1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
A "h" verzió nekem tegnap jól teljesített.
Egy érdekesség volt a mapsforge motorral: a határok nem látszanak, így akaratlanul határsértő lettem, ugyanis "torony iránt" közelítettem meg egy geoládát, nem véve figyelembe a határ konkáv voltát - mivel nyoma sem volt a térképen!
:)
Egy érdekesség volt a mapsforge motorral: a határok nem látszanak, így akaratlanul határsértő lettem, ugyanis "torony iránt" közelítettem meg egy geoládát, nem véve figyelembe a határ konkáv voltát - mivel nyoma sem volt a térképen!
:)
Na,ez az 1.4.28k nekem nem lép linkre,de legalŕbb nem áll le.
Ha mást rányitok(régebbi verziók is),rezeg,leáll...
Gyakori probléma,ezt a verziót nem tudom,de azinte mind csinál olyat,hohy néhány láda után kihagy egy üres helyet,ládaikon van,folytatja azokkal,amik már voltak,de rájuk nyomva abba lép,aminek alapból kéne lenni..
(2.3.6.)
Ha mást rányitok(régebbi verziók is),rezeg,leáll...
Gyakori probléma,ezt a verziót nem tudom,de azinte mind csinál olyat,hohy néhány láda után kihagy egy üres helyet,ládaikon van,folytatja azokkal,amik már voltak,de rájuk nyomva abba lép,aminek alapból kéne lenni..
(2.3.6.)
Leteszteltem a 1.4.28k itt már jók a távolságadatok :)
csak egy gond van, amikor megtalálja a pozíciót és átrendezi a ládalistát akkor el is száll a progi kb. 1s alatt.
Ezután ha vissza megyek a ládalistába addig minden rendben míg pozíciót nem fixálja, fixálás után hiba üzenettel elszáll.
Továbbra is nehezen enged be Ládalista-ba csak kb. a 6-7.-ik próbálkozásra, elszáll a progi ha rákattintok a Ládalistára.
csak egy gond van, amikor megtalálja a pozíciót és átrendezi a ládalistát akkor el is száll a progi kb. 1s alatt.
Ezután ha vissza megyek a ládalistába addig minden rendben míg pozíciót nem fixálja, fixálás után hiba üzenettel elszáll.
Továbbra is nehezen enged be Ládalista-ba csak kb. a 6-7.-ik próbálkozásra, elszáll a progi ha rákattintok a Ládalistára.
Előzmény: BigMick (#1708)
Új verzió: 1.4.28k
Tettem egy újabb kísérletet az android 4.2 bug miatti fals távolságértékek gyógyítására.
Tettem egy újabb kísérletet az android 4.2 bug miatti fals távolságértékek gyógyítására.
Két megjegyzés a verzió infóhoz
1.Nincs 91 sorszámú.bejegyzés
2. A DB mező még mindig 12 pedig jó ideje 13, ha jól emlékszem 1.4.26 d-től
1.Nincs 91 sorszámú.bejegyzés
2. A DB mező még mindig 12 pedig jó ideje 13, ha jól emlékszem 1.4.26 d-től
Igen a 4.1.28j verzióban már tudok MAPSFORGE offline térképeket is használni :)
Köszönöm.
Nem tudom a másik problémán dolgoztál-e?
Továbbra is nehezen enged be Ládalista-ba csak kb. a 6-7.-ik próbálkozásra, elszáll a progi ha rákattintok a Ládalistára.
A távolságadatok továbbra sem helyesek sajnos.
Köszönöm.
Nem tudom a másik problémán dolgoztál-e?
Továbbra is nehezen enged be Ládalista-ba csak kb. a 6-7.-ik próbálkozásra, elszáll a progi ha rákattintok a Ládalistára.
A távolságadatok továbbra sem helyesek sajnos.
Előzmény: BigMick (#1705)
Helyesbítek, ez a hiba most nem az a hiba.
Megint egy android verziótól függően jelentkező hülyeség.
Android 2.2.-n előjön (olyan programkód is felhívódik a térkép gombra kattintva, aminek nem kellene), 4.1.2-n meg nem.
Valahogy kikerültem, a módosított 4.1.28j-ben már remélhetőleg nem jön elő.
Megint egy android verziótól függően jelentkező hülyeség.
Android 2.2.-n előjön (olyan programkód is felhívódik a térkép gombra kattintva, aminek nem kellene), 4.1.2-n meg nem.
Valahogy kikerültem, a módosított 4.1.28j-ben már remélhetőleg nem jön elő.
a MAPSFORGE offline térképek kiválasztása esetén, a térkép gombra kattintva elszáll a progi.
Ez a Mapsforge API (térkép megjelenítő komponens) ismert hibája. De csak a térkép kijelöléskor száll el, utána már gond nélkül működik a térkép.
Ez a Mapsforge API (térkép megjelenítő komponens) ismert hibája. De csak a térkép kijelöléskor száll el, utána már gond nélkül működik a térkép.
Előzmény: Tóthék (#1700)
Javított változat: 1.4.28i
Az android 3.2 alatti verziókon előforduló elszállás javítva.
Az android 3.2 alatti verziókon előforduló elszállás javítva.
Előzmény: yumi (#1702)
Kedves BigMick!
Sajnos nálam 4.2.1-en fals távolságértékek jelentkeznek még mindig.
Most raktam fel a 1.4.28h verziót de sajnos nincs változás.
" target="_blank">[link]
Nem is enged be Ládalista-ba csak kb. a 6-7.-ik próbálkozásra nagynehezen, állandóan elszáll a progi ha rákattintok a Ládalistára.
Ha esetleg szűkséges számodra valamilyen fájl a telefonról ami segítség lehet számodra akkor szívesen feltöltőm.
Nálam még egy másik hiba is jelentkezik, csak a OSMDROID online/offline térképeket hajlandó megjeleníteni a MAPSFORGE offline térképek kiválasztása esetén, a térkép gombra kattintva elszáll a progi.
Sajnos nálam 4.2.1-en fals távolságértékek jelentkeznek még mindig.
Most raktam fel a 1.4.28h verziót de sajnos nincs változás.
" target="_blank">[link]
Nem is enged be Ládalista-ba csak kb. a 6-7.-ik próbálkozásra nagynehezen, állandóan elszáll a progi ha rákattintok a Ládalistára.
Ha esetleg szűkséges számodra valamilyen fájl a telefonról ami segítség lehet számodra akkor szívesen feltöltőm.
Nálam még egy másik hiba is jelentkezik, csak a OSMDROID online/offline térképeket hajlandó megjeleníteni a MAPSFORGE offline térképek kiválasztása esetén, a térkép gombra kattintva elszáll a progi.
Előzmény: BigMick (#1699)
Új verzió: 1.4.28h
Javítottam azt a 4.x-es android verziókon előjövő hibát, hogy gc ládaleírásban levő linkre kattintva nem a hivatkozott oldal jött be, hanem a g:hu leállt.
Érdeklődöm, hogy fennáll-e még a 4.2-es androidon jelentkező gond, miszerint a ládalistában fals távolságértékek jelentkeznek?
Valamelyik 1.4.28-as alverzióban megpróbáltam ezt a gondot valahogy kikerülni, de nem kaptam visszajelezést, hogy sikerült-e.
Javítottam azt a 4.x-es android verziókon előjövő hibát, hogy gc ládaleírásban levő linkre kattintva nem a hivatkozott oldal jött be, hanem a g:hu leállt.
Érdeklődöm, hogy fennáll-e még a 4.2-es androidon jelentkező gond, miszerint a ládalistában fals távolságértékek jelentkeznek?
Valamelyik 1.4.28-as alverzióban megpróbáltam ezt a gondot valahogy kikerülni, de nem kaptam visszajelezést, hogy sikerült-e.
Nekem csak a 7végén tűnt fel, hogy a ládalista, ha vannak benne megtalált ládák is, akkor színesebb egy kicsit.
Viszont a frissen megtaláltakat nem jelzi ugyanolyan színnel, mint az eredetileg is ilyen állapotúakat.
Nem tudom, hogy ez fícsör, vagy bug, csak jelzem!
Viszont a frissen megtaláltakat nem jelzi ugyanolyan színnel, mint az eredetileg is ilyen állapotúakat.
Nem tudom, hogy ez fícsör, vagy bug, csak jelzem!
Új verzió: 1.4.28g
Egy változás van benne: ládaleírásból ládalistába visszatérve nem a lista elejére ugrik, hanem ugyanoda, ahol voltunk a listában.
Egy változás van benne: ládaleírásból ládalistába visszatérve nem a lista elejére ugrik, hanem ugyanoda, ahol voltunk a listában.
Miben különbözik ilyen szempontból egy telo egy tablettől?
Nem tudom.
Játszottam 4.1.2-es és 2.2-es androidon a tuhu térképpel, de mindkét telefonon szépen megmaradtak a letöltött csempék akkor is, amikor kikapcsoltam a wifit.
Valami nagyon blőd hülyeség lesz az oka nálad ennek a rejtélyes eltűnősdinek.
Nem tudom.
Játszottam 4.1.2-es és 2.2-es androidon a tuhu térképpel, de mindkét telefonon szépen megmaradtak a letöltött csempék akkor is, amikor kikapcsoltam a wifit.
Valami nagyon blőd hülyeség lesz az oka nálad ennek a rejtélyes eltűnősdinek.
Előzmény: szcsalad (#1691)
Azt meg lehet csinálni,hogy ha a 164 ládából a 126.-ra megyek,olvasgatom,stb,aztán visszalépek a ládalistába,ugyanúgy a 126.-nál folytassa,ne az elsőnél?:)
Lesz ilyen is.
Lesz ilyen is.
Előzmény: Norbee97 (#1692)
Elnézést,de már kérdeztem,csak nem volt reakció: Azt meg lehet csinálni,hogy ha a 164 ládából a 126.-ra megyek,olvasgatom,stb,aztán visszalépek a ládalistába,ugyanúgy a 126.-nál folytassa,ne az elsőnél?:)
Köszi előre! :D
Köszi előre! :D
Kedves BigMick!
Feltettem a 1.4.28f verziót. Előtte az archívból feltöltöttem a TUHU mappát a térképcsempékkel. A telepítés utáni indítás wifi nélkül, GPS nem pozicionált (mert épületben vagyok). Az eredmény: üres térkép mappa.
Na, gondoltam biztos a telepítés törölt mindent(a ládalista megmaradt), ezért fájlkezelővel újra bemásoltam a térképet a mappába. Program újraindítás után újra üres a tuhu mappa, pedig 340 MB-t másoltam bele.
Az eszköz nem telefon, hanem egy tablet: Wayteq xtab 50 GPS, ICS 4.0.3
Az újraindítást mindkét esetben kikapcsolt wifivel és még nem pozicionált GPS-szel történt. (Lehet, hogy ez a probléma?)
Sajnálom, hogy nem sikerült eredményt elérni, mert így offline ládázáshoz használhatatlan, mert minden térképet töröl, nem csak a TUHU-t.
Miben különbözik ilyen szempontból egy telo egy tablettől?
Feltettem a 1.4.28f verziót. Előtte az archívból feltöltöttem a TUHU mappát a térképcsempékkel. A telepítés utáni indítás wifi nélkül, GPS nem pozicionált (mert épületben vagyok). Az eredmény: üres térkép mappa.
Na, gondoltam biztos a telepítés törölt mindent(a ládalista megmaradt), ezért fájlkezelővel újra bemásoltam a térképet a mappába. Program újraindítás után újra üres a tuhu mappa, pedig 340 MB-t másoltam bele.
Az eszköz nem telefon, hanem egy tablet: Wayteq xtab 50 GPS, ICS 4.0.3
Az újraindítást mindkét esetben kikapcsolt wifivel és még nem pozicionált GPS-szel történt. (Lehet, hogy ez a probléma?)
Sajnálom, hogy nem sikerült eredményt elérni, mert így offline ládázáshoz használhatatlan, mert minden térképet töröl, nem csak a TUHU-t.
Miben különbözik ilyen szempontból egy telo egy tablettől?
Előzmény: BigMick (#1689)
Üdv BigMick és mindenki!
Még egy észrevételem támadt:
Térképen nézetben (ládaleírásból vagyok főmenüvől egyaránt) amikor 'új pontot' akarok létrehozni koordináta alapján, a mapsforge térképen nem jelenik Meg semmi. Nincs jelölő. elég zavaró Ha specifikusan Egy bitpnyos koordinátára Kell menni, De nem látom hova... Ez régebbi verzióknál is volt, nem új keletű.
Segítséged köszönöm.
Még egy észrevételem támadt:
Térképen nézetben (ládaleírásból vagyok főmenüvől egyaránt) amikor 'új pontot' akarok létrehozni koordináta alapján, a mapsforge térképen nem jelenik Meg semmi. Nincs jelölő. elég zavaró Ha specifikusan Egy bitpnyos koordinátára Kell menni, De nem látom hova... Ez régebbi verzióknál is volt, nem új keletű.
Segítséged köszönöm.
Új verzió: 1.4.28f
Megpróbáltam belepiszkálni az OSMDROID térképmotor lelkivilágába, hogy a letöltött raszteres térképcsempéket ne akarja kitörölni újraindításkor (illetve térképforrás váltáskor)
Megpróbáltam belepiszkálni az OSMDROID térképmotor lelkivilágába, hogy a letöltött raszteres térképcsempéket ne akarja kitörölni újraindításkor (illetve térképforrás váltáskor)
Én letöltöttem offline használatra a térképet (5 órába tellett Zirc 15 km-es környéke). A csempéket külön archiváltam is.
Bekapcsolt Wifi esetén kitörölte az egész lementett térképet.
Átmásoltam az archívot a TUHU mappába, újra elindítottam a g:Hu-t és azt is kitörölte. Próbáltam wifi tiltás mellett is, de akkor is kiürítette a mappát. Talán az offline térképeknek külön könyvtár kellene, mert olyan mintha újraindításkor ürítené ki a mappákat.
Bekapcsolt Wifi esetén kitörölte az egész lementett térképet.
Átmásoltam az archívot a TUHU mappába, újra elindítottam a g:Hu-t és azt is kitörölte. Próbáltam wifi tiltás mellett is, de akkor is kiürítette a mappát. Talán az offline térképeknek külön könyvtár kellene, mert olyan mintha újraindításkor ürítené ki a mappákat.
Előzmény: BigMick (#1685)
Belépek a térképbe, erre letölti a képernyőre eső térképrészletet. Ha kikapcsolom a netet és kilépek a program térkép módjából (pl. ládalistára vagy ládaoldalra) akkor visszalépve csak fehér lapot látok és elvész a korábbi térkép.
Előzmény: BigMick (#1685)
Ide tudnál varázsolni egy képernyőmentést erről az állapotról?
Mondjuk egy geoláda leírásból iránytűre átváltás utáni állapotot lenne jó látni.
Mondjuk egy geoláda leírásból iránytűre átváltás utáni állapotot lenne jó látni.
Előzmény: Zulu (#1682)
xperia P-n, (1.4.28e, android 4.1.2) próbálgatom, nálam megy, ahogy kell.
Nálad egész pontosan mi a jelenség?
Mondjuk, bekapcsolt wifivel megjelenik a tuhu térkép.
Hirtelen kirántod alóla a wifit, és akkor mi lesz? Eltűnik a térkép?
Nálad egész pontosan mi a jelenség?
Mondjuk, bekapcsolt wifivel megjelenik a tuhu térkép.
Hirtelen kirántod alóla a wifit, és akkor mi lesz? Eltűnik a térkép?
Előzmény: szcsalad (#1684)
Nálam is ugyanez volt a helyzet a 1.4.27 verzióval, de itt senki nem reagált rá. Azt hittem én bénázok valamit. Nekem hibaüzenetet sem adott.
Most vadászok egy korábbi verziót (1.4.26), hátha az még jó, mert ez használhatatlan.
Honnan tölthetnék le egy korábbi verziót? Ki tudja?
Most vadászok egy korábbi verziót (1.4.26), hátha az még jó, mert ez használhatatlan.
Honnan tölthetnék le egy korábbi verziót? Ki tudja?
Előzmény: GSdriver (#1677)
Hali!
Csekély jelentősége van, de lehetne, hogy ne kérdezze meg minden indításkor, hogy be akarom-e kapcsolni az összes helymeghatározási módszert?
Nem akarom... szerintem csak akkor kellene szólni, ha pont a GPS tiltva van, a többi ládázáshoz úgysem jó. Persze pl. letöltéshez teljesen megfelel, de ezt a tulaj hadd döntse el!
Szerintem...
Csekély jelentősége van, de lehetne, hogy ne kérdezze meg minden indításkor, hogy be akarom-e kapcsolni az összes helymeghatározási módszert?
Nem akarom... szerintem csak akkor kellene szólni, ha pont a GPS tiltva van, a többi ládázáshoz úgysem jó. Persze pl. letöltéshez teljesen megfelel, de ezt a tulaj hadd döntse el!
Szerintem...
Ezt már kipróbáltam, de semmi! Ki- és bekapcsolgattam, de semmi! A c:geo valahogy működik, ez pedig nem. Olyan mintha a program kikapcsolná vagy figyelmen kívül hagyná a gps-t iránytű és térkép módban.
A progin belül a futása közben (miután beléptél a geocaching.hu-ra) megjelenik egy műholdjel, közvetlenül az értesítési sáv alatt. Arra bökjél rá, hogy látszódjon a két kis rádióhullám. Ellenkező esetben hiába van bekapcsolva GPS, a progi nem érzékeli. Remélem érthető voltam...
Előzmény: Zulu (#1680)
Segítségre lenne szükségem!
Samsung Galaxy S3-om van android 4.1.2-vel. Amikor elindítom a g:hu-t akkor megjelenik a gps az értesítési sávban, viszont amikor belépek a geocaching.hu-ra eltűnik. Láda kiválasztásnál sincs, és az iránytűnél felvillan egy pillanatra, de a távolság nem változik csak az irány, illetve a térkép sem mozdul meg.
Nem tudom hogy mi lehet a baj vagy melyik beállítás lehet rossz! :(
Samsung Galaxy S3-om van android 4.1.2-vel. Amikor elindítom a g:hu-t akkor megjelenik a gps az értesítési sávban, viszont amikor belépek a geocaching.hu-ra eltűnik. Láda kiválasztásnál sincs, és az iránytűnél felvillan egy pillanatra, de a távolság nem változik csak az irány, illetve a térkép sem mozdul meg.
Nem tudom hogy mi lehet a baj vagy melyik beállítás lehet rossz! :(
Jah, azt elfelejtettem, hogy korábbi verzióknál is probléma (1.26 os verzió elejétől próbáltam.)
Előzmény: CocimiT (#1678)
Köszönöm. A térkép kiválóan működik SD-ről. Frissítés után volt egy fc, térképválasztásnál, de azóta nem jött elő. Csak a legelső indításnál. Mostmár csak a ládalista mentési helyének kiválasztása lenne jó opció. :P
Egy másik készüléken FC, mielőtt a ládalistát betöltené. De csak akkor, ha engedélyezve van google helymeghatározás az internet segítségével. Ekkor a térképen a pozícióm helyesen jelenik meg. Ha nincs engedélyezve, betűrendbe szedve listáz.
Egy másik készüléken FC, mielőtt a ládalistát betöltené. De csak akkor, ha engedélyezve van google helymeghatározás az internet segítségével. Ekkor a térképen a pozícióm helyesen jelenik meg. Ha nincs engedélyezve, betűrendbe szedve listáz.
Előzmény: BigMick (#1639)
Feltettem az 1.4.28d-t, Ez nálam egyáltalán nem képes megtartani a tuhu kockákat, csak amíg online vagyok. SD kártya hibát ír állandóan. A korábbi verzióval 1.4.27a e tekintetben sokkal jobb volt. Legalább ideig óráig ment neki.
Nem tudom,hogy egyre gondolunk-e,de én azt "reklamálom",hogy pl az 55. láda leírására nyomva,aztán akármikor vissza a ládalistába nyomva,ugyanúgy az 55.ládánál folytassa,ne az elsőnél. :)
Bocsi,ha csak én vagyok értetlen,és tényleg egyre gondolunk. :)
Bocsi,ha csak én vagyok értetlen,és tényleg egyre gondolunk. :)
Előzmény: wa_vagyok (#1674)
Nem tudom,hogy egyre gondolunk-e,de én azt "reklamálom",hogy pl az 55. láda leírására nyomva,aztán akármikor vissza a ládalistába nyomva,ugyanúgy az 55.ládánál folytassa,ne az elsőnél. :)
Bocsi,ha csak én vagyok értetlen,és tényleg egyre gondolunk. :)
Bocsi,ha csak én vagyok értetlen,és tényleg egyre gondolunk. :)
Előzmény: wa_vagyok (#1674)
Megpróbálom, de nem könnyű...
Sajnos én fixen tudom hozni a jelenséget... :(
Mintha a ládaleírás hosszával függne össze a dolog.
Pl. a GCGUBA hagyományos ládával próbálkozva nekem is mindig visszaugrik a program a ládaleírásra. Ugyanakkor pl. a GCTEKO multiláda 3. pontjáról már sohasem, hanem mindig a kezdőlapra.
Talán a leírás hosszával van a gond (nem a ládatípus miatt, hanem a multiláda leírása ugye lényegesen hosszabb...), és ezért "belelóghat" valami visszatéréshez szükséges adatba.
Azt vettem észre, hogy ha kilépek a programból és internetezek, telefonálok egyet, vagy bármi mást, majd újraindítom a g:hu-t, akkor -RÖVID ládaleírásnál- a program nem a kezdőponttól indul, hanem onnan, ahonnan utoljára kiléptem, tehát tárolja az aktuális infókat. Ha a program ezt nem tudja és a kezdő ládaoldalon nyit - akkor a visszalépést sem tudja az adott ládánál. Így ezzel a teszttel bármely ládaleírásról meg tudom mondani előre, hogy a visszalépés sikeres lesz-e, vagy nem...
Nem ismerem az Android memóriagazdálkodását, de az biztos, hogy nekem mindkét gép csak 500 MB RAM-mal rendelkezik a manapság divatos 1 GB helyett... :( talán ez is belejátszik. (???)
Nem csak nekem jön ez elő, a hozzászólásokat olvasgatva mintha Norbee97 is ezt reklamálná...
Köszönöm, hogy utánanézel!
Sajnos én fixen tudom hozni a jelenséget... :(
Mintha a ládaleírás hosszával függne össze a dolog.
Pl. a GCGUBA hagyományos ládával próbálkozva nekem is mindig visszaugrik a program a ládaleírásra. Ugyanakkor pl. a GCTEKO multiláda 3. pontjáról már sohasem, hanem mindig a kezdőlapra.
Talán a leírás hosszával van a gond (nem a ládatípus miatt, hanem a multiláda leírása ugye lényegesen hosszabb...), és ezért "belelóghat" valami visszatéréshez szükséges adatba.
Azt vettem észre, hogy ha kilépek a programból és internetezek, telefonálok egyet, vagy bármi mást, majd újraindítom a g:hu-t, akkor -RÖVID ládaleírásnál- a program nem a kezdőponttól indul, hanem onnan, ahonnan utoljára kiléptem, tehát tárolja az aktuális infókat. Ha a program ezt nem tudja és a kezdő ládaoldalon nyit - akkor a visszalépést sem tudja az adott ládánál. Így ezzel a teszttel bármely ládaleírásról meg tudom mondani előre, hogy a visszalépés sikeres lesz-e, vagy nem...
Nem ismerem az Android memóriagazdálkodását, de az biztos, hogy nekem mindkét gép csak 500 MB RAM-mal rendelkezik a manapság divatos 1 GB helyett... :( talán ez is belejátszik. (???)
Nem csak nekem jön ez elő, a hozzászólásokat olvasgatva mintha Norbee97 is ezt reklamálná...
Köszönöm, hogy utánanézel!
Előzmény: BigMick (#1671)
Esetleg azt meg lehetne oldani,hogy a ládalista ne a lista elejére ugorjon vissza,hanem oda amelyik láda leírására nyomtunk? :)
Mire lenne szükséged?
Android 2.2 alatt (HTC Desire) ugyanez a probléma a kezdetektől fogva. Igazán jó lenne, ha lehetne megoldást találni rá, hogy a térképből a visszagombbal jó helyre ugorjon vissza, ne pedig a kezdőlapra.
Android 2.2 alatt (HTC Desire) ugyanez a probléma a kezdetektől fogva. Igazán jó lenne, ha lehetne megoldást találni rá, hogy a térképből a visszagombbal jó helyre ugorjon vissza, ne pedig a kezdőlapra.
Előzmény: BigMick (#1671)
Úgy tünik, a térképnézetbe belépéskor elveszti a leírás nyitott részére vonatkozó paramétereket.
Próbálgattam sokat (szintén android 4.1.2-n), és nagy ritkán tényleg sikerül előidézni a jelenséget, de legtöbbször tökéletesen visszaugrik az iránytű-térkép-vissza gomb után is a ládaleíráshoz, ahova kell. Amikor meg eltéved, akkor se tudom értelmesen semmihez se kötni, hogy most épp miért.
Szóval, ha valami, a múltkorihoz hasonló, egyértelműen reprodukálható szituációt tudnál mondani, az remélhetőleg segítene ...
Próbálgattam sokat (szintén android 4.1.2-n), és nagy ritkán tényleg sikerül előidézni a jelenséget, de legtöbbször tökéletesen visszaugrik az iránytű-térkép-vissza gomb után is a ládaleíráshoz, ahova kell. Amikor meg eltéved, akkor se tudom értelmesen semmihez se kötni, hogy most épp miért.
Szóval, ha valami, a múltkorihoz hasonló, egyértelműen reprodukálható szituációt tudnál mondani, az remélhetőleg segítene ...
Előzmény: wa_vagyok (#1670)
Sajnos, a visszalépés gomb továbbra sem müködik jól. Az iránytű nézetről helyesen visszalép a ládaleírás utolsónak megnézett pontjára (akárhányszor kapcsolgathatom ide-oda), de ha egyszer a térképnézetbe váltok, akkor mindig a kezdőlapra ugrik... :(
Sajnos, az sem megoldás, ha a térképnézetről először visszalépek az iránytűre.
Úgy tünik, a térképnézetbe belépéskor elveszti a leírás nyitott részére vonatkozó paramétereket.
Android 4.1.2 (LG 920 telefon), és 4.2.2 (Waytek tablet) azonosan működik.
Sajnos, az sem megoldás, ha a térképnézetről először visszalépek az iránytűre.
Úgy tünik, a térképnézetbe belépéskor elveszti a leírás nyitott részére vonatkozó paramétereket.
Android 4.1.2 (LG 920 telefon), és 4.2.2 (Waytek tablet) azonosan működik.
Előzmény: BigMick (#1660)
Köszönöm....gondoltam :-)) és igazat is adok Neked !
Véletlenül hozzám vágtak egy áfonyát ,gondoltam ne csak féltéglaként menőzzek vele.
Véletlenül hozzám vágtak egy áfonyát ,gondoltam ne csak féltéglaként menőzzek vele.
Előzmény: BigMick (#1668)
esetleg Blackberry verzión nem gondolkodtál ?
Nem. És ha valami, akkor még esetleg zsebwindows-os jöhet szóba :(
Nem. És ha valami, akkor még esetleg zsebwindows-os jöhet szóba :(
Előzmény: yumi (#1666)
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |