alecar (#1641)
Egyelőre annyit sikerült kiderítenem, hogy a probléma gyökere egy (Google által is elismert) belső hiba az android 4.2.1 verzióban, amire már megvan a javítás, de amíg az eléri a felhasználókat, hát az ki tudja meddig tart.
Most azt nyomozom, hogy egyes programok fejlesztőinek miként sikerült megkerülni ezt a hibát. Ha találok használható ötletet, akkor igyekszem beépíteni a g:hu-ba is.
Most azt nyomozom, hogy egyes programok fejlesztőinek miként sikerült megkerülni ezt a hibát. Ha találok használható ötletet, akkor igyekszem beépíteni a g:hu-ba is.
Előzmény: Tóthék (#1637)
Kedves BigMick!
Köszönöm ezt a remek programot. A legfrissebb verzió mikor lesz letölthető az android marketről? A ládák koordinátáit lehet használni navigálásra a google-ben? Köszi!
Üdvözlettel: alecar
Köszönöm ezt a remek programot. A legfrissebb verzió mikor lesz letölthető az android marketről? A ládák koordinátáit lehet használni navigálásra a google-ben? Köszi!
Üdvözlettel: alecar
Előzmény: BigMick (#1640)
A program a legfrissebb 1.4.28, készülék Alcatel 993d, Android 4.0.4. Mi az oka hogy nem minden ládaleírást jelenít meg a progi?
Pontosan mi a jelenség?
Már maga a betöltés sem megy le, és már a ládalistában se jelenik meg a láda?
Vagy a ládalistában még látszik, csak ha belemész, akkor az Adatlap meg a Leírás fülön nincs semmi?
Pontosan mi a jelenség?
Már maga a betöltés sem megy le, és már a ládalistában se jelenik meg a láda?
Vagy a ládalistában még látszik, csak ha belemész, akkor az Adatlap meg a Leírás fülön nincs semmi?
Előzmény: ghiago (#1638)
Új verzió: 1.4.28d
- Újabb kisebb javítások
- további grafikai elemek megújultak (davidovits-nak köszönhetően)
- most már talán sikerül a külső SD-ről is kezelni a mapsforge térképet (ezt nem tudom kipróbálni, mert az én telómon csak belső tároló van)
- Újabb kisebb javítások
- további grafikai elemek megújultak (davidovits-nak köszönhetően)
- most már talán sikerül a külső SD-ről is kezelni a mapsforge térképet (ezt nem tudom kipróbálni, mert az én telómon csak belső tároló van)
Kedves BigMick!
Köszönöm ezt a remek programot. Sajnos úgy néz ki, hogy Androidon ez az egyedüli geoládázásra használható program főleg az utolsó néhány méteren. Tegnap a Rám-szakadékhoz mentünk és a ládát is szerettük volna felkutatni. A leírás (GCram) nem töltődött be a programba, így a második pontot sem tudtuk beadni. A Navitel csődöt mondott hiszen 20m-ként változtatja a térképet. Otthon kiderült más ládaleírást sem tudok betölteni. A program a legfrissebb 1.4.28, készülék Alcatel 993d, Android 4.0.4. Mi az oka hogy nem minden ládaleírást jelenít meg a progi?
Üdvözlettel: Ghiago
Köszönöm ezt a remek programot. Sajnos úgy néz ki, hogy Androidon ez az egyedüli geoládázásra használható program főleg az utolsó néhány méteren. Tegnap a Rám-szakadékhoz mentünk és a ládát is szerettük volna felkutatni. A leírás (GCram) nem töltődött be a programba, így a második pontot sem tudtuk beadni. A Navitel csődöt mondott hiszen 20m-ként változtatja a térképet. Otthon kiderült más ládaleírást sem tudok betölteni. A program a legfrissebb 1.4.28, készülék Alcatel 993d, Android 4.0.4. Mi az oka hogy nem minden ládaleírást jelenít meg a progi?
Üdvözlettel: Ghiago
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |