1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
Új vezió: 1.5.3a
Újdonságok:
- Az egész GC betöltés/letöltés/frissítés teljesen új alapokon újjá lett írva (gusty geocache API-jának a lehetőségeire alapozva).
Letöltés/frissítés/mozgó frissítés műveletek stabilabban, gyorsabban, kevesebb adatforgalommal működnek, mit eddig.
- A láda pontok/segédpontok/saját pontok megjelenése/kezelés átkerült az Adatlap oldalra, a korábbi Saját oldal mostantól csak a Saját fotókat tartalmazza.
- Kisebb javítások
Újdonságok:
- Az egész GC betöltés/letöltés/frissítés teljesen új alapokon újjá lett írva (gusty geocache API-jának a lehetőségeire alapozva).
Letöltés/frissítés/mozgó frissítés műveletek stabilabban, gyorsabban, kevesebb adatforgalommal működnek, mit eddig.
- A láda pontok/segédpontok/saját pontok megjelenése/kezelés átkerült az Adatlap oldalra, a korábbi Saját oldal mostantól csak a Saját fotókat tartalmazza.
- Kisebb javítások
Köszönöm, a térkép időközben megjavult.
Más: Ha egy ládánál rámegyek a logokra, akkor nem hoz fel semmit, fekete az egész. Más is tapasztalta ezt vagy valamit rosszul csinálok?
Más: Ha egy ládánál rámegyek a logokra, akkor nem hoz fel semmit, fekete az egész. Más is tapasztalta ezt vagy valamit rosszul csinálok?
Igaz is: mi most az aktuális utolsó verzió?
A Play áruház beli jó?
A Play áruház beli jó?
hát, én írtam az openmaps-nek, azt mondták újra kell generálni, de most szünet van a szerverteremben vagy mi, ezért legkorábban hétfőn.
Van valakinek elérhető korábbi térképe?
Van valakinek elérhető korábbi térképe?
Előzmény: eTiGeR (#2709)
Szinte az összes országnál kb. 10 MB-os térképeket ajánl fel a 08.23-i frissítés óta; még olyan országokban is, amiket egyébként soha fel se telepítettem.
Előzmény: eTiGeR (#2708)
Sziasztok!
Annó letöltöttem a Magyarország omp térképet az appon keresztül (valami 80 MB volt). Ma megnéztem a térképeket, és láttam, van egy újabb Magyarország térkép (~12 MB). Gondoltam letöltöm, nem árthat a frissítés. Hát sajnos de. Felülírta a teljes Magyarország térképet és jelenleg csak Zalaegerszeg környékét mutatja offline. Ez hiba vagy a teljes Magyarországot miért nem tudom letölteni? Miért csak a -vélhetően frissített- térképrészletet tölti le? Már újraraktam a g:hu-t is, de reménytelen a helyzet, ugyan úgy a 12 MB-os Magyarország térképet hozza fel. Köszönöm előre is! (Ugyan ez a helyzet Horvátországgal is; ott se hozza a teljes térképet.)
Annó letöltöttem a Magyarország omp térképet az appon keresztül (valami 80 MB volt). Ma megnéztem a térképeket, és láttam, van egy újabb Magyarország térkép (~12 MB). Gondoltam letöltöm, nem árthat a frissítés. Hát sajnos de. Felülírta a teljes Magyarország térképet és jelenleg csak Zalaegerszeg környékét mutatja offline. Ez hiba vagy a teljes Magyarországot miért nem tudom letölteni? Miért csak a -vélhetően frissített- térképrészletet tölti le? Már újraraktam a g:hu-t is, de reménytelen a helyzet, ugyan úgy a 12 MB-os Magyarország térképet hozza fel. Köszönöm előre is! (Ugyan ez a helyzet Horvátországgal is; ott se hozza a teljes térképet.)
Sziasztok,
Biztos buta kérdést teszek fel, kérlek benneteket ne háborodjatok fel ezen nagyon.
Az én telefonomban nincs magnetométer és ennek köszönhetően az iránytű sem működik. Az iránytűs telefonokkal könnyebb a keresés, hiszen a mutató mutatja a láda irányát és távolságát. Nem értem miért kell iránytűnek lenni a telefonban, hiszen a mutató a ládára mutat és nem az észak-déli irányba.
Nem lehetne megoldani, hogy iránytű nélküli telefonokon is működjön a mutató?
Biztos buta kérdést teszek fel, kérlek benneteket ne háborodjatok fel ezen nagyon.
Az én telefonomban nincs magnetométer és ennek köszönhetően az iránytű sem működik. Az iránytűs telefonokkal könnyebb a keresés, hiszen a mutató mutatja a láda irányát és távolságát. Nem értem miért kell iránytűnek lenni a telefonban, hiszen a mutató a ládára mutat és nem az észak-déli irányba.
Nem lehetne megoldani, hogy iránytű nélküli telefonokon is működjön a mutató?
Valószínűleg azért, mert indulóban az utoljára kapott GPS-pozíciót akarná mutatni a térképen.
Emiatt esélyes, hogy ha Magyarországi pozíciót próbál mutatni a kütyü, ott nagy fehérség lesz csak, mert az adott (nem Mo.) térkép ezen a részen ugye nem tartalmaz adatot.
Emiatt esélyes, hogy ha Magyarországi pozíciót próbál mutatni a kütyü, ott nagy fehérség lesz csak, mert az adott (nem Mo.) térkép ezen a részen ugye nem tartalmaz adatot.
Előzmény: Arpad11 (#2704)
Köszönöm. Még egy észrevétel: Ha GG játékokat szeretnék letölteni (Letöltés webről funkcióval), akkor valamiért alig tölt le 20-30db-ot. A "Kincskeresés" típust kiválasztva konkrétan csak a hajdúszoboszlói magyar vándor ládákat, illetve pár másikat tölt le, de ez koránt sem az összes. Ha nem állítok be típust, akkor még ennyit sem tölt le.
Előzmény: wa_vagyok (#2703)
Üdv, mindenki!
Valaki tudna információval szolgáltatni arról hogy miért nem akarja az OMP térképet megjeleníteni ha kiválasztom offline térkép forrásnak (kivéve a Magyarország térképet azzal működik).
Előre is köszi!
Valaki tudna információval szolgáltatni arról hogy miért nem akarja az OMP térképet megjeleníteni ha kiválasztom offline térkép forrásnak (kivéve a Magyarország térképet azzal működik).
Előre is köszi!
Ha beállítod, hogy a g.hu offline térképet használjon (ezt a SZERVÍZ --> TÉRKÉP BEÁLLÍTÁSOK --> TÉRKÉP FORRÁS menüben teheted meg), akkor elég pontosan tudható a mobilnet fogyasztás mértéke: pontosan nulla.
(leszámítva persze az A_GPS feléledését gyorsító kb. 10 kBájtot...)
Az OMP térkép jó lesz...
(leszámítva persze az A_GPS feléledését gyorsító kb. 10 kBájtot...)
Az OMP térkép jó lesz...
Sziasztok!
Tapasztalat szerint g:hu önmagában kb. mennyi mobilnetet szokott fogyasztani? (Persze tudom, hogy ez használattól is függ, de mondjuk egy 2-3 óra aktív használat mennyi lehet?)
Illetve a programon belül letöltöttem az omp térképet (Magyarország, ~60MB). Ez a térkép jó lesz?
Tapasztalat szerint g:hu önmagában kb. mennyi mobilnetet szokott fogyasztani? (Persze tudom, hogy ez használattól is függ, de mondjuk egy 2-3 óra aktív használat mennyi lehet?)
Illetve a programon belül letöltöttem az omp térképet (Magyarország, ~60MB). Ez a térkép jó lesz?
Igen.
Ha bekapcsoltad, akkor rögzít addig, amíg ki nem kapcsolod.
g.hu contents a könyvtár, ha jól emlékszem - filekezelővel kell felkeresned (pl. TotalCommander).
Ha bekapcsoltad, akkor rögzít addig, amíg ki nem kapcsolod.
g.hu contents a könyvtár, ha jól emlékszem - filekezelővel kell felkeresned (pl. TotalCommander).
Előzmény: ÉviZoli (#2699)
Próbáltam már így valahogy?! Tehát: Megnézem,hogy be van-e kapcsolva a Track rögzítés, amikor bekapcsolom utána automatikusan rögzíti a nyomvonalat, addig amíg be van kapcsolva a GPS és el nem mentem a SZERVÍZ menüben a NYOMVONAL EXPORT lehetőséggel? Bármelyik menüt használom, automatikusan rögzíti vagy csak a térkép menüben? És hol keresem vissza? Kicsit bugyuta a gyerek, igaz? Hétvégén teszteljük! Köszi!
Előzmény: wa_vagyok (#2696)
Próbáltam már így valahogy?! Tehát: Megnézem,hogy be van-e kapcsolva a Track rögzítés, amikor bekapcsolom utána automatikusan rögzíti a nyomvonalat, addig amíg be van kapcsolva a GPS és el nem mentem a SZERVÍZ menüben a NYOMVONAL EXPORT lehetőséggel? Bármelyik menüt használom, automatikusan rögzíti vagy csak a térkép menüben? És hol keresem vissza? Kicsit bugyuta a gyerek, igaz? Hétvégén teszteljük! Köszi!
Előzmény: wa_vagyok (#2696)
Tudsz csak GPS-sel nem kell net! Persze a bekapcsoláskor gyorsabban találja meg magát a teló a térképen, ha nem csak a műholdak után kutat, hanem adsz neki egy kis netet is.
Egyebeket ld. az előttem szóló válaszában.
Egyebeket ld. az előttem szóló válaszában.
Előzmény: ÉviZoli (#2695)
Bár én soha nem használtam még "élesben", de úgy tudom, működik a dolog.
A térkép nézetben a jobb felső sarokban található "hárompontos" menüben van lehetőség a trackrögzítés ki/bekapcsolására. Az 1.5.2x verzió szépen húzza a térképen a nyomvonalat.
A trackek lementésére a SZERVÍZ menüben van lehetőség, ott találsz NYOMVONAL EXPORT és esetleg NYOMVONAL TÖRLÉS gombokat.
A térkép nézetben a jobb felső sarokban található "hárompontos" menüben van lehetőség a trackrögzítés ki/bekapcsolására. Az 1.5.2x verzió szépen húzza a térképen a nyomvonalat.
A trackek lementésére a SZERVÍZ menüben van lehetőség, ott találsz NYOMVONAL EXPORT és esetleg NYOMVONAL TÖRLÉS gombokat.
Előzmény: ÉviZoli (#2695)
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! GC:hu 1.5.2x van a telómon. Sokadszori próbálkozásra sem tudok vele track-et rögzíteni.
Tudok-e offline csak GPS-el, vagy kell a NET, ami csak itthon van. SylverRat + Bogee irányított ide, amiért is újabb köszönet!
Segítséget szeretnék kérni! GC:hu 1.5.2x van a telómon. Sokadszori próbálkozásra sem tudok vele track-et rögzíteni.
Tudok-e offline csak GPS-el, vagy kell a NET, ami csak itthon van. SylverRat + Bogee irányított ide, amiért is újabb köszönet!
Az a gondom, hogy az iránytű forog, de sajnos sem a távolság, se a gps pontosság nem változik, így sajnos nem segít a keresgélésben.
A kilépési probléma nálam is gyakran előkerül.
ASUS Zenfone 2 ze551ml 32gb 4gb
A kilépési probléma nálam is gyakran előkerül.
ASUS Zenfone 2 ze551ml 32gb 4gb
Sziasztok. Olyan kérdésem van,hogy térkép módban át lehet valahogy állitáni a nyíl színét? Ami jelzi a poziciómat.
Sziasztok! Lehet nem teljesen ide tartozik, de lesz valamikor g:hu iphonra is? Ez a legtutibb geocaching alkalmazás a hu-s ládák keresésére! Most bajban vagyok a ládavadászattal. Válaszokat előre is köszönöm!
Szia!
A GCAJAJ láda keresése közben futottam bele egy hibába 1.5.2.x verzióval.
A ládaleírásban szereplő pontok valahogy elcsúsztak a weboldalon szereplőkhöz képest. Pl. az 1. pont leírásához a "gyalogátkelő" nevű pont került (az ajaj-1 helyett), a 2. pont leírásához kattinthatóság nélkül az ajaj-1 pont koordinátái, a 3. ponthoz az "emlékmű" koordinátái kerültek.
A térképen is furcsa: A multiláda-jelnél lévő 1. pont ajaj-5 néven szerepel, a második pont nem jelenik meg, a harmadik ajaj-4 néven.
A GCAJAJ láda keresése közben futottam bele egy hibába 1.5.2.x verzióval.
A ládaleírásban szereplő pontok valahogy elcsúsztak a weboldalon szereplőkhöz képest. Pl. az 1. pont leírásához a "gyalogátkelő" nevű pont került (az ajaj-1 helyett), a 2. pont leírásához kattinthatóság nélkül az ajaj-1 pont koordinátái, a 3. ponthoz az "emlékmű" koordinátái kerültek.
A térképen is furcsa: A multiláda-jelnél lévő 1. pont ajaj-5 néven szerepel, a második pont nem jelenik meg, a harmadik ajaj-4 néven.
Szia!
A rendszer frissítésével nem kell hogy az alkalmazások változzanak, csak ettől a g:hu még nem fog frissülni. Ellenben Neked érdemes lenne ezt megtenni, ha gond van vele, Android főverzió váltásnál mindenképpen.
A rendszer frissítésével nem kell hogy az alkalmazások változzanak, csak ettől a g:hu még nem fog frissülni. Ellenben Neked érdemes lenne ezt megtenni, ha gond van vele, Android főverzió váltásnál mindenképpen.
Előzmény: Defender110 (#2688)
Segítséget szeretnék kérni!
Ma reggel frissített az android rendszerem. Nem vagyok egy számítógépes zseni, gondolom a g:hu is frissült. Ettől a ponttól nem tudom használni! Azt hiszem, hogy a g:hu-nak az előző verzióját sem használtam, mert arra nem frissítettem.
Ami nekem simán működött azt 2015 november december tájban raktam fel, ehhez még térképfájlok kellettek, sajnos a verziószámot sem tudom (talán 1.5.2). Nekem ez a verzió most is tökéletes lenne, tudna valaki egy linket adni erről, ahonnan tudnám telepíteni? De, ha több verzióról kapok linket az lenne a legjobb és próbálgatom melyik megy!
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv!
Ma reggel frissített az android rendszerem. Nem vagyok egy számítógépes zseni, gondolom a g:hu is frissült. Ettől a ponttól nem tudom használni! Azt hiszem, hogy a g:hu-nak az előző verzióját sem használtam, mert arra nem frissítettem.
Ami nekem simán működött azt 2015 november december tájban raktam fel, ehhez még térképfájlok kellettek, sajnos a verziószámot sem tudom (talán 1.5.2). Nekem ez a verzió most is tökéletes lenne, tudna valaki egy linket adni erről, ahonnan tudnám telepíteni? De, ha több verzióról kapok linket az lenne a legjobb és próbálgatom melyik megy!
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv!
Egy kis apróság tűnt fel: a html kódokat a logokban nem kezeli az alkalmazás. valamit a hibásan írt ékezetes betűket (amik visszafelé néznek), kiad egy számsort helyette, meg egy #-t előtte.
Ja, és a megtalálásnál nem mutatja mikor találtam meg.
(Bocsi ezekért, csak megfigyeltem őket, és gondoltam szólok.)
Ja, és a megtalálásnál nem mutatja mikor találtam meg.
(Bocsi ezekért, csak megfigyeltem őket, és gondoltam szólok.)
Térkép nézetnél egy fejlesztés kérés:
Lehetne a felső sávba egy gyorsgomb a "GC pontok" réteg ki- és bekapcsolására?
Ezt nagyon gyakran használom és praktikus lenne.
Köszönöm! :)
Lehetne a felső sávba egy gyorsgomb a "GC pontok" réteg ki- és bekapcsolására?
Ezt nagyon gyakran használom és praktikus lenne.
Köszönöm! :)
Nekem 1 ládához ez működött tegnap (17-én):
/caches.geo?egylapon=1&filetype=html_lad alista&content_type=default&content_disp osition=default&compression=default&wayp oint=GCSASS&submit_megye=Mehet&no_poi=i& filter=i&submit_waypoints=Let%F6lt%E9s
/caches.geo?egylapon=1&filetype=html_lad alista&content_type=default&content_disp osition=default&compression=default&wayp oint=GCSASS&submit_megye=Mehet&no_poi=i& filter=i&submit_waypoints=Let%F6lt%E9s
Előzmény: BigMick (#2683)
Úgy néz ki, valamit javítottak a geocaching.hu-n, mert újra működik a ládaletöltés
Próbálgatom debuggolni, hogy miért nem megy pár napja megint a letöltés.
Miden próbálkozásnál (egyetlen láda letöltése esetén is) ugyanaz a jelenség:
SocketTimeoutException
Miden próbálkozásnál (egyetlen láda letöltése esetén is) ugyanaz a jelenség:
SocketTimeoutException
Az utolsó 500 bejegyzést vizsgálva 127 volt g:hu-val bejelentve.
Ez a bejegyzések negyede.
Ez a bejegyzések negyede.
Előzmény: GSdriver (#2680)
Kicsit már tragikomikus, hogy a geocaching.hu oldal "fejlesztői" mennyire nem hajlandók kommunikálni Bigmick-kel. Nem értem, hogy egy ekkora közösséget kiszolgáló oldal fejlesztése, hogy lehet ennyire ötletszerű / esetleges. Kívülről úgy látszik, hogy egy fejlesztőnek vacsi közben eszébe jut valami és lefekvésig már be is pötyögi. Aztán napokig javítják a következményeket. Jobb lenne, ha előre meg lennének beszélve a lépések, és lehetőség szerint persze tesztelve is. Úgy mindenki jobban járna (legfőképp a hozzám hasonló mezítlábas felhasználók). Érdemes lenne kigyűjteni, hogy a logok hány százaléka születik a g.hu használatával. Tartok tőle, hogy nem az elenyésző kisebbség. Azaz sokakat bosszanthat ez a fajta hozzáállás ...
Előzmény: V_Gabor (#2679)
Sem tableten, sem telefonon nem megy a letöltés. Mozgókat tud frissíteni, html fájlt tud importálni.
Valószínűleg az oldalon a kimenet formátumába nyúlt bele megint valaki és ezért borult a g:hu letöltése.
1.5.2x verzióval próbáltam mindkét helyen.
Valószínűleg az oldalon a kimenet formátumába nyúlt bele megint valaki és ezért borult a g:hu letöltése.
1.5.2x verzióval próbáltam mindkét helyen.
Előzmény: esztelneki (#2678)
1.5.2x Nekem ugyanez a tapasztalatom, függetlenül attól, hogy wifi, vagy mobil internet, függetlenül attól, hogy szűkített, vagy teljes listát akarok letölteni, lemerevedik. Én sajnos már csak az USB-re letöltött listát használom újabban.
Megjegyzem, a web hozzáférés is nagyon lelassult a geocahing.hu-hoz, talán time-out a mobilon.
Note 4 Android 5.1.1
Megjegyzem, a web hozzáférés is nagyon lelassult a geocahing.hu-hoz, talán time-out a mobilon.
Note 4 Android 5.1.1
Előzmény: Wilka74 (#2674)
Másik telefonon is pontosan az a helyzet, bár nekem a megtalálásokat frissíti és érvényes bejelentést is tudtam tenni. A html import kiválóan műxik és a már beimportált ládákhoz pl. logokat tudok frissíteni.
Előzmény: riasztos (#2675)
Kilépéshez egy tapasztalat. Párhuzamosan fut a program a Locus-szal. Ha szabályosan kilépek a g:hu-ból kikapcsolja a műholdakat is, így a Locus is elveszti a fonalat. Az 1.5.2 telepítése óta tapasztalom, de csak ma tudatosult az összefüggés. Korábban ilyen probléma nem volt.
Xperia L. Android 4.2.2
Xperia L. Android 4.2.2
Előzmény: BigMick (#2673)
Nekem pár napja nem jelenik meg a letöltött láda. Tegnap még a megtalált láda megjelent a listán. Ma leszedtem, majd újra raktam a programot és most már a megtalált sem jelenik meg, sőt üres a ládalista. Ha a ládaoldalról html-ben letöltöm és SD kártyáról beimportálom, akkor megjelenik. Megint volt valami fejlesztés a geocaching.hu-nál?
Másik észrevétel, hogy amióta frissítettem az 1.5.2-re, azóta minden indításkor az első láda megkeresése előtt kalibrálnom kell az iránytűt. A távolságot jól mutatja, de az iránytű le van fagyva. Kalibrálás után jól működik.
Másik észrevétel, hogy amióta frissítettem az 1.5.2-re, azóta minden indításkor az első láda megkeresése előtt kalibrálnom kell az iránytűt. A távolságot jól mutatja, de az iránytű le van fagyva. Kalibrálás után jól működik.
Előzmény: Wilka74 (#2674)
1.5.2x egy hete meg szepen letoltott 400 ladat de most odaig jut hogy "Kozeli ladak adatainak letoltese...". Egy ideig var, aztan nem tolt le semmit, hanem visszalep a ladalistara. Nektek megy a ladaletoltes?
Szia!
Nekem az a problémám, hogy nem tudok ládákat SD kártyáról betölteni, mert nem látja a Betöltés SD kártya funkciónál a betöltendő HTML fájl-t, pedig ott van, hiszen én tettem a mappába. Ha pedig a letöltésből szeretném megnyitni, akkor, csak a HTML Viewer-t ajánlja fel ill. gpx fájl esetén az "OsmAnd"-ot.
A nem tudok kilépni, amit "mihul" ír akkor jön elő, ha a programba való belépés után a vissza gombbal kilépek a programból, ilyenkor a képernyő bal felső sarkából lehúzva azt írja: g:hu running és ha ráklikkelek feljön a program de már nem ajánlja fel a kilépést.
Ilyenkor ha, a vissza gombbal kilépek és újra indítom a programot a vissza gombbal már enged kilépni!
(Próbáltam érthetően leírni, de nem biztos, hogy sikerült!!!)
Nekem az a problémám, hogy nem tudok ládákat SD kártyáról betölteni, mert nem látja a Betöltés SD kártya funkciónál a betöltendő HTML fájl-t, pedig ott van, hiszen én tettem a mappába. Ha pedig a letöltésből szeretném megnyitni, akkor, csak a HTML Viewer-t ajánlja fel ill. gpx fájl esetén az "OsmAnd"-ot.
A nem tudok kilépni, amit "mihul" ír akkor jön elő, ha a programba való belépés után a vissza gombbal kilépek a programból, ilyenkor a képernyő bal felső sarkából lehúzva azt írja: g:hu running és ha ráklikkelek feljön a program de már nem ajánlja fel a kilépést.
Ilyenkor ha, a vissza gombbal kilépek és újra indítom a programot a vissza gombbal már enged kilépni!
(Próbáltam érthetően leírni, de nem biztos, hogy sikerült!!!)
Jó lenne tudni, hogy ez a "néha" mit takar?
Szóval ha valami reprodukálható lépéssort, ha tudsz mondani, aminek a végén nem az történik, aminek kellene, na az sokat segítene a nyomozásban
Szóval ha valami reprodukálható lépéssort, ha tudsz mondani, aminek a végén nem az történik, aminek kellene, na az sokat segítene a nyomozásban
Előzmény: orangebrotherz (#2669)
... "most megint nem jó": nem lehet kilépni!!! :@
Sőt, nem is takarodik ki a memóriából mindenféle RAM tisztítással sem! Kényszerleállítással lehet csak lelőni .\
Kellene korrekt kilépés gomb!
Sőt, nem is takarodik ki a memóriából mindenféle RAM tisztítással sem! Kényszerleállítással lehet csak lelőni .\
Kellene korrekt kilépés gomb!
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |