1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
Csúcs, kösz!
Ez várható? Egy váratlan kis gc-s változtatás, itt meg annak lekövetése. Vagy beszéltek egymással?
Ez várható? Egy váratlan kis gc-s változtatás, itt meg annak lekövetése. Vagy beszéltek egymással?
Előzmény: BigMick (#1906)
Új verzió: 1.4.30e
A logfrissítést igazítottam a gc.API minapi módosulásához.
A logfrissítést igazítottam a gc.API minapi módosulásához.
szerintem mindenki hozzon _normális_ gps-t, és akkor nincs ilyen gond... ;-D
Moderátor
Előzmény: MrZerge (#1904)
Elég rossz tapasztalatom van a telefonok USB kapcsolati lehetőségeivel. Gyakorlatilag ugyan az az Android verzió sem ugyanazokat a menüpontokat tartalamazza a látszólag azonos felépítésű telefonokban. Hosszas kinlódás után a Myphoneexplorer-t találtam(Googleplayen is fent van), ami működik, de ez is egy telefon esetében percekig bootol, azonosít, drivert keres, szóval a tömeges betöltésre alkalmatlan.
Legjárhatóbb út talán egy nyilt WIFI lenne, azon keresztül párhuzamosan mindenki letölthetné a pont fájlt.
Symbianos Nokiákhoz lehetne gpx, az nekem működött, többé kevésbé oda vezetett a ládákhoz.
Legjárhatóbb út talán egy nyilt WIFI lenne, azon keresztül párhuzamosan mindenki letölthetné a pont fájlt.
Symbianos Nokiákhoz lehetne gpx, az nekem működött, többé kevésbé oda vezetett a ládákhoz.
Előzmény: V_Gabor (#1903)
Nincs mit! Kérdésedből nem derült ki, hogy felhasználói vagy rendezői szemszögből kérdezel. Tulajdonképpen mindegy is.
Igen, ennyi az egész. Előtte azért próbáljátok ki és a terepen történő html fájl megosztásra találjatok ki valami jó megoldást (vagy akár többet is)! Van telefon, ahol az USB nem használható, van akinek mobilnet nincs, stb.
Jó mókát! :)
Igen, ennyi az egész. Előtte azért próbáljátok ki és a terepen történő html fájl megosztásra találjatok ki valami jó megoldást (vagy akár többet is)! Van telefon, ahol az USB nem használható, van akinek mobilnet nincs, stb.
Jó mókát! :)
Előzmény: H.Gábor (#1902)
Szia! Köszi a választ.
Picit félreértettél, mert én leszek az aki feltölti (fel szeretné tölteni) a jelentkezők készülékeire a 11.ddrkt pontjait.
Ha jól értelek akkor a helyzet nagyon egyszerű, csinálunk a szokásos gpx mellé egy html formátumú fájlt is, azt simán áthúzom az okostelefonokba és azt a g:hu lekezeli a "betöltés sd" funkcióval.
Ezek szerint lesz örömbódogság a telefonosoknak :)
Picit félreértettél, mert én leszek az aki feltölti (fel szeretné tölteni) a jelentkezők készülékeire a 11.ddrkt pontjait.
Ha jól értelek akkor a helyzet nagyon egyszerű, csinálunk a szokásos gpx mellé egy html formátumú fájlt is, azt simán áthúzom az okostelefonokba és azt a g:hu lekezeli a "betöltés sd" funkcióval.
Ezek szerint lesz örömbódogság a telefonosoknak :)
Előzmény: V_Gabor (#1899)
Miért nem tölt le logokat? Olyat ír ki hogy Gson kifejtési hiba. :(
Mert ez a verzió már az új geocahing.hu API-t használja, és abban ma megváltozott az API hívás módja. Ezt a programban is le kell követni, hamarosan lesz újabb verzió, amiben már újra menni fog.
Az a fura hogy a régebbi verziók nem csinálják...
Cserében viszont jóval lassabban töltenek le, és jóval nagyobb netes adatforgalommal :(
Mert ez a verzió már az új geocahing.hu API-t használja, és abban ma megváltozott az API hívás módja. Ezt a programban is le kell követni, hamarosan lesz újabb verzió, amiben már újra menni fog.
Az a fura hogy a régebbi verziók nem csinálják...
Cserében viszont jóval lassabban töltenek le, és jóval nagyobb netes adatforgalommal :(
Előzmény: Norbee97 (#1897)
Kézzel beírhatod egyenként a pontokat. Tudtommal a g:hu ilyen funkcióval nem rendelkezik.
Nagyon egyszerű egyébként a megoldás: ha kapsz a versenyen egy html formátumú ládalistát (amiben csak a DDRKT pontjai vannak). Ehhez csupán coord formátumban előzetesen a verseny szervezőinek be kell írni a pontokat a html fájlba.
Itt egy példa (Fairy DDRKT mozgó ládáját használtam donorként), ezt pedig a g:hu "Betöltés SD kártyáról" funkcióval beolvasod.
Nem is olyan nyakatekert, gyorsan és kontrolláltan terjeszthető kívánt időben, egyszerre juthat hozzá minden nevező, ...
Könnyű, csak kicsit gondolkodni kell rajta.
:)
Nagyon egyszerű egyébként a megoldás: ha kapsz a versenyen egy html formátumú ládalistát (amiben csak a DDRKT pontjai vannak). Ehhez csupán coord formátumban előzetesen a verseny szervezőinek be kell írni a pontokat a html fájlba.
Itt egy példa (Fairy DDRKT mozgó ládáját használtam donorként), ezt pedig a g:hu "Betöltés SD kártyáról" funkcióval beolvasod.
Nem is olyan nyakatekert, gyorsan és kontrolláltan terjeszthető kívánt időben, egyszerre juthat hozzá minden nevező, ...
Könnyű, csak kicsit gondolkodni kell rajta.
:)
Előzmény: H.Gábor (#1896)
Miért nem tölt le logokat? Olyat ír ki hogy Gson kifejtési hiba. :(
kérdés csak az, hogy pl egy letöltött Adventure vagy Egyéb játéknál a mellé felrakott gpx-et is letölti e a program és beolvassa e a pontokat, mint pl egy gc multi ládánál... :-/
8sajnos nincs Androidom, így nem tudom tesztelni...)
8sajnos nincs Androidom, így nem tudom tesztelni...)
Moderátor
Előzmény: SylverRat (#1894)
legrosszabb esetben csinálunk egy gg játékot, ami csak a verseny idején elérhető, és azt le tudják tölteni a rendes gps-szel nem rendelkező vagy csak szimplán mazochista versenyzők... :-)
Moderátor
Előzmény: H.Gábor (#1892)
Most próbáltam, a lányom GalaxyS3 minijén (4.1.2) jól működik a térkép, irány, track húzás az 1.4.29 verzióval.
Ugyan az a Mapsforge van mint az enyémen.
Lehet, hogy vissza kellene lépnem arra a verzióra? Az a Googleplayről letöltött verzió.
Más navigációs szoftverek működnek egyébként (Igo, Speedview, Tools).
Ugyan az a Mapsforge van mint az enyémen.
Lehet, hogy vissza kellene lépnem arra a verzióra? Az a Googleplayről letöltött verzió.
Más navigációs szoftverek működnek egyébként (Igo, Speedview, Tools).
Előzmény: MrZerge (#1891)
Hamarosan itt a ddrkt11!
Érdeklődöm, hogy van e már megoldás arra, hogy egyszerűen feltölthessem g:hu-ra is a versenypontokat?
Érdeklődöm, hogy van e már megoldás arra, hogy egyszerűen feltölthessem g:hu-ra is a versenypontokat?
S. Galaxy S Advance, 1.4.30d verzió:
nem frissíti a pozíciót, ha belépek GPS kapcsolattal, kirak a valós pozícióba, de nem mozog, nincs pozicionálás. Ha kiválasztok egy ládát, kiírja a távolságot, jelzi a irányt, de nem változik a távolság mozgás közben sem az iránytű sem a térké üzemmódban. Újbóli belépéskor megint a valós pozicióra tesz a térképen, de utána nem mozog a térképen.
nem frissíti a pozíciót, ha belépek GPS kapcsolattal, kirak a valós pozícióba, de nem mozog, nincs pozicionálás. Ha kiválasztok egy ládát, kiírja a távolságot, jelzi a irányt, de nem változik a távolság mozgás közben sem az iránytű sem a térké üzemmódban. Újbóli belépéskor megint a valós pozicióra tesz a térképen, de utána nem mozog a térképen.
Az úszógumi ikon nem arra való, kérlek olvasd el a leírás (azért készült).
Ha az iránytű gombra be sem lép az iránytű ablakba, akkor egyszerűen kattints a térkép gombra és látni fogod a ládához tartozó összes pontot.... mozogj ;-)
Ha az iránytű gombra be sem lép az iránytű ablakba, akkor egyszerűen kattints a térkép gombra és látni fogod a ládához tartozó összes pontot.... mozogj ;-)
Előzmény: maglew (#1888)
Köszi nektek.
Szóval iránytű állítólag nincs ebben a tipusban, ezért a G.HU programban ha letöltöm a ládalistát, és kiválasztok egy ládát, akkor ugye tudok fotót készíteni, bejelenteni hogy megvan, behozni a térképet, de van ott egy iránytű ikon, ami páromnál (ZTE telefon) a megnyomásával átvált egy iránytűre és kiírja hogy hány méterre van a láda. Ezt a Huawei telefonon hiába nyomtam nem reagált rá semmit.
Ezek szerint akkor a ládát úgy kéne megtalálnom hogy a közelébe érve rányomok a ládára (akkor megjelenik az úszógumi ikon) és akkor a légvonal alapján olyan 10 méter pontossággal odavezet?
köszi minden segítséget
Szóval iránytű állítólag nincs ebben a tipusban, ezért a G.HU programban ha letöltöm a ládalistát, és kiválasztok egy ládát, akkor ugye tudok fotót készíteni, bejelenteni hogy megvan, behozni a térképet, de van ott egy iránytű ikon, ami páromnál (ZTE telefon) a megnyomásával átvált egy iránytűre és kiírja hogy hány méterre van a láda. Ezt a Huawei telefonon hiába nyomtam nem reagált rá semmit.
Ezek szerint akkor a ládát úgy kéne megtalálnom hogy a közelébe érve rányomok a ládára (akkor megjelenik az úszógumi ikon) és akkor a légvonal alapján olyan 10 méter pontossággal odavezet?
köszi minden segítséget
Előzmény: V_Gabor (#1887)
Az iránytű nem egyezik meg a GPS-el. A Fairy által is ajánlott leírásban láthatod, hogy a szaggatott vonal a térképen is használható navigálásra (légvonalban).
Használd azt! Ha mozogsz az emberke pozíciója is változni fog (telefon függő gyakorisággal). Szólj, ha ez sem megy (ami furcsa lenne).
Használd azt! Ha mozogsz az emberke pozíciója is változni fog (telefon függő gyakorisággal). Szólj, ha ez sem megy (ami furcsa lenne).
Előzmény: maglew (#1884)
Ja, bocsi, én meg a GC-s fórumon válaszolgattam.
Akkor maradjunk itt.
(Van iránytű a telefonodban)
De pontosabban kellene leírni a jelenséget, hogy hogyan kapcsolod be, mit nyomsz a gé-n, mit mutat ere...
Mit értesz iránytű alatt?
Esetleg egy fotót feltehetnél valahová arról az állapotról, amivel nem boldogulsz.
Kitartás kell ehhez is, mint a ládázáshoz!
:))
Akkor maradjunk itt.
(Van iránytű a telefonodban)
De pontosabban kellene leírni a jelenséget, hogy hogyan kapcsolod be, mit nyomsz a gé-n, mit mutat ere...
Mit értesz iránytű alatt?
Esetleg egy fotót feltehetnél valahová arról az állapotról, amivel nem boldogulsz.
Kitartás kell ehhez is, mint a ládázáshoz!
:))
Előzmény: maglew (#1884)
Igen, csak nem értem mi a megoldás, ha a telómba nincs iránytű, hogy fogok eljutni a ládáig? :(
Előzmény: Fairy (#1883)
Sziasztok!
Van ez Huawei y300 telefonom és tegnap geoládázni szerettem volna a G:hu programmal.
Maga a program lemegy, a térkép is bejön, látom is a geoláda elhelyezkedését, de az iránytűre klikkelve nem jelenik meg semmi.
Egy másik fórumon azt mondják hogy a telóban nincs iránytű funkció, de ilyen esetben hogy tudnék geoládát keresni? Az iránytű nem a műholdas funkció alapján számolja ki, a pontos helyet? köszi.
Van ez Huawei y300 telefonom és tegnap geoládázni szerettem volna a G:hu programmal.
Maga a program lemegy, a térkép is bejön, látom is a geoláda elhelyezkedését, de az iránytűre klikkelve nem jelenik meg semmi.
Egy másik fórumon azt mondják hogy a telóban nincs iránytű funkció, de ilyen esetben hogy tudnék geoládát keresni? Az iránytű nem a műholdas funkció alapján számolja ki, a pontos helyet? köszi.
g:hu súgó bővült a "Betöltés SD kártyáról" leírással.
Elérhető fent, a FAQ-ra kattintva
Elérhető fent, a FAQ-ra kattintva
Mindenféle navigációra használnám, annyira tetszik.
Ha valamilyen útpont formátumot tudna fogadni Mapsourceból, GPSbabelből (nyilván egy kinevezett könyvtárba), akár munzeesni is lehetne vagy saját útpontokra navigálni.
Elvileg az "Újpont" funkció adott, de az kissé macerás, egyenként bepötyögni.
Ha valamilyen útpont formátumot tudna fogadni Mapsourceból, GPSbabelből (nyilván egy kinevezett könyvtárba), akár munzeesni is lehetne vagy saját útpontokra navigálni.
Elvileg az "Újpont" funkció adott, de az kissé macerás, egyenként bepötyögni.
Előzmény: Togo (#1878)
A hibaüzenet gondolom azért jött, mert a rendszer gyökerébe kerültél azzal a ".."-al. Root jogok nélkül nem szereti a rendszer ha valaki erre felé mászkál. :)
Előzmény: MrZerge (#1876)
A lányom telefonján is működik :-)
Milyen egyszerű ez, ha tudom, hogy hova kell nyúlni.
Köszönöm.
Lehet, hogy a FAQ-ban is össze lehetne foglalni, hátha másoknak is ez volt a baja?
Milyen egyszerű ez, ha tudom, hogy hova kell nyúlni.
Köszönöm.
Lehet, hogy a FAQ-ban is össze lehetne foglalni, hátha másoknak is ez volt a baja?
Előzmény: MrZerge (#1876)
Jéé, hát ez működik :-)
Az volt nagyon ilyesztő, hogy a ".." -be lépéskor valami hiba üzenetet is írt, reménytelennek tűnt. Valóban a ".." logikus utólag, node akkor amikor elöször láttam?
Az volt nagyon ilyesztő, hogy a ".." -be lépéskor valami hiba üzenetet is írt, reménytelennek tűnt. Valóban a ".." logikus utólag, node akkor amikor elöször láttam?
Előzmény: V_Gabor (#1874)
Ha ezt a képet értelmezed hibaüzenetként, akkor tévedsz. Ez itt éppen a térkép fájl kiválasztás ablaka.
Itt a /system mappában vagy éppen. Kattints a ".."-ra (ez az egy mappával feljebb lépés), itt vagy egy "sdcard" vagy egy "mnt" nevű mappát keress. Ha az utóbbit választod, akkor ott jelenik meg az "sdcard" mappa neve (mindkettő ugyanoda visz, csak más úton).
Itt már látnod kell a "g.hu.content" mappát. Ott lesz a .map fájl.
Mivel tapasztalatom szerint az egyes Android rendszereken belül a mappák elnevezései eltérőek lehetnek, így lehet, hogy picit más neveket fogsz találni.
A lények, hogy a ".."-al menj a gyökérbe és keress "sdcard" vagy "sdcard0" mappát.
A Te esetedben lehet, hogy ez utóbbit találod majd.
Ha később térképet akarsz majd kiválasztani, akkor a g:hu már a "g.hu.content" mappát fogja alapból feldobni.
@bigmick: nem lehetne a programot alapból ehhez a mappához irányítani első megnyitásokor?
Itt a /system mappában vagy éppen. Kattints a ".."-ra (ez az egy mappával feljebb lépés), itt vagy egy "sdcard" vagy egy "mnt" nevű mappát keress. Ha az utóbbit választod, akkor ott jelenik meg az "sdcard" mappa neve (mindkettő ugyanoda visz, csak más úton).
Itt már látnod kell a "g.hu.content" mappát. Ott lesz a .map fájl.
Mivel tapasztalatom szerint az egyes Android rendszereken belül a mappák elnevezései eltérőek lehetnek, így lehet, hogy picit más neveket fogsz találni.
A lények, hogy a ".."-al menj a gyökérbe és keress "sdcard" vagy "sdcard0" mappát.
A Te esetedben lehet, hogy ez utóbbit találod majd.
Ha később térképet akarsz majd kiválasztani, akkor a g:hu már a "g.hu.content" mappát fogja alapból feldobni.
@bigmick: nem lehetne a programot alapból ehhez a mappához irányítani első megnyitásokor?
Előzmény: MrZerge (#1873)
Minden g:hu-val kapcsolatos dolgot töröltem, legfrissebb apk-t letöltöttel innen, friss Mapsforge, letöltve a PC-re, ott kicsomagolva.
apk és térkép másolva a telefonra kábelen, TotalC-rel.
apk install, térkép a megfelelő könyvtárba mozgatva.
A g:hu-n beállítva a térkép formátum.
Az 1. képen a könyvtár látszik, a 2. képen a hiba üzenet ha a térkép funkcióra bökök.(a profil képemhez töltöttem fel)
Egyébként nekem nem ajánl fel könyvtár választási lehetőséget a térképekhez
apk és térkép másolva a telefonra kábelen, TotalC-rel.
apk install, térkép a megfelelő könyvtárba mozgatva.
A g:hu-n beállítva a térkép formátum.
Az 1. képen a könyvtár látszik, a 2. képen a hiba üzenet ha a térkép funkcióra bökök.(a profil képemhez töltöttem fel)
Egyébként nekem nem ajánl fel könyvtár választási lehetőséget a térképekhez
Előzmény: V_Gabor (#1871)
Nálam az 1.4.30d alaphelyzetben az 1.4.30a-hoz hasonlóan elvérzett, viszont teljes uninstall és reinstall után (g.hu content-et is teljes mértékben törölve) ez a verzió már behozza az offline openmaps térképet.
Előzmény: GSdriver (#1867)
Ez furcsa, nekem is S3-am van és soha nem volt vele gondom. Állandóan offline, vektoros térkép módban használom. A térképeket havonta frissítem.
Itt valami más gond lehet. A fenti linken (FAQ) a leírást is S3 alapján készítettem.
Itt valami más gond lehet. A fenti linken (FAQ) a leírást is S3 alapján készítettem.
Előzmény: H.Gábor (#1870)
Szintén S3, én még kb januárban szóltam néhányszor, hogy nem lehet kiválasztani a térkép helyét. Aztán ma megint rászántam másfél órát, aztán elolvastam a hsz-ed :)
Pedig nekem nincs is plusz sd-m, csak a gyári belső memória, amit egyébként sdcars/storagecard névvel illetnek a fájlkezelők a telefonon.
Pedig egyre inkább ezt használnám, de offline térkép nekem még sosem futott, nélküle meg bajos a használat.
Pedig nekem nincs is plusz sd-m, csak a gyári belső memória, amit egyébként sdcars/storagecard névvel illetnek a fájlkezelők a telefonon.
Pedig egyre inkább ezt használnám, de offline térkép nekem még sosem futott, nélküle meg bajos a használat.
Előzmény: MrZerge (#1869)
Valami hasonló dologgal kinlódok én is a GalaxyS3 minivel:
ha a saját fájlok funkcióval megnézem, minden úgy van ahogy a faqban le van írva, de ha a g:hu -val meg akarom nyitni a térképet a menü valami system könyvtárba lép, onnan hiba jelzéssel kilép.
Én is láttam a GSDriver által leírt fehér mezőt az ikonokkal.
Van egy olyan érzésem, mintha a térkép a megfelelő menüvel az SD kártyán lenne, de a g:hu prg. a telefon memóriában futna, vagy ez hülyeség?
Be kell állítani, hogy a g:hu telefon vagy SD kártyán fusson?
Az én S Advance telefonomon van ilyen lehetőség, a lányom S3 minijén nincs ilyen menü lépés(mindkettő 4,1-s android)?
ha a saját fájlok funkcióval megnézem, minden úgy van ahogy a faqban le van írva, de ha a g:hu -val meg akarom nyitni a térképet a menü valami system könyvtárba lép, onnan hiba jelzéssel kilép.
Én is láttam a GSDriver által leírt fehér mezőt az ikonokkal.
Van egy olyan érzésem, mintha a térkép a megfelelő menüvel az SD kártyán lenne, de a g:hu prg. a telefon memóriában futna, vagy ez hülyeség?
Be kell állítani, hogy a g:hu telefon vagy SD kártyán fusson?
Az én S Advance telefonomon van ilyen lehetőség, a lányom S3 minijén nincs ilyen menü lépés(mindkettő 4,1-s android)?
Előzmény: GSdriver (#1867)
1.4.30a-ban nekem is csinált ilyet (ld. #1848 hsz.) 1.4.30b-ben már javítva lett.(ld. #1852 hsz.)
Előzmény: GSdriver (#1865)
ühüm :( Annyi még, hogy a fehér mezőn látszik a kis rózsaszín csiga, a z iránytű ikonja, a méretező gombok, az aránymérték, egy kis térképikon a piros cseppjelzéssel és a nyíl/bácsi ami a pozíciómat jelöli (ez utóbbi középen van) csak a térkép nem látszik a háttérben.
Előzmény: BigMick (#1866)
Na várjál, menjünk sorjában.
- Tehát a Hungary_openmaps_eu_europe.map filet valahova felmásoltad a telefonodra.
- A programban a Beállítások/Térkép/Térkép formátum=MAPSFORGE
- A progiban Térkép menüpontot választva a Menü gombra feljövő menüben A Térkép file opcióval kiválasztod a valahova másolt térkép filet.
- És ezek után marad a fehérség térkép helyett.
Eddig stimmel?
- Tehát a Hungary_openmaps_eu_europe.map filet valahova felmásoltad a telefonodra.
- A programban a Beállítások/Térkép/Térkép formátum=MAPSFORGE
- A progiban Térkép menüpontot választva a Menü gombra feljövő menüben A Térkép file opcióval kiválasztod a valahova másolt térkép filet.
- És ezek után marad a fehérség térkép helyett.
Eddig stimmel?
Előzmény: GSdriver (#1865)
Szia Bigmick! Fel akartam tenni az offline vektoros térképet (openmaps.eu-ról) de nem sikerül.
Zip-et leszedtem, a map file-t kitömködtem a g.hu contents-be kiválasztottam, a proggiban bejelöltem, hogy offline térképet szeretnék és a térkép helyett egy fehér mezőt kapok. Tudsz segíteni? Köszi
Android 2.2 HTC Desire, és g.hu 1.4.30.a
Zip-et leszedtem, a map file-t kitömködtem a g.hu contents-be kiválasztottam, a proggiban bejelöltem, hogy offline térképet szeretnék és a térkép helyett egy fehér mezőt kapok. Tudsz segíteni? Köszi
Android 2.2 HTC Desire, és g.hu 1.4.30.a
Próbáltad már a linket a programban?
Info gomb > Térképek > Vektoros térkép
Info gomb > Térképek > Vektoros térkép
Előzmény: CocimiT (#1861)
Sziasztok! Lehet hogy csak nekem van ilyen nagy igényem, de sehol nem találok mapsforge Magyarország térképet szintvonalakkal! Tudom, nem ide való kérdés, csak gondoltam hátha tud valaki valamilyen -kvázi friss - hasznos tanáccsal (linkkel) ellátni...
Segítségeteket előre is köszönöm!
Segítségeteket előre is köszönöm!
Új verzió: 1.4.30d
Ebben már a kisbetűt is tartalmazó nevű ládáknál is jól működik a megtaláltam jelzés (sötétítés) a ládalistában.
Ebben már a kisbetűt is tartalmazó nevű ládáknál is jól működik a megtaláltam jelzés (sötétítés) a ládalistában.
Azt már látom, hogy azoknál a ládáknál van ilyen gond, amiknek a nevében van kisbetű.
Előzmény: Norbee97 (#1856)
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |