1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
Az OMP térkép 2015.01.01-töl OSM alapu térképet használ a régebbi TUHU helyett. Valahol jobb az OSM valahol nem,de folyamatosan fejlödik. Segiteni úgy tudsz,hogy te is szerkeszted a térképet vagy bejárod a hiányzó utakat és rögzited a nyomvonalat és elküldöd egy térképszerkesztönek. Itt is tuddnak segiteni [link]
Előzmény: primitiveragtag (#2616)
Elismerésem a programért, jól működik és nagy kedvencem!
Az lenne a kérdésem, hogy pár napja újratelepítettem és az omp térkép letöltésnél felajánlott Magyarország térkép már nem olyan részletes, mint korábban volt. Sok helyen nem jelzi a kisebb földutakat a térkép, amit az előző igen. Hogyan tudom, ezt javítani - előre is köszönöm!
Az lenne a kérdésem, hogy pár napja újratelepítettem és az omp térkép letöltésnél felajánlott Magyarország térkép már nem olyan részletes, mint korábban volt. Sok helyen nem jelzi a kisebb földutakat a térkép, amit az előző igen. Hogyan tudom, ezt javítani - előre is köszönöm!
Új verzió: 1.5.2s
Láda adat frissítés, újra letöltés (beleértve a Mozgóládák frissítését is) során a program most már nem felejti el, ha az adott láda épp ki volt jelölve a térképen való megjelenítésre.
Láda adat frissítés, újra letöltés (beleértve a Mozgóládák frissítését is) során a program most már nem felejti el, ha az adott láda épp ki volt jelölve a térképen való megjelenítésre.
Új verzió: 1.5.2r
- Javítottam a mozgóláda frissítés közben letöltött logok mentését.
A mozgóládák térképről eltűnését is fogom javítani hamarosan.
- Javítottam a mozgóláda frissítés közben letöltött logok mentését.
A mozgóládák térképről eltűnését is fogom javítani hamarosan.
Sziasztok!
1.5.2p verziónál a mozgó ládák frissítése után eltűnnek a mozgó ládák a térképről.
Minden egyes alkalommal be kell állítani a ládalistában,
geoládák > ládalista > jobb felső sarok 3 pötty > térképre >mind&.
Ez a beállítás nem tárolódik a programban!
És a mozgó ládák logjai sem jelenen k meg automatikusan egyesével kell logfrissíteni.
Segítséget és a fejlesztéseket köszönöm!
1.5.2p verziónál a mozgó ládák frissítése után eltűnnek a mozgó ládák a térképről.
Minden egyes alkalommal be kell állítani a ládalistában,
geoládák > ládalista > jobb felső sarok 3 pötty > térképre >mind&.
Ez a beállítás nem tárolódik a programban!
És a mozgó ládák logjai sem jelenen k meg automatikusan egyesével kell logfrissíteni.
Segítséget és a fejlesztéseket köszönöm!
Megnyitod a programot > geoládák > ládalista > jobb felső sarok 3 pötty > térképre > felugró ablakból válaszd ki a neked megfelelőt.
Előzmény: galitta (#2610)
Sikerült megoldani!
Az android beállításokban a tartózkodási helyben a módot "Csak a készüléken"-re állítottam és így már pontosan működik.
Lenne még egy kérdésem.
1.5.2p a térképen hogy lehet beállítani, hogy mutassa az összes letöltött ládát? Jelenleg a letöltött ládákat nem mutatja csak azt amelyiket kiválasztottam keresés céljából.
Az android beállításokban a tartózkodási helyben a módot "Csak a készüléken"-re állítottam és így már pontosan működik.
Lenne még egy kérdésem.
1.5.2p a térképen hogy lehet beállítani, hogy mutassa az összes letöltött ládát? Jelenleg a letöltött ládákat nem mutatja csak azt amelyiket kiválasztottam keresés céljából.
Előzmény: galitta (#2609)
Magnetométer sajnos nincs a telefonomban, ezért az iránytű nem működik és igen network feliratot mutat.
Más programmal is próbáltam, IGO tökéletesen működik és töltöttem le az áruházból GPS Test nevezetű programot is 9 műholdat lát a telefonom.
Kipróbálom, futtatom egész nap a programot, hátha "összeszedi" magát.
Android frissítés segítene?
Más programmal is próbáltam, IGO tökéletesen működik és töltöttem le az áruházból GPS Test nevezetű programot is 9 műholdat lát a telefonom.
Kipróbálom, futtatom egész nap a programot, hátha "összeszedi" magát.
Android frissítés segítene?
Előzmény: BigMick (#2608)
Mit mond az iránytű funkció ilyenkor a 2200m feletti mezőben?
Gyanúm szerint "network" fog ott megjelenni, vagyis az aktuális pozíció meghatározáshoz nem kap megfelelő jelet a GPS vevőtől, hanem a hálózati infók (mobiltornyok nagyon pontatlan adatai) alapján saccol valami pozíciót.
Érdemes ilyenkor más programmal is megpróbálni, szerintem azok se fognak pontosabbat mutatni.
Ha kellően régóta nem volt használatban a GPS vevő, akkor bizony jó ideig is eltarthat, míg a GPS alapú helymeghatározás összeszedi magát. Ez még a kifejezetten túrázási célú GPS célkütyükre is igaz...
Gyanúm szerint "network" fog ott megjelenni, vagyis az aktuális pozíció meghatározáshoz nem kap megfelelő jelet a GPS vevőtől, hanem a hálózati infók (mobiltornyok nagyon pontatlan adatai) alapján saccol valami pozíciót.
Érdemes ilyenkor más programmal is megpróbálni, szerintem azok se fognak pontosabbat mutatni.
Ha kellően régóta nem volt használatban a GPS vevő, akkor bizony jó ideig is eltarthat, míg a GPS alapú helymeghatározás összeszedi magát. Ez még a kifejezetten túrázási célú GPS célkütyükre is igaz...
Előzmény: galitta (#2607)
Sziasztok,
Segítségre lenne szükségem.
Sem a 1.5.1w és a 1.5.1p program nem jól mutatja a jelenlegi helyzetemet és nem is csökken a távolság a kijelölt pontig. A pontosságnak borzasztó értéket 2200m-t is ír.
Android 4.4.2
Segítségre lenne szükségem.
Sem a 1.5.1w és a 1.5.1p program nem jól mutatja a jelenlegi helyzetemet és nem is csökken a távolság a kijelölt pontig. A pontosságnak borzasztó értéket 2200m-t is ír.
Android 4.4.2
Az első probléma újratelepítéssel megoldódott. A másik továbbra sem. Egyébként LG Leon telefonom van, 5.0.1-es Androiddal.
Előzmény: gabbence (#2605)
Üdv!
Két problémám adódott a g:hu-val. Az egyik, hogy az új verziót nem tudom letölteni, a Play naprakésznek látja az 1.5.1w verziót. A másik, hogy mentettem képeket a ládáknál, és aztán nem tudtam velük semmit se kezdeni. A logokhoz nem tölti fel, ha meg akarom nyitni, akkor azt írja, hogy "a képek nem találhatók data/data/...[valami elérési út]"
Kérlek, segítsetek! Előre is köszönöm. Bence
Két problémám adódott a g:hu-val. Az egyik, hogy az új verziót nem tudom letölteni, a Play naprakésznek látja az 1.5.1w verziót. A másik, hogy mentettem képeket a ládáknál, és aztán nem tudtam velük semmit se kezdeni. A logokhoz nem tölti fel, ha meg akarom nyitni, akkor azt írja, hogy "a képek nem találhatók data/data/...[valami elérési út]"
Kérlek, segítsetek! Előre is köszönöm. Bence
Új verzió: 1.5.2p
- Log- és képfrissítés környéki kódoptimalizálás
- Sikeres térképletöltés/kicsomagolás után törlődik a már felesleges zip file
- 2.3-as androidon is az Új pont megadásnál az input mezők háttérszíne már nem fehér, hanem a többi GC-s képernyőéhez hasonló.
- Log- és képfrissítés környéki kódoptimalizálás
- Sikeres térképletöltés/kicsomagolás után törlődik a már felesleges zip file
- 2.3-as androidon is az Új pont megadásnál az input mezők háttérszíne már nem fehér, hanem a többi GC-s képernyőéhez hasonló.
Az új útpont megadásnál a fehér mezőt és a fehér betűket nehéz megkülönböztetni.Samsung i9000 2.3.6 verzió.
Érdekességnek mondom csak, hogy én a Locust is használom és még régebben a G.hu-nál a locus mapsvectort adtam meg térkép file-nak. A locusnál most már csak egy gomb nyomás a térkép frissítés és természetesen automatikusan frissül a G.hu térképe is. :)
Egyébként kicsomagolás után direkt marad meg a tömörített verzió is?
Nem direkt, de feleslegesen.
A következő verzióba belerakom, hogy a sikeres térképletöltés és kicsomagolás után törlődjön a zip file.
Nem direkt, de feleslegesen.
A következő verzióba belerakom, hogy a sikeres térképletöltés és kicsomagolás után törlődjön a zip file.
Előzmény: gyetger (#2600)
Nekem a térképet a telefonmemóriába töltötte le és nem is tudtam megváltoztatni sehogy előtte. Le is nullázta a szabad helyet.
Mivel rootolt, át tudtam helyezni az sd kártyára és utána betallózni a programból.
Egyébként kicsomagolás után direkt marad meg a tömörített verzió is? Lehet rá szükség később? Vagy később eltakarította volna, ha nem nyúlok hozzá? :)
Mivel rootolt, át tudtam helyezni az sd kártyára és utána betallózni a programból.
Egyébként kicsomagolás után direkt marad meg a tömörített verzió is? Lehet rá szükség később? Vagy később eltakarította volna, ha nem nyúlok hozzá? :)
nem, bocsi, ez előző hsz. sztornó, csak én voltam béna :) bocsánat :)
egyszerűen nem értem, nem tölt le térképet, még mindig fekete fagyás jelentkezik, és hiába olvasom be a qr kódot, nekem az 1.5.1 W verziót tölti csak le.
a térkép file helye a nem létező data/data/sdcard.. vagy mi, és ha vissza akarok lépni, lefagy. galaxy express rootolt, 4.1.2
és az általam kiatlált régi verzió alá térkép, aztán frissítés se működik, mert felülírja a térkép helyét, a nem léteő data/data könyvtárral. segítsen már valaki, mert ez nekem sok.
a térkép file helye a nem létező data/data/sdcard.. vagy mi, és ha vissza akarok lépni, lefagy. galaxy express rootolt, 4.1.2
és az általam kiatlált régi verzió alá térkép, aztán frissítés se működik, mert felülírja a térkép helyét, a nem léteő data/data könyvtárral. segítsen már valaki, mert ez nekem sok.
Ma szerettem volna én is frissíteni, mivel jön a jó idő, de ugyanezt tapasztalom. Remélem hamarosan javítva lesz rajta valami, mert nagyon a szívemhez nőtt az alkalmazás.
Mióta újratelepítettem a g:hu-t, minden újraindításkor (mármint az egész telefon) eltűnik az ikonja... valaki járt már így?! :)
(Legutóbb 4-et is kiraktam, mind a 4 eltűnt :D)
(Legutóbb 4-et is kiraktam, mind a 4 eltűnt :D)
Hát az nem volt, az előző szakasz végén alkalmaztam a "Nyomvonal törlés" parancsot, talán annak esett áldozatul.
Előzmény: BigMick (#2594)
A linkelt fájlból sajnos nem szedhető ki a track, ahhoz a my.db fájl kellene.
Előzmény: tomki (#2592)
Valaki esetleg tudna segíteni - ezt a nyomvonalat: [link]
nem tudtam exportálni, az alkalmazás mindig leállt.
Kinyerhető ebből a fájlból: [link] ? (elmentettem, újratelepítettem, töröltem, újratelepítettem, kicseréltem, stb.)
nem tudtam exportálni, az alkalmazás mindig leállt.
Kinyerhető ebből a fájlból: [link] ? (elmentettem, újratelepítettem, töröltem, újratelepítettem, kicseréltem, stb.)
Miért nem használod a "saját pont" opciót a programban?
- Rámész egy ládára, a ládaleírásból pedig jobbra 2 lépés (1: logok, 2: saját).
- Itt a menüből "új pont" megadása. Beírod és kész, mehetsz.
A funkció egyébként átdolgozás alatt van, reméljük hamarosan befejezi Bigmick. Már nagyon várjuk.
- Rámész egy ládára, a ládaleírásból pedig jobbra 2 lépés (1: logok, 2: saját).
- Itt a menüből "új pont" megadása. Beírod és kész, mehetsz.
A funkció egyébként átdolgozás alatt van, reméljük hamarosan befejezi Bigmick. Már nagyon várjuk.
Előzmény: mitibi (#2589)
Nekem van garminom én azzal szoktam az ilyet megoldani, de Locus tudd ilyet nekem pro van a free nem tudom, hogy tudja-e a koordináta keresést.
Előzmény: mitibi (#2589)
Köszönöm!
Tudtok(tudsz) ajánlani olyan egyszerű progit, amely, ha beírok egy koordinátát, akkor akár térkép vagy sima iránytű formájában gyalog elvinne a kért pontra.
Biztos ti is geoztatok már úgy, hogy több pontos a láda, ilyenkor az adatlap általában a kezdő pontot jelöli, majd az első láda adatai adják a következő pontot. Ezt ti, hogy oldjátok meg?
Üdv:
mitibi
Tudtok(tudsz) ajánlani olyan egyszerű progit, amely, ha beírok egy koordinátát, akkor akár térkép vagy sima iránytű formájában gyalog elvinne a kért pontra.
Biztos ti is geoztatok már úgy, hogy több pontos a láda, ilyenkor az adatlap általában a kezdő pontot jelöli, majd az első láda adatai adják a következő pontot. Ezt ti, hogy oldjátok meg?
Üdv:
mitibi
Előzmény: kisdecso (#2588)
A kérdésemet megoldottam, ha a beimportált láda adatlapjáról és nem a leírásból indítom a térképet, akkor minden ok.
Viszont felmerült egy következő kérdés, ha a térképen vagyok tudok elhelyezni jelölöt, vagy célpontot. Ezt nem lehet úgy csinálni, hogy én adom meg a koordinátákat?
Üdv:
mitibi
Viszont felmerült egy következő kérdés, ha a térképen vagyok tudok elhelyezni jelölöt, vagy célpontot. Ezt nem lehet úgy csinálni, hogy én adom meg a koordinátákat?
Üdv:
mitibi
Előzmény: mitibi (#2586)
Szia!
Az addig ok, kiveszem a pipát el is tünik a sárga csík, ettől még az elöző láda ott marad, vagyis az amelyiket töröltem a ládalistából. Ilyenkor látom mind a két ládát, a töröltet, illetve a frissen importáltat.
Rétegek pipa betesz, és ismét a töröltre mutat a csík.
Mit nem csinálok jól?
Az addig ok, kiveszem a pipát el is tünik a sárga csík, ettől még az elöző láda ott marad, vagyis az amelyiket töröltem a ládalistából. Ilyenkor látom mind a két ládát, a töröltet, illetve a frissen importáltat.
Rétegek pipa betesz, és ismét a töröltre mutat a csík.
Mit nem csinálok jól?
Előzmény: kisdecso (#2583)
Új verzió: 1.5.2o
Javítottam azt a hibát, hogy Mozgók frissítése után bizonyos mozgó ládáknál nem működött a log- ill. képfrissítés.
Javítottam azt a hibát, hogy Mozgók frissítése után bizonyos mozgó ládáknál nem működött a log- ill. képfrissítés.
Szia BigMick !
Ma innét letöltöttem az 1.5.2n Androidos verziót, miután nem ment a Play áruházas verzió nekem sehogy sem.
Ez már le tudta szedni az omp térképet netről, a Play áruházban lévő verziójával szemben. (Itt viszont lehetne több magyar térképet is választani - pl. Hiking, Kerékpáros és így tovább - főleg magyarokra gondolok.)
A célpont kiválasztása nem volt olyan egyértelmű számomra, mert nem kérdez rá, hogy valóban oda szeretnél-e menni, amibe beleolvasol... Pedig lehet, hogy csak célpontot keres az ember...
Itt a leírás végén, vagy a fejlécben lehetne egy START gomb ami megnyomása után jelölné ki csak az uticélt a progi.
Nagyon pontosnak tünt, akár a 1,5m pontosságot is ki lehet jelenteni. Több pontot megnéztem.
Viszont az íránytűvel gond lehet, mert sokszor 180 fokkal ellentétes írányban jelezte a célt. Szóval távolodtam közeledés közben - így a telefont fejjel lefelé kellett tartani. Az É meg D-re volt.
A másik, hogy előnyős lenne egy olyan opció bele, mint a Garmin GPS-ben, hogy választani lehessen az É-i orientáció, illetve a menetirány szerinti között. Az sem lenne hátrányos, ha az ujjunkkal lehetne forgatni a térképet. Esetleg kicsinyíteni és nagyítani.
Mindezek után csak elismerésem az eddigi fejlesztésekért is !
További sok sikert mindannyiunk örömére !
üdv:
geokukac
Ma innét letöltöttem az 1.5.2n Androidos verziót, miután nem ment a Play áruházas verzió nekem sehogy sem.
Ez már le tudta szedni az omp térképet netről, a Play áruházban lévő verziójával szemben. (Itt viszont lehetne több magyar térképet is választani - pl. Hiking, Kerékpáros és így tovább - főleg magyarokra gondolok.)
A célpont kiválasztása nem volt olyan egyértelmű számomra, mert nem kérdez rá, hogy valóban oda szeretnél-e menni, amibe beleolvasol... Pedig lehet, hogy csak célpontot keres az ember...
Itt a leírás végén, vagy a fejlécben lehetne egy START gomb ami megnyomása után jelölné ki csak az uticélt a progi.
Nagyon pontosnak tünt, akár a 1,5m pontosságot is ki lehet jelenteni. Több pontot megnéztem.
Viszont az íránytűvel gond lehet, mert sokszor 180 fokkal ellentétes írányban jelezte a célt. Szóval távolodtam közeledés közben - így a telefont fejjel lefelé kellett tartani. Az É meg D-re volt.
A másik, hogy előnyős lenne egy olyan opció bele, mint a Garmin GPS-ben, hogy választani lehessen az É-i orientáció, illetve a menetirány szerinti között. Az sem lenne hátrányos, ha az ujjunkkal lehetne forgatni a térképet. Esetleg kicsinyíteni és nagyítani.
Mindezek után csak elismerésem az eddigi fejlesztésekért is !
További sok sikert mindannyiunk örömére !
üdv:
geokukac
Előzmény: BigMick (#2579)
Sziasztok!
Segítsetek, valamit nem csinálok jól?
SD kártyáról, beimportálok egy geocaching.hu-ról html-ben letöltött ládát. A Ládalistában megnyitom és légvonalban látok egy sárga csíkot, a dobozig. Tegyük fel meggondolom magam és másik közelben lévő ládát importálok, úgy hogy az előzőt törlöm a listából.Megnyitom, olvasgatom, majd amikor szeretném térképen látni, a térképen a csík még mindig az első ládára mutat. Látom a frissen beimportáltat, de a csík, valamint az iránytű a már kitörölt ládához számol.
1.5.2.n-es verziót használok
Segítségeteket előre is köszönöm!
mitibi
Segítsetek, valamit nem csinálok jól?
SD kártyáról, beimportálok egy geocaching.hu-ról html-ben letöltött ládát. A Ládalistában megnyitom és légvonalban látok egy sárga csíkot, a dobozig. Tegyük fel meggondolom magam és másik közelben lévő ládát importálok, úgy hogy az előzőt törlöm a listából.Megnyitom, olvasgatom, majd amikor szeretném térképen látni, a térképen a csík még mindig az első ládára mutat. Látom a frissen beimportáltat, de a csík, valamint az iránytű a már kitörölt ládához számol.
1.5.2.n-es verziót használok
Segítségeteket előre is köszönöm!
mitibi
Szuper! Köszi!!
..és még meg is jegyzi a pozíciót a leírásnál (hogy hol tartottam az olvasásban). :) A régebbi verziónál sokszor visszaugrott az elejére.
..és még meg is jegyzi a pozíciót a leírásnál (hogy hol tartottam az olvasásban). :) A régebbi verziónál sokszor visszaugrott az elejére.
Előzmény: BigMick (#2579)
...és majdnem találkoztunk Balatonfüreden :D :D
GCARCS, GCSlik, GCBFKT
30 perc...
GCARCS, GCSlik, GCBFKT
30 perc...
Előzmény: BigMick (#2578)
Új verzió: 1.5.2n
- Ládaleírásból a program háttrébe mozdítása után g:hu ikonnal újra visszalépéskori hiba javítva lett
- Ládaleírásból a program háttrébe mozdítása után g:hu ikonnal újra visszalépéskori hiba javítva lett
Ezt csak nekem csinálja?? :)
Ha ez megnyugtat téged: nálam is csinálta ma Balatonfüreden....
Előzmény: gyetger (#2577)
Uninstalláltam az előző verziót, töröltem minden adatot/beállítást.
Telepítettem a legújabb verziót.
A logfrissítés most már működik rendesen és "szép színes". :)
Viszont ha egy láda leírását nézem, majd a "home" gombbal elhagyom a programot és az ikonjával akarom újra megnyitni, továbbra is leáll az alkalmazás. (legalábbis kiírja, de fent marad a Running... notification). De onnan elindítva ismét a főképernyőre kerülök.
Ha a főmenüben vagy a ládalistában "lépek ki", majd vissza, akkor nincs gond.
Ezt csak nekem csinálja?? :)
Telepítettem a legújabb verziót.
A logfrissítés most már működik rendesen és "szép színes". :)
Viszont ha egy láda leírását nézem, majd a "home" gombbal elhagyom a programot és az ikonjával akarom újra megnyitni, továbbra is leáll az alkalmazás. (legalábbis kiírja, de fent marad a Running... notification). De onnan elindítva ismét a főképernyőre kerülök.
Ha a főmenüben vagy a ládalistában "lépek ki", majd vissza, akkor nincs gond.
Ezt csak nekem csinálja?? :)
Nem tudom. Szerintem az lehet az oka, hogy az 1430 óta mindig volt valami apró-cseprő szerelni való a programon. Tudod, ha oda felteszed, akkor ha ez vagy az nem működik, máris aláznak a trollok, jó kövér egycsillaggal. Ez pedig nem feltétlenül esik jól annak, aki sok szabad idejét áldozza fel a köz oltárán.
Előzmény: SanchoésM (#2575)
Én is így gondolom.
Van valami oka, hogy a Goole Play-en nem frissült egy ideje?
Aminek nagyon örülök, az a külső adathordozóról való pintbetöltés és a track export. :)
Néha elmegyünk egy-egy versenyre, és eddig mindig gyorstalpalón meg kellett tanulni valami kölcsön gps használatát, mert a szervezők csak "nagyfiúkkal" játszanak :)
Van valami oka, hogy a Goole Play-en nem frissült egy ideje?
Aminek nagyon örülök, az a külső adathordozóról való pintbetöltés és a track export. :)
Néha elmegyünk egy-egy versenyre, és eddig mindig gyorstalpalón meg kellett tanulni valami kölcsön gps használatát, mert a szervezők csak "nagyfiúkkal" játszanak :)
Előzmény: GSdriver (#2574)
Szia! Szerintem az aktuálisan innen letölthető verziót érdemes használnotok. Itt jó a térképfrissítés, eldöntheted, hogy mely ládák látszódjanak a térképen, jó a képbeküldés, a statisztika, stb. Ami fontos az - úgy hiszem - működik és szerencsére régebbi operációs rendszerekkel bíró telókon is megy. A "saját pont" bevitelének megújításán még dolgozik BigMick, de újabb androidokon (4.0 felett) az is jól használható (ugyanannyira mint régen). A régebbi (pl. 2.3.3) rendszereknél van egy kis színezési hiba, ami nehezíti ezen képesség használatát, de ez legyen a legnagyobb bajunk. ;)
Előzmény: SanchoésM (#2572)
Nem tudom, szándékos-e a kilépés jelenlegi módja:
a "visszalépés" gombbal a játék főoldalig (GC) tudok visszalépegetni, a következő visszagombra "kilép", azaz visszaadja a készülék képernyőjét, de a státuszsorban megmarad a g:hu ikon, "running..." állapotban.
itteni olvasgatás után ráböktem az alkalmazás ikonjára, hátha... Ekkor azonnal a GC főablak jelenik meg, de a visszagomb érintésére a "játék-választó/kilépő" zöld képernyő jelenik meg, itt lehet kilépést választami
Ekkor a státuszsorból is eltűnik.
Viszont a téképlrtöltés gond nélkül ment.
Használható így, csak a kilövés kissé rejtelmes. Ha nem nagyon eszi az akksit, akkor akár kényelmesebb is lehet ez a mód sorozatáládázásnál, megspórolunk egy választást a belépésnél.
Vodafone smart prime 6, Android 5.0.2
a "visszalépés" gombbal a játék főoldalig (GC) tudok visszalépegetni, a következő visszagombra "kilép", azaz visszaadja a készülék képernyőjét, de a státuszsorban megmarad a g:hu ikon, "running..." állapotban.
itteni olvasgatás után ráböktem az alkalmazás ikonjára, hátha... Ekkor azonnal a GC főablak jelenik meg, de a visszagomb érintésére a "játék-választó/kilépő" zöld képernyő jelenik meg, itt lehet kilépést választami
Ekkor a státuszsorból is eltűnik.
Viszont a téképlrtöltés gond nélkül ment.
Használható így, csak a kilövés kissé rejtelmes. Ha nem nagyon eszi az akksit, akkor akár kényelmesebb is lehet ez a mód sorozatáládázásnál, megspórolunk egy választást a belépésnél.
Vodafone smart prime 6, Android 5.0.2
Meglepetés!
:)
Csodálkoztam, hogy fél éve nincs új verzió (1.5.1w), az meg mókázik a térképpel.
Aztán kiderül, hogy A google play-on nincs, de egyébként dehogynincs, itt fent.
Vagy én néztem be valamit?
(csak azért érdekel, mert M. telefonjára nem illik bármit feltenni, kissé zakatolóssá válik a kommunikációnk, ha bármi nem az elvártak szerint működik - szóval neki egyelőre maradt az 1.5.1w örökölt tuhu-térképpel)
:)
Csodálkoztam, hogy fél éve nincs új verzió (1.5.1w), az meg mókázik a térképpel.
Aztán kiderül, hogy A google play-on nincs, de egyébként dehogynincs, itt fent.
Vagy én néztem be valamit?
(csak azért érdekel, mert M. telefonjára nem illik bármit feltenni, kissé zakatolóssá válik a kommunikációnk, ha bármi nem az elvártak szerint működik - szóval neki egyelőre maradt az 1.5.1w örökölt tuhu-térképpel)
Köszi szépen! :)
(senki ne ijedjen meg, az új verzió nem lett visszadatálva, csak sulytoliba a "k" jel, letöltve annak rendje-módja szerint "m")
(senki ne ijedjen meg, az új verzió nem lett visszadatálva, csak sulytoliba a "k" jel, letöltve annak rendje-módja szerint "m")
Előzmény: BigMick (#2569)
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |