1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
Én a 1.5.2r verziót töltöttem le, a Play áruházban még az 1.5.1w van, de egyikben sem lehet ládalistát letölteni, vagy html ben letöltöttet importálni. Kérdésem: a karakter módosítás megoldja ezt a problémát.
Ha igen, akkor a teljes javított listát feltehetnéd valahova.
Ha igen, akkor a teljes javított listát feltehetnéd valahova.
Jah, most már látom, mi a probléma. Letöltöttem a teljes listát (4149 láda és pont) és korrigáltam, ha érdekel valakit, elérhetővé teszem.
Nem tudom, érdemes-e ezért belenyúlni a programba, ez egyértelműen a geocaching.hu hibája és mindenhol probléma lesz, ahol a html formátumot használják.
Nem tudom, érdemes-e ezért belenyúlni a programba, ez egyértelműen a geocaching.hu hibája és mindenhol probléma lesz, ahol a html formátumot használják.
Előzmény: BigMick (#2635)
Hű, nagy vagy! :)
Innen az aktuálisból még az 1.5.2s jön le...
Vagy van más forrás is?
Innen az aktuálisból még az 1.5.2s jön le...
Vagy van más forrás is?
Előzmény: BigMick (#2636)
Új verzió: 1.5.2t
A geocaching.hu oldalon elromlott letölthető html formátum hibáit korrigálva újra működik a ládaadat le- és betöltés.
A geocaching.hu oldalon elromlott letölthető html formátum hibáit korrigálva újra működik a ládaadat le- és betöltés.
Segítség a jelenleg rosszul letöltődő html ládalisták használhatóvá tételéhez:
A letöltött html file-ban a következő karaktercseréket kell végrehajtani valami értelmesebb text editorral (pl. Notepad++):
Ă· á
Ă© é
Ĺ ő
Ăł ó
Ă í
Ăą ú
Utána már be lehet importálni g:hu-ba.
A letöltött html file-ban a következő karaktercseréket kell végrehajtani valami értelmesebb text editorral (pl. Notepad++):
Ă· á
Ă© é
Ĺ ő
Ăł ó
Ă í
Ăą ú
Utána már be lehet importálni g:hu-ba.
Na szóval... :)
Sziasztok!
Igazi kocageoládázós vagyok, csak nyaralás vagy kirándulások alkalmával keresek meg egy-egy ládát. Pedig itt Pesten is lenne sok, csak azokhoz nincs kedvem :)
Annó a Russa-t használtam, aztán Androidon néhány elégedetlen kísérlet után megtaláltam a g:hu-t. Nagyon jó, egyből alap lett, köszi:)
Csakhát... Egy kis adalék még: A mostani telómon (Doogee X5Pro, Android 5.1) a Play-es verzióval nekem sem megy se a térképletöltés, se a ládák letöltése. Az itt letölthető verzióval (1.5.2s) a térképletöltés alapból szintén nem megy, kirakja az OMP térkép letöltése... üzit aztán onnantól semmi. Azonban a szerviz menüből gond nélkül működik.
A láda letöltésre olvasom, hogy aktuális probléma. Tudna valaki küldeni egy régebbi, működő caches.html fájlt mintának? Átgányolnám a letöltöttet akkor, ha egyáltalán lehetséges, persze, hogy tudjam használni. És ha persze nem oldódik meg addig a probléma. :)
Egyébként a program letölti a fájlt, egy pillanatra még ki is írja, hány láda adatait importálná, aztán jön a g:hu alkalmazás sajnos leállt. SD importnál egyszerűen csak visszalép.
Köszi!
Sziasztok!
Igazi kocageoládázós vagyok, csak nyaralás vagy kirándulások alkalmával keresek meg egy-egy ládát. Pedig itt Pesten is lenne sok, csak azokhoz nincs kedvem :)
Annó a Russa-t használtam, aztán Androidon néhány elégedetlen kísérlet után megtaláltam a g:hu-t. Nagyon jó, egyből alap lett, köszi:)
Csakhát... Egy kis adalék még: A mostani telómon (Doogee X5Pro, Android 5.1) a Play-es verzióval nekem sem megy se a térképletöltés, se a ládák letöltése. Az itt letölthető verzióval (1.5.2s) a térképletöltés alapból szintén nem megy, kirakja az OMP térkép letöltése... üzit aztán onnantól semmi. Azonban a szerviz menüből gond nélkül működik.
A láda letöltésre olvasom, hogy aktuális probléma. Tudna valaki küldeni egy régebbi, működő caches.html fájlt mintának? Átgányolnám a letöltöttet akkor, ha egyáltalán lehetséges, persze, hogy tudjam használni. És ha persze nem oldódik meg addig a probléma. :)
Egyébként a program letölti a fájlt, egy pillanatra még ki is írja, hány láda adatait importálná, aztán jön a g:hu alkalmazás sajnos leállt. SD importnál egyszerűen csak visszalép.
Köszi!
Szia!
ld. Google Play:
"Jó lenne nem csak az egyik, hanem kb. 1.4.-től az összes régebbi verziót feltenni a honlapra! Nekem régebben működött, offline térképpel használom - ez az új és az 1.4.30x le-leáll, ha ládákat vagy csak egy adott ládát akarok online letölteni, kilép! :@ Jelenleg Note 2 (Android: Samsung, 4.4.2 majd most 4.3), Note 10.1 (Android: Samsung, 4.4.2) ez van, jó öreg Xperia mini pro-mon (Android: SE / Sony 4.0.4) semmi gond vele! (Kicsi kijelzője miatt viszont nem túl előnyös...)
... régebben: Ki kellene emelni, hogy a letölthető majd kiválasztható térkép(ekk)el érdemes használni és alaposan nézze át a felhasználó az honlapot, leírásokat! Én jó ideig nem így használtam (hanem mobilinterneten pixeles térképekkel) és végül HD felbontáson nagyok voltak a jelölő ikonok: az offline vektoros térkép(ek) megoldott(ak) minden problémát és mostanra már a fő navigációs alkalmazásom - fizetősöket is leköröz és nem csak geocaching-re jó!"
Előre is köszönöm!
ld. Google Play:
"Jó lenne nem csak az egyik, hanem kb. 1.4.-től az összes régebbi verziót feltenni a honlapra! Nekem régebben működött, offline térképpel használom - ez az új és az 1.4.30x le-leáll, ha ládákat vagy csak egy adott ládát akarok online letölteni, kilép! :@ Jelenleg Note 2 (Android: Samsung, 4.4.2 majd most 4.3), Note 10.1 (Android: Samsung, 4.4.2) ez van, jó öreg Xperia mini pro-mon (Android: SE / Sony 4.0.4) semmi gond vele! (Kicsi kijelzője miatt viszont nem túl előnyös...)
... régebben: Ki kellene emelni, hogy a letölthető majd kiválasztható térkép(ekk)el érdemes használni és alaposan nézze át a felhasználó az honlapot, leírásokat! Én jó ideig nem így használtam (hanem mobilinterneten pixeles térképekkel) és végül HD felbontáson nagyok voltak a jelölő ikonok: az offline vektoros térkép(ek) megoldott(ak) minden problémát és mostanra már a fő navigációs alkalmazásom - fizetősöket is leköröz és nem csak geocaching-re jó!"
Előre is köszönöm!
A mozgók frissítése azért tud működni, mert az nem html-t tölt le, hanem easyGPS loc (xml) formátumot, mert valamiért erre a célra ez tűnt anno alkalmasabbnak (de már nem emlékszem, mi volt az)
Fazéktól kaptam közben hozzáférést a geocaching.hu-s fejlesztések JIRA adminisztrációs rendszeréhez. így innentől legalább lesz róla tudomásom, ha valami változás készül, és még a tesztelési fázisban lesz módom képviselni a g:hu-s közösség érdekeit.
Fazéktól kaptam közben hozzáférést a geocaching.hu-s fejlesztések JIRA adminisztrációs rendszeréhez. így innentől legalább lesz róla tudomásom, ha valami változás készül, és még a tesztelési fázisban lesz módom képviselni a g:hu-s közösség érdekeit.
Előzmény: V_Gabor (#2629)
Kösz bigmick!
Egy kis adalék. Most cseréltem telefont és telepítettem fel a g:hu-t is (1.5.2s). Ekkor találkoztam a láda lista letöltés problémával. Egyébként a program gond nélkül települt, leszedte a térképet, kicsomagolta.
A "Megtalálásaim" frissítése is működött, de - ismerve a probléma forrását - a meglepetés az, hogy a "Mozgók frissítése" működik! A ládalistán belüli leírás "Frissítés" sajnos már nem. Logfrissítés megy.
"Betöltés SD kártyáról"-t is próbáltam, html-t nem tudta megenni. Minta nem is történne semmi a caches.html-re kattintás után.
Samsung Galaxy S7 edge
g:hu 1.5.2s
Egy kis adalék. Most cseréltem telefont és telepítettem fel a g:hu-t is (1.5.2s). Ekkor találkoztam a láda lista letöltés problémával. Egyébként a program gond nélkül települt, leszedte a térképet, kicsomagolta.
A "Megtalálásaim" frissítése is működött, de - ismerve a probléma forrását - a meglepetés az, hogy a "Mozgók frissítése" működik! A ládalistán belüli leírás "Frissítés" sajnos már nem. Logfrissítés megy.
"Betöltés SD kártyáról"-t is próbáltam, html-t nem tudta megenni. Minta nem is történne semmi a caches.html-re kattintás után.
Samsung Galaxy S7 edge
g:hu 1.5.2s
Előzmény: BigMick (#2626)
háhá!!!!! megvan egy tavalyi html erről a területről :-) (mármint ahova megyek)
Előzmény: zferke (#2627)
szomorú.....itt szenvedek, holnap utaznék el messzire, gondoltam dejólesz nekem.......hát max a ládázás kimarad. nem szeretem ilyenkor a gchut :s
Előzmény: BigMick (#2626)
Utánanéztem, tényleg az van, amit sejtettem: a geocaching.hu oldalról letöltött html állomány romlott el.
Reklamáltam a geocaching fórumban, remélem, előbb-utóbb valaki javítja.
Reklamáltam a geocaching fórumban, remélem, előbb-utóbb valaki javítja.
A héten módosítottak a geocaching.hu oldalnak a ládaletöltési procedúráján, és erős a gyanúm, hogy megint emiatt szívunk (mint ahogy volt ez a képfeltöltési eljárás év eleji módosításakor is).
Jó, hogy vannak fejlesztések a geocaching.hu oldalon, de az nagyon bosszant, hogy ahány ilyen történik, az mind ellehetetleníti valamelyik g:hu-s funkciónak a működését.
Jó, hogy vannak fejlesztések a geocaching.hu oldalon, de az nagyon bosszant, hogy ahány ilyen történik, az mind ellehetetleníti valamelyik g:hu-s funkciónak a működését.
Előzmény: tabletta (#2624)
Garminra sem lehet GPX-t letölteni, csupa kérdőjel minden.
Lehet, hogy nem is a programnak van baja.
Lehet, hogy nem is a programnak van baja.
Ez a probléma nálam is megvan. Minden verzió ezt csinálja, és az történik, hogy próbálkozik tölteni, majd "megunja", és kiírja hogy a g:hu leállt, és kilép a ládalistából. De például az április 9-i html listát könnyeden betölti mindegyik.
Viszont azt vettem észre emellett, hogy egy másik verziót felrakva (általában régebbi, az újabbat nem figyeltem) kitörölődik a ládalista.
Viszont azt vettem észre emellett, hogy egy másik verziót felrakva (általában régebbi, az újabbat nem figyeltem) kitörölődik a ládalista.
Előzmény: BigMick (#2621)
Melyik program verzió csinálja ezt?
Pontosan mi történik le/betöltési kísérletkor?
Pontosan mi történik le/betöltési kísérletkor?
Előzmény: chozpapa (#2620)
a Mozgó ládákat és a GG játékokat le tudja tölteni, viszont a GC.hu-s ládákat se letölteni webről, se sd kártyáról html-ként beolvasni nem akarja. Miért lehet ez?
Köszönöm BigMick-nek a gyors javítást, sokkal jobb lett a program!
Sikerült is mindent javítani!
Amit észrevettem, hogy egy két mozgóládánál nem tölti be a logokat frissítés után, ilyen pl. a GCJARO GCJELV GCWALK, de ez már elhanyagolható probléma!
Köszönjük még egyszer!
Sikerült is mindent javítani!
Amit észrevettem, hogy egy két mozgóládánál nem tölti be a logokat frissítés után, ilyen pl. a GCJARO GCJELV GCWALK, de ez már elhanyagolható probléma!
Köszönjük még egyszer!
Előzmény: BigMick (#2615)
Sziasztok, hátha tud nekem valaki segíteni. Használom a g:hu-t több, mint egy éve és nagyon elégedett vagyok vele. Viszont szoktam használni a trackrögzítést. Szépen húzza is a vonalakat, kilépés után is ott marad. Elmenteni viszont nem tudom. A szerviz funkcióban van egy "Nyomvonal export" gomb, ha megnyomom, csinál is valamit (Track export - GPX generálás), de nem találok gpx-et sehol sem a telefonon. 1.5.2f verzióm van. Van arra megoldás, hogy elkészítse és megtaláljam a kiexportált nyomvonalakat? Most már kicsit sok track összegyűlt :)
Ezzel a verzióval a fényképfeltöltés a logba se ment. Semmi hibaüzenet, csak nem csinált semmit.
Ezzel a verzióval a fényképfeltöltés a logba se ment. Semmi hibaüzenet, csak nem csinált semmit.
Az OMP térkép 2015.01.01-töl OSM alapu térképet használ a régebbi TUHU helyett. Valahol jobb az OSM valahol nem,de folyamatosan fejlödik. Segiteni úgy tudsz,hogy te is szerkeszted a térképet vagy bejárod a hiányzó utakat és rögzited a nyomvonalat és elküldöd egy térképszerkesztönek. Itt is tuddnak segiteni [link]
Előzmény: primitiveragtag (#2616)
Elismerésem a programért, jól működik és nagy kedvencem!
Az lenne a kérdésem, hogy pár napja újratelepítettem és az omp térkép letöltésnél felajánlott Magyarország térkép már nem olyan részletes, mint korábban volt. Sok helyen nem jelzi a kisebb földutakat a térkép, amit az előző igen. Hogyan tudom, ezt javítani - előre is köszönöm!
Az lenne a kérdésem, hogy pár napja újratelepítettem és az omp térkép letöltésnél felajánlott Magyarország térkép már nem olyan részletes, mint korábban volt. Sok helyen nem jelzi a kisebb földutakat a térkép, amit az előző igen. Hogyan tudom, ezt javítani - előre is köszönöm!
Új verzió: 1.5.2s
Láda adat frissítés, újra letöltés (beleértve a Mozgóládák frissítését is) során a program most már nem felejti el, ha az adott láda épp ki volt jelölve a térképen való megjelenítésre.
Láda adat frissítés, újra letöltés (beleértve a Mozgóládák frissítését is) során a program most már nem felejti el, ha az adott láda épp ki volt jelölve a térképen való megjelenítésre.
Új verzió: 1.5.2r
- Javítottam a mozgóláda frissítés közben letöltött logok mentését.
A mozgóládák térképről eltűnését is fogom javítani hamarosan.
- Javítottam a mozgóláda frissítés közben letöltött logok mentését.
A mozgóládák térképről eltűnését is fogom javítani hamarosan.
Sziasztok!
1.5.2p verziónál a mozgó ládák frissítése után eltűnnek a mozgó ládák a térképről.
Minden egyes alkalommal be kell állítani a ládalistában,
geoládák > ládalista > jobb felső sarok 3 pötty > térképre >mind&.
Ez a beállítás nem tárolódik a programban!
És a mozgó ládák logjai sem jelenen k meg automatikusan egyesével kell logfrissíteni.
Segítséget és a fejlesztéseket köszönöm!
1.5.2p verziónál a mozgó ládák frissítése után eltűnnek a mozgó ládák a térképről.
Minden egyes alkalommal be kell állítani a ládalistában,
geoládák > ládalista > jobb felső sarok 3 pötty > térképre >mind&.
Ez a beállítás nem tárolódik a programban!
És a mozgó ládák logjai sem jelenen k meg automatikusan egyesével kell logfrissíteni.
Segítséget és a fejlesztéseket köszönöm!
Megnyitod a programot > geoládák > ládalista > jobb felső sarok 3 pötty > térképre > felugró ablakból válaszd ki a neked megfelelőt.
Előzmény: galitta (#2610)
Sikerült megoldani!
Az android beállításokban a tartózkodási helyben a módot "Csak a készüléken"-re állítottam és így már pontosan működik.
Lenne még egy kérdésem.
1.5.2p a térképen hogy lehet beállítani, hogy mutassa az összes letöltött ládát? Jelenleg a letöltött ládákat nem mutatja csak azt amelyiket kiválasztottam keresés céljából.
Az android beállításokban a tartózkodási helyben a módot "Csak a készüléken"-re állítottam és így már pontosan működik.
Lenne még egy kérdésem.
1.5.2p a térképen hogy lehet beállítani, hogy mutassa az összes letöltött ládát? Jelenleg a letöltött ládákat nem mutatja csak azt amelyiket kiválasztottam keresés céljából.
Előzmény: galitta (#2609)
Magnetométer sajnos nincs a telefonomban, ezért az iránytű nem működik és igen network feliratot mutat.
Más programmal is próbáltam, IGO tökéletesen működik és töltöttem le az áruházból GPS Test nevezetű programot is 9 műholdat lát a telefonom.
Kipróbálom, futtatom egész nap a programot, hátha "összeszedi" magát.
Android frissítés segítene?
Más programmal is próbáltam, IGO tökéletesen működik és töltöttem le az áruházból GPS Test nevezetű programot is 9 műholdat lát a telefonom.
Kipróbálom, futtatom egész nap a programot, hátha "összeszedi" magát.
Android frissítés segítene?
Előzmény: BigMick (#2608)
Mit mond az iránytű funkció ilyenkor a 2200m feletti mezőben?
Gyanúm szerint "network" fog ott megjelenni, vagyis az aktuális pozíció meghatározáshoz nem kap megfelelő jelet a GPS vevőtől, hanem a hálózati infók (mobiltornyok nagyon pontatlan adatai) alapján saccol valami pozíciót.
Érdemes ilyenkor más programmal is megpróbálni, szerintem azok se fognak pontosabbat mutatni.
Ha kellően régóta nem volt használatban a GPS vevő, akkor bizony jó ideig is eltarthat, míg a GPS alapú helymeghatározás összeszedi magát. Ez még a kifejezetten túrázási célú GPS célkütyükre is igaz...
Gyanúm szerint "network" fog ott megjelenni, vagyis az aktuális pozíció meghatározáshoz nem kap megfelelő jelet a GPS vevőtől, hanem a hálózati infók (mobiltornyok nagyon pontatlan adatai) alapján saccol valami pozíciót.
Érdemes ilyenkor más programmal is megpróbálni, szerintem azok se fognak pontosabbat mutatni.
Ha kellően régóta nem volt használatban a GPS vevő, akkor bizony jó ideig is eltarthat, míg a GPS alapú helymeghatározás összeszedi magát. Ez még a kifejezetten túrázási célú GPS célkütyükre is igaz...
Előzmény: galitta (#2607)
Sziasztok,
Segítségre lenne szükségem.
Sem a 1.5.1w és a 1.5.1p program nem jól mutatja a jelenlegi helyzetemet és nem is csökken a távolság a kijelölt pontig. A pontosságnak borzasztó értéket 2200m-t is ír.
Android 4.4.2
Segítségre lenne szükségem.
Sem a 1.5.1w és a 1.5.1p program nem jól mutatja a jelenlegi helyzetemet és nem is csökken a távolság a kijelölt pontig. A pontosságnak borzasztó értéket 2200m-t is ír.
Android 4.4.2
Az első probléma újratelepítéssel megoldódott. A másik továbbra sem. Egyébként LG Leon telefonom van, 5.0.1-es Androiddal.
Előzmény: gabbence (#2605)
Üdv!
Két problémám adódott a g:hu-val. Az egyik, hogy az új verziót nem tudom letölteni, a Play naprakésznek látja az 1.5.1w verziót. A másik, hogy mentettem képeket a ládáknál, és aztán nem tudtam velük semmit se kezdeni. A logokhoz nem tölti fel, ha meg akarom nyitni, akkor azt írja, hogy "a képek nem találhatók data/data/...[valami elérési út]"
Kérlek, segítsetek! Előre is köszönöm. Bence
Két problémám adódott a g:hu-val. Az egyik, hogy az új verziót nem tudom letölteni, a Play naprakésznek látja az 1.5.1w verziót. A másik, hogy mentettem képeket a ládáknál, és aztán nem tudtam velük semmit se kezdeni. A logokhoz nem tölti fel, ha meg akarom nyitni, akkor azt írja, hogy "a képek nem találhatók data/data/...[valami elérési út]"
Kérlek, segítsetek! Előre is köszönöm. Bence
Új verzió: 1.5.2p
- Log- és képfrissítés környéki kódoptimalizálás
- Sikeres térképletöltés/kicsomagolás után törlődik a már felesleges zip file
- 2.3-as androidon is az Új pont megadásnál az input mezők háttérszíne már nem fehér, hanem a többi GC-s képernyőéhez hasonló.
- Log- és képfrissítés környéki kódoptimalizálás
- Sikeres térképletöltés/kicsomagolás után törlődik a már felesleges zip file
- 2.3-as androidon is az Új pont megadásnál az input mezők háttérszíne már nem fehér, hanem a többi GC-s képernyőéhez hasonló.
Az új útpont megadásnál a fehér mezőt és a fehér betűket nehéz megkülönböztetni.Samsung i9000 2.3.6 verzió.
Érdekességnek mondom csak, hogy én a Locust is használom és még régebben a G.hu-nál a locus mapsvectort adtam meg térkép file-nak. A locusnál most már csak egy gomb nyomás a térkép frissítés és természetesen automatikusan frissül a G.hu térképe is. :)
Egyébként kicsomagolás után direkt marad meg a tömörített verzió is?
Nem direkt, de feleslegesen.
A következő verzióba belerakom, hogy a sikeres térképletöltés és kicsomagolás után törlődjön a zip file.
Nem direkt, de feleslegesen.
A következő verzióba belerakom, hogy a sikeres térképletöltés és kicsomagolás után törlődjön a zip file.
Előzmény: gyetger (#2600)
Nekem a térképet a telefonmemóriába töltötte le és nem is tudtam megváltoztatni sehogy előtte. Le is nullázta a szabad helyet.
Mivel rootolt, át tudtam helyezni az sd kártyára és utána betallózni a programból.
Egyébként kicsomagolás után direkt marad meg a tömörített verzió is? Lehet rá szükség később? Vagy később eltakarította volna, ha nem nyúlok hozzá? :)
Mivel rootolt, át tudtam helyezni az sd kártyára és utána betallózni a programból.
Egyébként kicsomagolás után direkt marad meg a tömörített verzió is? Lehet rá szükség később? Vagy később eltakarította volna, ha nem nyúlok hozzá? :)
nem, bocsi, ez előző hsz. sztornó, csak én voltam béna :) bocsánat :)
egyszerűen nem értem, nem tölt le térképet, még mindig fekete fagyás jelentkezik, és hiába olvasom be a qr kódot, nekem az 1.5.1 W verziót tölti csak le.
a térkép file helye a nem létező data/data/sdcard.. vagy mi, és ha vissza akarok lépni, lefagy. galaxy express rootolt, 4.1.2
és az általam kiatlált régi verzió alá térkép, aztán frissítés se működik, mert felülírja a térkép helyét, a nem léteő data/data könyvtárral. segítsen már valaki, mert ez nekem sok.
a térkép file helye a nem létező data/data/sdcard.. vagy mi, és ha vissza akarok lépni, lefagy. galaxy express rootolt, 4.1.2
és az általam kiatlált régi verzió alá térkép, aztán frissítés se működik, mert felülírja a térkép helyét, a nem léteő data/data könyvtárral. segítsen már valaki, mert ez nekem sok.
Ma szerettem volna én is frissíteni, mivel jön a jó idő, de ugyanezt tapasztalom. Remélem hamarosan javítva lesz rajta valami, mert nagyon a szívemhez nőtt az alkalmazás.
Mióta újratelepítettem a g:hu-t, minden újraindításkor (mármint az egész telefon) eltűnik az ikonja... valaki járt már így?! :)
(Legutóbb 4-et is kiraktam, mind a 4 eltűnt :D)
(Legutóbb 4-et is kiraktam, mind a 4 eltűnt :D)
Hát az nem volt, az előző szakasz végén alkalmaztam a "Nyomvonal törlés" parancsot, talán annak esett áldozatul.
Előzmény: BigMick (#2594)
A linkelt fájlból sajnos nem szedhető ki a track, ahhoz a my.db fájl kellene.
Előzmény: tomki (#2592)
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |