1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
Sziasztok!
Én még a régi 1.5.2x verziót használom! Valamiért nem működik a ládaletöltés.
Az új rendszerre való átállás miatt lehet, vagy valami más a hiba oka?
Gondolom az újabb verzióknál hibátlanul működik a ládaletöltés?
Én még a régi 1.5.2x verziót használom! Valamiért nem működik a ládaletöltés.
Az új rendszerre való átállás miatt lehet, vagy valami más a hiba oka?
Gondolom az újabb verzióknál hibátlanul működik a ládaletöltés?
Számolni nem számolja ki, de megnyitod a konkrét ládát (pl GCKALT), jobb felső sarokban 3 pont, majd "Új pont", oda pedig beírod amit számoltál. :)
Előzmény: eTiGeR (#2819)
Lehet van ilyen funkció, nem tudom, de a rejtett pontos ládákat hogyan lehet megkeresni a programmal? Tehát ahol számolgatni kell, és így jön ki a láda helyére mutató GPS koordináta. (Például GCKALT, GCKnov, GCFOLD) Vagy ha nem is kell számolgatni, de coord-formátumba nincs megadva a pont, így a pogi nem tud oda navigálni. Lehet valahol ilyet, hogy GPS koordinátát bepötyögöm, és navigál? Köszönöm előre is!
Előzmény: BigMick (#2814)
Szuper, így már működik! Megváltozott a program működése. Tehát az "Adatlap" fülről kattinthatóak a multi pontjai. :) Köszönöm!
Előzmény: GSdriver (#2811)
Pontosítás: ezt én "g:hu saját"-nál tapasztaltam, most itt működik, cserébe "openmaps theme"-ban nem, és néha csak úgy random kilép. (Amúgy a többi nézet nálam működik.)
Előzmény: Norbee97 (#2815)
Offline (mapsforge) térképet nem tudja kezelni, csak egy nagy fekete képernyőt ad ki, hiába választottam ki újra, és az alkalmazáson belüli letöltés esetén is csak ezt adja ki.
Előzmény: BigMick (#2814)
Új verzió: 1.5.3z
- bejelentkezési probléma remélhetőleg megszűnik (a geocaching.hu oldalon a közelmúltban lezajlott webszerver cserével függött össze a jelenség, remélem, sikeresen orvosoltam)
- térkép kijelölés ill. megjelenítés környékén pici javítások
- bejelentkezési probléma remélhetőleg megszűnik (a geocaching.hu oldalon a közelmúltban lezajlott webszerver cserével függött össze a jelenség, remélem, sikeresen orvosoltam)
- térkép kijelölés ill. megjelenítés környékén pici javítások
Viszont amikor visszaváltoztattam a jelszót a régire (* nélkül), akkor már nem tudtam többet g:hu-val bejelentkezni, csak az app törlése, majd újra installálása után.
Szóval tényleg van valami hiba, de annak valószínűleg nincs köze a *-hoz. Még nyomozom.
Szóval tényleg van valami hiba, de annak valószínűleg nincs köze a *-hoz. Még nyomozom.
Előzmény: BigMick (#2812)
Kipróbáltam ezt a * karateres dolgot, megváltoztattam a jelszavamat, raktam bele egy * karaktert, és a g:hu kiválóan be tud vele jelentkezni.
Előzmény: MrZerge (#2809)
Én az első oldalra gondolok a ládaadatokkal. Annak az alsó részében vannak most a pontok. A leírásból - ahonnan régen kellett a pontokat meghívni - nem megy nekem se.
Előzmény: eTiGeR (#2810)
A bejelentkezéssel kapcsolatos kérdésem, a jelszavamban van * karakter.
Lehet, hogy ezt másképpen kezeli a PC mint a mobiltelefonos Android?
Ezért nem sikerül bejelentkeznem?
Régebben más volt a jelszavam, valami más karakterrel működött.
Lehet, hogy ezt másképpen kezeli a PC mint a mobiltelefonos Android?
Ezért nem sikerül bejelentkeznem?
Régebben más volt a jelszavam, valami más karakterrel működött.
A rétegeknél minden be van pipálva nekem is, de mégse mutat a térképen semmit.
Előzmény: Wilka74 (#2803)
Sziasztok!
Egy kis kérdésem/problémám lenne a multi ládákkal kapcsolatban. Régebben egy multi összes pontját mutatta a g:hu, sőt, ha egy adott pontra rákattintottam a ládaoldalon, akkor ahhoz is navigált iránytűvel/térképpel. Az utóbbi pár napban ismét próbáltam keresni pár multi ládát. (Konkrétabban GCALS, GCszev, stb) Mindig, szigorúan csak az első ponthoz navigált a kütyü, és az istenért se akarta mutatni a többi pontot. A g:hu-n belül próbáltam a ládaoldalon rákattintani a többi pontra, de nem reagált semmire. Meglehet, hogy valami beállítási probléma, vagy ez egy hiba, nem tudom, egy kicsit tanácstalan vagyok ez ügyben.
Verzió: g:hu 1.5.3y
OP: Android 6.0
Köszi előre is!
Egy kis kérdésem/problémám lenne a multi ládákkal kapcsolatban. Régebben egy multi összes pontját mutatta a g:hu, sőt, ha egy adott pontra rákattintottam a ládaoldalon, akkor ahhoz is navigált iránytűvel/térképpel. Az utóbbi pár napban ismét próbáltam keresni pár multi ládát. (Konkrétabban GCALS, GCszev, stb) Mindig, szigorúan csak az első ponthoz navigált a kütyü, és az istenért se akarta mutatni a többi pontot. A g:hu-n belül próbáltam a ládaoldalon rákattintani a többi pontra, de nem reagált semmire. Meglehet, hogy valami beállítási probléma, vagy ez egy hiba, nem tudom, egy kicsit tanácstalan vagyok ez ügyben.
Verzió: g:hu 1.5.3y
OP: Android 6.0
Köszi előre is!
A 6-os Android alatt én tapasztaltam ezt a Locus-nál, de mióta frissített a teló 7.0-ra normálisan működik. Valószínűleg, tényleg az Android a ludas.
Előzmény: BigMick (#2804)
Én a Locus programmal kapcsolatban tapasztalok mostanában hasonlót:
Látszólag minden kapcsoló úgy áll, hogy a programnak kapnia kell a GPS jeleket, de a GPS képernyőn egyetlen műhold sem tűnik fel, és nincs pontos pozíció, csak valami nagyon elnagyolt.
Aztán, ha a Locus GPS képernyő alján előbb KI, majd újra BE kapcsolom a Helymeghatározást, akkor egyszerre csak feltűnnek a műholdak, és megjön a várva várt pontos pozíció.
Igazából nem értem a jelenség okát. Valami beragad az androidban a helymeghatározási engedélyezési folyamatban, amit csak egy ilyen KI/BE kapcsolással lehet helyrebillenteni.
A g:hu-nál (még) nem tapasztaltam ilyet.
Igaz, korábban a Locusnál se...
Látszólag minden kapcsoló úgy áll, hogy a programnak kapnia kell a GPS jeleket, de a GPS képernyőn egyetlen műhold sem tűnik fel, és nincs pontos pozíció, csak valami nagyon elnagyolt.
Aztán, ha a Locus GPS képernyő alján előbb KI, majd újra BE kapcsolom a Helymeghatározást, akkor egyszerre csak feltűnnek a műholdak, és megjön a várva várt pontos pozíció.
Igazából nem értem a jelenség okát. Valami beragad az androidban a helymeghatározási engedélyezési folyamatban, amit csak egy ilyen KI/BE kapcsolással lehet helyrebillenteni.
A g:hu-nál (még) nem tapasztaltam ilyet.
Igaz, korábban a Locusnál se...
Előzmény: SanchoésM (#2802)
Sziasztok!
Két készüléken tapasztalom az 1.5.3y verziónál, hogy a multi pontokat nem jeleníti meg térképen. Ez valahol bekapcsolható? A Térkép>Rétegek>GC pontok ki/bekapcsolására nem történik semmi.
Köszi!
Wilka
Két készüléken tapasztalom az 1.5.3y verziónál, hogy a multi pontokat nem jeleníti meg térképen. Ez valahol bekapcsolható? A Térkép>Rétegek>GC pontok ki/bekapcsolására nem történik semmi.
Köszi!
Wilka
Mozgás közben:
- kb 5-10 percenként elmozdul, de 50 km-es tempónál is gyalogos ikont mutat (nyilván, mert mintha állna). A pontossági körök közül a külső olyan 10-15 méteres
- kb 5-10 percenként elmozdul, de 50 km-es tempónál is gyalogos ikont mutat (nyilván, mert mintha állna). A pontossági körök közül a külső olyan 10-15 méteres
Előzmény: SanchoésM (#2801)
Nos:
- Teló alapon (semmi nem fut)
- "Tartózkodási hely" kikapcsolva
- G:hu indít
- Üzenet: "Nincs bekapcsolt rendszerkomponens helymeghatározáshoz. Szeretné engedélyezni?"
- Igen
- A Tartózkodási hely bekapcsolási képernyőjére ugrik, ott bekapcsolom
- az értesítési sávban fent megjelenik a helymeghatározás ikonja
- G:hu képernyőn a parabola szép zöld ívekkel jelzi, hogy aktív.
Egyelőre ennyit tudok. Mozgás közben később tudom tesztelni.
- Teló alapon (semmi nem fut)
- "Tartózkodási hely" kikapcsolva
- G:hu indít
- Üzenet: "Nincs bekapcsolt rendszerkomponens helymeghatározáshoz. Szeretné engedélyezni?"
- Igen
- A Tartózkodási hely bekapcsolási képernyőjére ugrik, ott bekapcsolom
- az értesítési sávban fent megjelenik a helymeghatározás ikonja
- G:hu képernyőn a parabola szép zöld ívekkel jelzi, hogy aktív.
Egyelőre ennyit tudok. Mozgás közben később tudom tesztelni.
Előzmény: BigMick (#2800)
Amit leírtam, azzal a lépéssorral igazából azt gondolom letesztelni, hogy a g:hu valóban rendelkezik-e a GPS használatához szükséges engedéllyel.
Mert amíg az Android 5-ig bezárólag egy app telepítésekor kellett egyetlen egyszer nyilatkozni, hogy tudomásul vetted, a program majd milyen hardware eszközöket (GPS, telefon, fényképezőgép, stb.) fog használni, és ha ezt akkor megtetted, akkor a progi utána már vígan használhatta az általa használni kívánt összes rendszerkomponenst.
Viszont android 6-tól kezdve ez a történet bonyolultabbá vált.
Most már nincs ilyen telepítéskori biankó elfogadás a teljes csomagra, hanem használat közben kérdez rá a rendszer, hogy az adott app használhatja-e az adott hardware-t ill. szolgáltatást.
És itt könnyű mellényúlni.
Simán összejöhet olyan szitu, hogy
- a telefonon a helyinformáció (GPS) be van kapcsolva ,
-a g:hu-ban a GPS ikon (igény a GPS használatra) aktív,
- és mégsem kap GPS jelet a program, mert nincs neki explicite megengedve
- miközben a szomszédnak (Locus, stb.) meg van engedve ugyanez.
Egy szónak is száz a vége: meg kéne nézni a telefon Beállítások / Engedélyek / Tartózkodási hely funkcióban, hogy a g:hu-nál be van-e kapcsolva az engedély.
Meg egyúttal azon is el lehet tűnődni, hogy biztosan szüksége van-e ilyen engedélyre a telefonra gyárilag felrakott rengeteg app mindegyikének (a tárcsázótól a jegyzettömbön át az üzenetekig bezárólag...)
Mert amíg az Android 5-ig bezárólag egy app telepítésekor kellett egyetlen egyszer nyilatkozni, hogy tudomásul vetted, a program majd milyen hardware eszközöket (GPS, telefon, fényképezőgép, stb.) fog használni, és ha ezt akkor megtetted, akkor a progi utána már vígan használhatta az általa használni kívánt összes rendszerkomponenst.
Viszont android 6-tól kezdve ez a történet bonyolultabbá vált.
Most már nincs ilyen telepítéskori biankó elfogadás a teljes csomagra, hanem használat közben kérdez rá a rendszer, hogy az adott app használhatja-e az adott hardware-t ill. szolgáltatást.
És itt könnyű mellényúlni.
Simán összejöhet olyan szitu, hogy
- a telefonon a helyinformáció (GPS) be van kapcsolva ,
-a g:hu-ban a GPS ikon (igény a GPS használatra) aktív,
- és mégsem kap GPS jelet a program, mert nincs neki explicite megengedve
- miközben a szomszédnak (Locus, stb.) meg van engedve ugyanez.
Egy szónak is száz a vége: meg kéne nézni a telefon Beállítások / Engedélyek / Tartózkodási hely funkcióban, hogy a g:hu-nál be van-e kapcsolva az engedély.
Meg egyúttal azon is el lehet tűnődni, hogy biztosan szüksége van-e ilyen engedélyre a telefonra gyárilag felrakott rengeteg app mindegyikének (a tárcsázótól a jegyzettömbön át az üzenetekig bezárólag...)
Előzmény: SanchoésM (#2799)
No, majd lesz próba, nemadom fel! :D
A "kikapcsolni minden programot" nem kérdés, amikor a g:hu-t használom, más navigációs-szerű programot nem indítok(nincs háttérbe küldve)
A GPS helymeghatározást viszont lustaságból állandóan bekapcsolva tartom, többnyire a wifi-t is.
És készülődik az Android7 is a telóra, Lucaszéke Disztribúció (február eleje volt az első időpont...)talán azzal más lesz.Vagy másik telefon, ez meg marad kommunikációs és energetikai bázisnak.
Sajna, mert az eredeti terv szerint egy erős kütyüt szerettem volna mindenhez...
A "kikapcsolni minden programot" nem kérdés, amikor a g:hu-t használom, más navigációs-szerű programot nem indítok(nincs háttérbe küldve)
A GPS helymeghatározást viszont lustaságból állandóan bekapcsolva tartom, többnyire a wifi-t is.
És készülődik az Android7 is a telóra, Lucaszéke Disztribúció (február eleje volt az első időpont...)talán azzal más lesz.Vagy másik telefon, ez meg marad kommunikációs és energetikai bázisnak.
Sajna, mert az eredeti terv szerint egy erős kütyüt szerettem volna mindenhez...
Előzmény: BigMick (#2798)
Érdemes lenne kipróbálni valamit:
- kikapcs minden olyan programot, amelyik GPS pozíciót használhat (g:hu, Locus, stb.)
- telefon Beállítások: Helyinformáció Be
- jó eséllyel az értesítési sávban NINCS ott a GPS jelző ikonka
- g:hu-t elindít, utána megfigyel, hogy az értesítési sávon megjelent-e a GPS kis ikonja
- eredményt itt a fórumon közöl...
- kikapcs minden olyan programot, amelyik GPS pozíciót használhat (g:hu, Locus, stb.)
- telefon Beállítások: Helyinformáció Be
- jó eséllyel az értesítési sávban NINCS ott a GPS jelző ikonka
- g:hu-t elindít, utána megfigyel, hogy az értesítési sávon megjelent-e a GPS kis ikonja
- eredményt itt a fórumon közöl...
Előzmény: SanchoésM (#2787)
A g:hu a mágneses szenzort (ha van ilyen a kütyüben) kizárólag az Iránytű funkcióhoz használja, a helyzet meghatározáshoz nem.
A Locus-nak az említett beállítása sem arról szól, hogy a telefon mikor kapcsoljon GPS vételre, hanem arról, hogy a Locus-os iránytű funkció mekkora sebességig támaszkodjon kizárólag a mágneses szenzorra, ill. mekkora sebességtől véljük elég stabilnak a GPS alapú sebességvektort ahhoz, hogy az iránytű inkább az alapján próbálja eltalálni, hogy merre van az arra.
A helymeghatározáshoz a g:hu (is) kizárólag a telefon helymeghatározó szolgáltatását használja (ami a telefon általános beállításaitól ill. a konkrét helyzettől függően veszi figyelembe a GPS vevőtől kapott ill. a wifi/telefonos hálózati információkból számolt pozíciót).
A jelzett szitu (beragad az aktuális pozíció, autós haladáskor se mozdul sokáig) nagyon arra utal, hogy valamiért a wifi/telefonhálózat infói alapján kap nagyon durva pozíciót.
Én Andorid 7-es telóval sokat próbálgattam mostanában, nekem semmi ilyen gondom nem volt, gyorsan talált pozíciót a telefon, és követte a mozgást is szépen.
A Locus-nak az említett beállítása sem arról szól, hogy a telefon mikor kapcsoljon GPS vételre, hanem arról, hogy a Locus-os iránytű funkció mekkora sebességig támaszkodjon kizárólag a mágneses szenzorra, ill. mekkora sebességtől véljük elég stabilnak a GPS alapú sebességvektort ahhoz, hogy az iránytű inkább az alapján próbálja eltalálni, hogy merre van az arra.
A helymeghatározáshoz a g:hu (is) kizárólag a telefon helymeghatározó szolgáltatását használja (ami a telefon általános beállításaitól ill. a konkrét helyzettől függően veszi figyelembe a GPS vevőtől kapott ill. a wifi/telefonos hálózati információkból számolt pozíciót).
A jelzett szitu (beragad az aktuális pozíció, autós haladáskor se mozdul sokáig) nagyon arra utal, hogy valamiért a wifi/telefonhálózat infói alapján kap nagyon durva pozíciót.
Én Andorid 7-es telóval sokat próbálgattam mostanában, nekem semmi ilyen gondom nem volt, gyorsan talált pozíciót a telefon, és követte a mozgást is szépen.
Előzmény: SanchoésM (#2792)
Ahoy!
Köszi!
Vagyis: geocaching.hu->térképek. Ott tudtam letölteni. Aztán nem voltak a Locusban maguktól, viszont a teló "letöltések"-ben rá kattintva felajánlotta megnyitásra a Locust, és az már beimportálta.
;)
Sosem csináltam még ilyesmit....
Egyébként szeretnék ilyen kezdőknek való segítséget többet is a locushoz, arr nem tudtok valami helyet (fórumot) - már csak hogy nem offoljam szét a G:HU topikot...
Köszi!
Vagyis: geocaching.hu->térképek. Ott tudtam letölteni. Aztán nem voltak a Locusban maguktól, viszont a teló "letöltések"-ben rá kattintva felajánlotta megnyitásra a Locust, és az már beimportálta.
;)
Sosem csináltam még ilyesmit....
Egyébként szeretnék ilyen kezdőknek való segítséget többet is a locushoz, arr nem tudtok valami helyet (fórumot) - már csak hogy nem offoljam szét a G:HU topikot...
Előzmény: firesanyika (#2795)
A telefonnal lépj be a gc.hu-ra jelentkezz be a töltsd le gpx (uj gpx)
formátumba letöltés után befog kapcsolni a locus és ott lesznek a ládák.
formátumba letöltés után befog kapcsolni a locus és ott lesznek a ládák.
Előzmény: SanchoésM (#2794)
Tényleg!
Locus-ban tudna valaki segíteni?
Az van, hogy ltöltöttem hozzá a ghu4locus bővítményt, de nem tölt le ládákat.
Van egy beállítása, ahol kéri a geocaching.hu felhasználónevet (jelszót nem...), a térképen, ha mozgatom, megjelenik egy felirat, hogy "ládák letöltése", de nem látszanak a ládák. :(
Locus-ban tudna valaki segíteni?
Az van, hogy ltöltöttem hozzá a ghu4locus bővítményt, de nem tölt le ládákat.
Van egy beállítása, ahol kéri a geocaching.hu felhasználónevet (jelszót nem...), a térképen, ha mozgatom, megjelenik egy felirat, hogy "ládák letöltése", de nem látszanak a ládák. :(
Előzmény: SanchoésM (#2792)
Próbáltam ismételten előidézni, most nekem se sikerült, igazából párszor elég kiszámíthatatlan az app viselkedése.
Előzmény: BigMick (#2786)
Hacsak nem arról van szó, hogy nem feltételezi az app, hogy nincs hardveres iránytű.
A Locus-nál van egy állítási lehetőség, hogy milyen mozgási sebességnél kapcsoljon át az iránytűről a GPS alapú mozgásra.
Elképzelhető, hogy itt is ilyen van, csak movel az iránytű jelét vizsgálja az átkapcsoláshoz, az meg ugye nincs, hát sosem kapcsol GPS-re....
Mondjuk erre a fejlesztő tudna választ adni.
A Locus-nál van egy állítási lehetőség, hogy milyen mozgási sebességnél kapcsoljon át az iránytűről a GPS alapú mozgásra.
Elképzelhető, hogy itt is ilyen van, csak movel az iránytű jelét vizsgálja az átkapcsoláshoz, az meg ugye nincs, hát sosem kapcsol GPS-re....
Mondjuk erre a fejlesztő tudna választ adni.
Előzmény: pappcsalád (#2791)
Többi alkalmazást ami még igényli a helymeghatározást, törölni illetve kényszer leállítani. És ha működik, egyesével vissza.
Jártam így én is csak elfelejtettem a program nevét.
Jártam így én is csak elfelejtettem a program nevét.
Előzmény: SanchoésM (#2790)
igen.
De nem reagált rá.
Lehet, hogy konkrétan ez e telefon nem alkalmas .
Kár, mert éppen erre a célra kerestem (6000 mAh akkumulátorral)
De nem reagált rá.
Lehet, hogy konkrétan ez e telefon nem alkalmas .
Kár, mert éppen erre a célra kerestem (6000 mAh akkumulátorral)
Előzmény: pappcsalád (#2789)
Felül a Napnyugta felirat felett, a csigától balra, be van kapcsolva az antennajel?
Előzmény: SanchoésM (#2788)
Más alkalmazásokban pl google térkép, Igo, Locus, a GPS normálisan működik.
Előzmény: SanchoésM (#2787)
Az első éles bevetés a g:hu 1.5.3y verzióval.
A telefon: Oukitel k6000 Pro, Android 6 A kütyü nm tartalmaz iránytű szenzort (vagy mit).
Gondoltam, megvagyok én ezzel is, sokszor használtam máskor is a térképet megközelítéshez, akár közvetlen kereséshez is.
Nem volt túl sikeres a kísérlet, a GPS látszólag működött, de a térképen a pozíciómat csak néha aktualizálta, többnyire az alkalmazás indításakor.
A telefon: Oukitel k6000 Pro, Android 6 A kütyü nm tartalmaz iránytű szenzort (vagy mit).
Gondoltam, megvagyok én ezzel is, sokszor használtam máskor is a térképet megközelítéshez, akár közvetlen kereséshez is.
Nem volt túl sikeres a kísérlet, a GPS látszólag működött, de a térképen a pozíciómat csak néha aktualizálta, többnyire az alkalmazás indításakor.
Hm.
Próbáltam, de nem tudom reprodukálni az általad írt jelenséget (igaz, más a vas is meg az android verzió is alatta)
Próbáltam, de nem tudom reprodukálni az általad írt jelenséget (igaz, más a vas is meg az android verzió is alatta)
Előzmény: Norbee97 (#2785)
Valami furcsaságot csinál megint az alkalmazás, jelölőtől való távolság alapján rendeztem, egyiket kiválasztottam, megnéztem térképen, visszaléptem, és minden láda a jelölőtől 0 m-re van. Ezután kezdőképernyőre léptem, ismét ládalista, ekkor pár mozgóláda kerül a legközelebb hozzám (200+ km), és a listában csak alatta vannak a ládák sorrendben. Ha kilépek, majd vissza, akkor tökéletesen működik.
Ezt kb 2-3 napja csinálja, Huawei Y6 II, Android 6.0-s a telefon
Ezt kb 2-3 napja csinálja, Huawei Y6 II, Android 6.0-s a telefon
Bocs, nem tudatosult bennem a változtatás. Az Adatlapról valóban működik. Elnézést a vaklármáért!
Előzmény: BigMick (#2783)
A Leírás oldalon levő pontokra gondolsz?
Onnan már tényleg nem megy.
Helyette az Adatlap-on van kattintható felsorolás az összes ládapontól és segédpontról. Vagy ezzel van probléma?
Onnan már tényleg nem megy.
Helyette az Adatlap-on van kattintható felsorolás az összes ládapontól és segédpontról. Vagy ezzel van probléma?
Előzmény: riasztos (#2782)
Sajnos a coord formátumú pontokra kattintással még mindig nem jön elő az iránytű.
Előzmény: BigMick (#2780)
Felraktam egy új verziót: 1.5.3y
Próbáltam javítani a legújabb verziók kapcsán jelzett hibákat.
Próbáltam javítani a legújabb verziók kapcsán jelzett hibákat.
Tegnap élesben teszteltem az 1.5.3x verziót. Sajnos multiládáknál (többnél is próbáltam, ezek korábbi verzióban, ezen a telefonon, Android 6.0 mellett működtek), a coord formátumban megadott közbenső pontokra tapizva, nem nyílik meg az iránytű. Jobb oldalon felvillan valami szürke sáv eleje, majd rögtön eltűnik.
Most Android 7.0 Honor 8
Most Android 7.0 Honor 8
Előzmény: riasztos (#2776)
Az uj verzioban, ha nem vagyok bejelentkezve a gc.hu-ba es myomok egy mozgok frissiteset, a program leall. Nem nagy hiba, de lekezelheto.
Most frissült megint a g:hu a Play Store-ból. Ez nem omlott össze, láda letöltés működik. Az iránytű nem ír távolságot, de szerintem csak nagyon le vagyok árnyékolva a műholdaktól. Holnap a szabadban kipróbálom. Köszi a gyors javítást!
Előzmény: riasztos (#2774)
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |