1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
Valamit nem jól csinálok, vagy állítok be mert pl ha 100 ládát állítok be akkor 6kb-ot tölt le. A ládalistában továbbra sem jelenik meg semmi.
Előzmény: Bluedog (#416)
Ne a böngészőből mentsd el a ládaoldalt, hanem a http://geocaching.hu/caches.geo oldalon leszűrt ládalistára válaszd ki a fájlformátum beállításánál a .html Klasszikus ládalista .html-ben opciót és az így kapott fájlt másold a memóriakártyára.
Előzmény: hjoci (#415)
Üdv!
A "betöltés SD kártyáról" gomb megnyomása után "caches.html import" jelenik meg. Ha egy geoládát letöltök html-be és arra rákattintok megkérdezi, "ezt a fájlt akarod importálni?" "igen" után a láda nem jelenik meg a listában. Mit csinálok rosszul, hogyan kellene letöltenem a ládaadatokat html-ben (jelenleg operával mentettem a lapot)?
Előre is köszönöm!
További szép napot!
A "betöltés SD kártyáról" gomb megnyomása után "caches.html import" jelenik meg. Ha egy geoládát letöltök html-be és arra rákattintok megkérdezi, "ezt a fájlt akarod importálni?" "igen" után a láda nem jelenik meg a listában. Mit csinálok rosszul, hogyan kellene letöltenem a ládaadatokat html-ben (jelenleg operával mentettem a lapot)?
Előre is köszönöm!
További szép napot!
Nem bug, csak az ötlet a GC-nél merült fel először, és az ottani [coord] formátum mintájára készült el.
GG-nél csak annyi az akadály, hogy meg kéne csinálni :)
Valamelyik újabb verzióban benne lesz.
GG-nél csak annyi az akadály, hogy meg kéne csinálni :)
Valamelyik újabb verzióban benne lesz.
Előzmény: gonczi (#413)
Idézet
A ládaleírás menüjében levő "Új pont" funkció szerintem pont erre való.
GC-nél van ilyen, GG-nél nincs.
Valami akadálya van vagy bug?
Előzmény: BigMick (#410)
Nem, ez nem így kéne, hogy működjön. És nem nálad van a probléma, hanem a programban.
A következő verzióban javítom.
A következő verzióban javítom.
Előzmény: barez (#411)
Ha kiteszem az összes ládát a térképre és a térképen kattintok egy ládára, akkor nem azt hozza be, amire kattintottam, hanem az utoljára megnézett ládaleírást. Ennek így kell működnie, vagy csak nálam nincs rendben valami?
Idézet
háttérben nagyon eszi az akksit valamiért, ez nem kellemes, folyton szabályosan ki kell lépni
Na, ez most új volt nekem. Mit jelent, hogy "háttérben"?
Amikor a progi épp nem látható, mert valami más foglalja el éppen a képernyőt, akkor elvileg még az egyetlen energiazabáló háttérfunkció, a GPS is alszik.
Idézet
kalkulált pontot nem lehet keresni, kellene a letöltési lista mellé egy olyan, hogy kézzel adom meg a koordinátákat!
A ládaleírás menüjében levő "Új pont" funkció szerintem pont erre való. Vagy nem egészen értem, mit hiányolsz.
Előzmény: heidricha (#409)
Volt végre alkalmam élesben is használni, mondhatom, szuper! Kár volt a Cachemate-et megvenni, bár azért azt régebben csinálják, kiforrottabb is a maga módján. Az online letöltés igen jól jön, ha váratlan támad némi szabadidőm bárhol az országban! Ha meg nincs mobil data, még mindig ott van a kézi letöltés. A ládákhoz csoportosított megjelenés nekem jobb, mint a CM módszere, az mindent ömlesztve tálal, szűrni kell a ládanévre, ha zavar a sok adat.
Amit azért megjegyeznék:
- háttérben nagyon eszi az akksit valamiért, ez nem kellemes, folyton szabályosan ki kell lépni.
- kalkulált pontot nem lehet keresni, kellene a letöltési lista mellé egy olyan, hogy kézzel adom meg a koordinátákat!
Nagyon jó alkalmazás, gratulálok a készítőknek, csak így tovább!!
Amit azért megjegyeznék:
- háttérben nagyon eszi az akksit valamiért, ez nem kellemes, folyton szabályosan ki kell lépni.
- kalkulált pontot nem lehet keresni, kellene a letöltési lista mellé egy olyan, hogy kézzel adom meg a koordinátákat!
Nagyon jó alkalmazás, gratulálok a készítőknek, csak így tovább!!
A dolog tényleg a szerver oldalon múlik. GC-nél, ha az ott többé-kevésbé szabványosnak tekinthető formátumban vannak a láda pontjai, akkor azokat a progi felismeri, kirakja a térképre, iránytűs rávezetést lehet hozzájuk kezdeményezni, stb.
GG-nél sajnos nincs ehhez hasonló kvázi szabvány, ami alapján meg lehetne fogni játék pontjait.
GG-nél sajnos nincs ehhez hasonló kvázi szabvány, ami alapján meg lehetne fogni játék pontjait.
Előzmény: Omlás (#407)
Ma vettem észre egy "nagy hiányosságot" :)
Persze csak viccelek, mert alapvetően szuper a program, de egyet tényleg nem tud, vagy csak én nem tudtam vele megoldani. Több pontos játéknál elvisz a kezdőpontra, de ott - mivel a további pontok csak a leírásban szerepelnek - cserben hagy. Nem mutatja meg a következő pontokat, mert azok számára nem is léteznek. Lehet, hogy a gpsgames.hu oldalon kellene eleve módosítani a felületet.
Persze csak viccelek, mert alapvetően szuper a program, de egyet tényleg nem tud, vagy csak én nem tudtam vele megoldani. Több pontos játéknál elvisz a kezdőpontra, de ott - mivel a további pontok csak a leírásban szerepelnek - cserben hagy. Nem mutatja meg a következő pontokat, mert azok számára nem is léteznek. Lehet, hogy a gpsgames.hu oldalon kellene eleve módosítani a felületet.
Újabb verzió letölthető: 1.3.9
Változások:
- Térképen irányba álló (nyíl alakú) ikon jelzi az aktuális pozíciót haladáskor
- GC logban saját azonosítási hiba javítása
- GC/GG lista menüben új funkció: Rendezés
- GC keresési lehetőség ládanév részlet alapján is
A GC/GG lista menüjében a Rendezés lehetőségei:
- Kód (a GC ill. GG kód szerint növekvőben)
- Név (a láda ill. játék neve szerint növekvőben)
- Távolság (az aktuális pozíciótól mért távolság szerint növekvőben)
- Táv*/Kód (ez az alapértelmezett): ha van érvényes GPS pozíció, akkor távolság szerint, ha éppen (még) nincs, akkor kód szerint növekvőben lesz rendezve a lista
A GC keresés funkció bővült szabad szavas keresési lehetőséggel. A beírt szövegrészletet (nem muszáj ékezetesen írni) a láda nevében keresi.
Igazából azt szerettem volna, ha nem csupán a láda nevében, hanem a teljes leírásban is lehetne keresni. Ez a "Leírás-részlet" meg a "Bármely szövegmező" opció viszont sajnos a geocaching.hu ládaletöltés oldalain hibásan működik:
- letölti a kívánt ládákat (is, többnyire), meg vagy 10x annyi olyat is pluszban, amiket meg nem kéne. A hibát a dev.geo-ban jeleztem, de amíg nincs kijavítva, addig sajna a g:hu-ból kimarad ez a fajta szűrési lehetőség.
Ha valakinek van ráhatása a gc-s fejlesztésekre, próbáljon meg odahatni.
Változások:
- Térképen irányba álló (nyíl alakú) ikon jelzi az aktuális pozíciót haladáskor
- GC logban saját azonosítási hiba javítása
- GC/GG lista menüben új funkció: Rendezés
- GC keresési lehetőség ládanév részlet alapján is
A GC/GG lista menüjében a Rendezés lehetőségei:
- Kód (a GC ill. GG kód szerint növekvőben)
- Név (a láda ill. játék neve szerint növekvőben)
- Távolság (az aktuális pozíciótól mért távolság szerint növekvőben)
- Táv*/Kód (ez az alapértelmezett): ha van érvényes GPS pozíció, akkor távolság szerint, ha éppen (még) nincs, akkor kód szerint növekvőben lesz rendezve a lista
A GC keresés funkció bővült szabad szavas keresési lehetőséggel. A beírt szövegrészletet (nem muszáj ékezetesen írni) a láda nevében keresi.
Igazából azt szerettem volna, ha nem csupán a láda nevében, hanem a teljes leírásban is lehetne keresni. Ez a "Leírás-részlet" meg a "Bármely szövegmező" opció viszont sajnos a geocaching.hu ládaletöltés oldalain hibásan működik:
- letölti a kívánt ládákat (is, többnyire), meg vagy 10x annyi olyat is pluszban, amiket meg nem kéne. A hibát a dev.geo-ban jeleztem, de amíg nincs kijavítva, addig sajna a g:hu-ból kimarad ez a fajta szűrési lehetőség.
Ha valakinek van ráhatása a gc-s fejlesztésekre, próbáljon meg odahatni.
Közben telepítettem egy régi géppel.
Egyébként honnét tudom letölteni? Tudsz küldeni egy linket?
Egyébként honnét tudom letölteni? Tudsz küldeni egy linket?
Előzmény: Yoss (#403)
Töltsd le a weboldaláról és telepítsd kézzel. Frissíteni nekem sem volt hajlandó, de manuálisan simán ment. A beállításaid is megmaradnak..
Előzmény: vargazo (#402)
No, akkor ez a gond, mármint, hogy nekem 1.6-os fut rajta. Valamiért nem frissíti a gépem a telefont. Másik fórumon írták, hogy ritkán, de előfordul az ilyen. Lehet, átmegyek a szomszédba frissíteni :-).
Előzmény: BigMick (#400)
Idézet
esetleg egy új verzióra figyelmeztetés indulásnál? :-)
Gondolkodtam rajta, de aztán elvetettem, mert a programnak egy időben több, különböző verziója érhető el különböző helyeken.
A marketről mindig az utolsó stabil verziót lehet elérni, ami mindig valamekkora késében van az itteni, legfrissebb tesztverzióhoz képest.
A program nemsokára felkerül a SamsungApps-ba is, és akkor már simán előfordulhat, hogy átmenetileg akár 3 különböző verzió is él majd egyszerre.
És van, akit érdekel mindhárom beszerzési csatorna, mást meg csak némelyik, vagy csak egy. Szóval túl nagy járulékos adminisztrációt igényelne, hogy ki-ki a neki megfelelő hely(ek)en megjelenő új verzióról értesüljön.
Előzmény: SylverRat (#399)
Az android market fejlesztői konzol információ szerint a marketről telepített példányok 3,2%-a (ami 2 napja 18-at jelentett) SEMC Xperia X10 Mini Pro hardveren fut.
Vagyis biztos, hogy telepíthető.
2 ellenőrző kérdés:
- android verzió szám (legalább 2.1)?
- innen a fórum fejlécben levő linkről akarod letölteni és telepíteni?
- ha igen, akkor engedélyezve van-e a telefonban az ún. idegen forrásból (értsd: nem a marketről) származó alkalmazások telepítése?
Vagyis biztos, hogy telepíthető.
2 ellenőrző kérdés:
- android verzió szám (legalább 2.1)?
- innen a fórum fejlécben levő linkről akarod letölteni és telepíteni?
- ha igen, akkor engedélyezve van-e a telefonban az ún. idegen forrásból (értsd: nem a marketről) származó alkalmazások telepítése?
Előzmény: vargazo (#398)
Nem tudjátok véletlenül, hogy x10 mini pro-n működik a program? Nekem sajnos nem települ.
Újabb verzió letölthető: 1.3.8.
Nagyon látványos változások nincsenek benne, helyette sok apró javítás, optimalizálás, szépészet.
Gpsgames részen használatba kerültek az XML API új lehetőségei, és engedve a közóhajnak, pár képernyőt felkészítettem az adMob reklámcsíkjának a fogadására.
Nagyon látványos változások nincsenek benne, helyette sok apró javítás, optimalizálás, szépészet.
Gpsgames részen használatba kerültek az XML API új lehetőségei, és engedve a közóhajnak, pár képernyőt felkészítettem az adMob reklámcsíkjának a fogadására.
ezerbocs!
Közben kiderült, hogy az APN beállításaim okozták az egész galibát.
Most egy másik APN-nel simán lejött Eger és környéke seperc alatt.
Közben kiderült, hogy az APN beállításaim okozták az egész galibát.
Most egy másik APN-nel simán lejött Eger és környéke seperc alatt.
Előzmény: gonczi (#394)
Helyesbítek: GPRS-en csinálja csak, wifi-n szépen letöltötte mind a 119 db 10 km-es körzetben lévő kereshetőt és meg nem leltet.
Előzmény: gonczi (#385)
Nincs mit. :)
Ha nem kifejezetten a g:hu programhoz kapcsolódik a probléma, akkor van egy Android - általános kérdések topic, ott is sikerrel járhatsz. ;)
Ha nem kifejezetten a g:hu programhoz kapcsolódik a probléma, akkor van egy Android - általános kérdések topic, ott is sikerrel járhatsz. ;)
Előzmény: vera1112 (#392)
éés köszönöm, sikerült! örök hála, már jó ideje szenvedtem vele.:)
Ez a hibaüzenet lehet az?
"Can't establish a reliable data connection to the server. This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services. If it continues call Customer Care"
Másoknál is előfordult, sajnos az egyetlen használható megoldásnak a telefon hardreset-je (gyári állapotba visszaállítás, az összes rajta lévő adat elbukásával jár) tűnik...
"Can't establish a reliable data connection to the server. This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services. If it continues call Customer Care"
Másoknál is előfordult, sajnos az egyetlen használható megoldásnak a telefon hardreset-je (gyári állapotba visszaállítás, az összes rajta lévő adat elbukásával jár) tűnik...
Előzmény: vera1112 (#389)
Úgy is ugyanezt dobja ki...szerintem valami beállításom nem megfelelő,de szinte már mindent megpróbáltam.:/
Előzmény: keep (#388)
Ilyet még nem láttam. De a legegyszerűbb, ha csinálsz weben egyet és utána belépsz a telefonnal a kész fiókba
Előzmény: vera1112 (#387)
Sziasztok! Olyan ügyben kérném a segítségeteket, hogy ha google fiókot próbálok létrehozni x8 típusú telefonomon, (wifi hozzáféréssel) kidob egy olyan szöveget, hogy a telefonomon valmi ideiglenes beállítások nem megfelelőek, próbáljam újra vagy forduljak a vevőszolgálathoz. Így a marketet sem tudom használni, mert nem enged google-fiókot létrehozni. Mit tegyek? kérlek segítsetek. köszönöm
Nekem is a GC ládaletöltéssel van egy kis gond. Ha bejelölöm, hogy csak a még meg nem találtakat kérem, akkor a letöltés után kiírja, hogy nem sikerült kapcsolódnia a gc.hu szerverrel, és szépen letölti a már megtaláltakat is.
Szuper az app, ma du, töltöttem le és elsőre nagyon tetszett. épp a napokban gondolkodtam rajta, miért nincs androidra geocache app, hiszen a legtöbb kütyün ott van hozzá minden. Sőt a navikhoz képest még internet is.
A GC-s ládák letöltése viszont azonnal elszáll.
GG-s lejött mint villám.
küldenék logot is, de ott is van valami bogár:
Beállítottam a nyomkövetési szintet ALL-ra.
De hiba után visszaállítja magát INFO-ra.
Többi fícsörét még tesztelem.
Ha találok valamit írok ide, ha a hibajelentés nem javul ki.
A GC-s ládák letöltése viszont azonnal elszáll.
GG-s lejött mint villám.
küldenék logot is, de ott is van valami bogár:
Beállítottam a nyomkövetési szintet ALL-ra.
De hiba után visszaállítja magát INFO-ra.
Többi fícsörét még tesztelem.
Ha találok valamit írok ide, ha a hibajelentés nem javul ki.
HEllo!
ELőszőr is köszi kalibráltam és mostmár jól mutatja az irányt csak a fagyás ugyanúgy megmaradt mondjuk ha elforgatom a készüléket akkor ha úgy 5 perc múlva mozdul meg újra az iránytű és ál be irányba.. Egyszerűen nemértem..
ELőszőr is köszi kalibráltam és mostmár jól mutatja az irányt csak a fagyás ugyanúgy megmaradt mondjuk ha elforgatom a készüléket akkor ha úgy 5 perc múlva mozdul meg újra az iránytű és ál be irányba.. Egyszerűen nemértem..
Előzmény: streng (#383)
Szia!
Esetleg az iránytű kalibrálás?
[link]
Többször megismételni a mozdulatot, amikor használatban van az iránytű.
Vagy van olyan program, mi kéri is, meg van benne menü, amit elindítva, majd mozgatva kalibrálhatod.
[link]
Nálam régebben pl.: Legenden minden használat előtt szinte kalibrálnom kellett.
Esetleg az iránytű kalibrálás?
[link]
Többször megismételni a mozdulatot, amikor használatban van az iránytű.
Vagy van olyan program, mi kéri is, meg van benne menü, amit elindítva, majd mozgatva kalibrálhatod.
[link]
Nálam régebben pl.: Legenden minden használat előtt szinte kalibrálnom kellett.
Előzmény: Kispotter (#382)
Bigmick köszi!
De nálam nem jó még mindig lehet nálam van a hiba, de az iránytű teljesen hülyeséget mutat.. Meg néha egy órán át megse moccan azt gondol egyet utána percenként változik, de általában akkor se jó irányt mutat.. Valaki másnál nincs még ez a probléma? Valamint még egy javaslat annyi, hogy a ládalistába egyenként lehessen törölni a ládákat:)
Köszi!
De nálam nem jó még mindig lehet nálam van a hiba, de az iránytű teljesen hülyeséget mutat.. Meg néha egy órán át megse moccan azt gondol egyet utána percenként változik, de általában akkor se jó irányt mutat.. Valaki másnál nincs még ez a probléma? Valamint még egy javaslat annyi, hogy a ládalistába egyenként lehessen törölni a ládákat:)
Köszi!
Idézet
Más: addig maceráltok ezzel a Donate gombbal, hogy a végén még tényleg belerakom :)
Jó ötlet. Nagyon komoly munkát végzel itt a közösség érdekében (még ha ez neked hobbi vagy szórakozás is :) és sokan szeretnénk ezt valamilyen módon értékelni és támogatni.
Előzmény: BigMick (#379)
Új verzió letölthető: 1.3.7
Ami változott:
- Térkép: "Jelölők törlése" most már a támpont ikont is törli
- GC [coord] értelmezés javítása le/betöltéskor (nem kerül végtelen ciklusba, ha értelmezhetetlen coord. formátumba botlik),
- [coord]-ban nem egész számként (vagyis méterben) megadott tengerszint feletti magasság érték újabb előforduló formátumára felkészítés
janó
Tényleg nem a Te ládádban volt a gond, hanem ezúttal a GCZsib szolgáltatott egy újabb, eddig le nem kezelt szituációt: egy parkoló pont tengerszint feletti magassága milliméter pontossággal volt megadva (és ezzel nem tudott mit kezdeni a program). Megint tanultam valamit.
Más: addig maceráltok ezzel a Donate gombbal, hogy a végén még tényleg belerakom :)
Ami változott:
- Térkép: "Jelölők törlése" most már a támpont ikont is törli
- GC [coord] értelmezés javítása le/betöltéskor (nem kerül végtelen ciklusba, ha értelmezhetetlen coord. formátumba botlik),
- [coord]-ban nem egész számként (vagyis méterben) megadott tengerszint feletti magasság érték újabb előforduló formátumára felkészítés
janó
Tényleg nem a Te ládádban volt a gond, hanem ezúttal a GCZsib szolgáltatott egy újabb, eddig le nem kezelt szituációt: egy parkoló pont tengerszint feletti magassága milliméter pontossággal volt megadva (és ezzel nem tudott mit kezdeni a program). Megint tanultam valamit.
Más: addig maceráltok ezzel a Donate gombbal, hogy a végén még tényleg belerakom :)
Hello!
Köszike a frissítésért most már sokkal jobb, hogy nem kapcsol ki a háttérvilágítás bár így is zavaró lesz, hogy elhalványul mert amúgy is alig látom de nembaj most már ráér:) Egyébként ma voltam ládászni és egyszerűen annyira hülyeséget mutat az iránytű hogy valami hihetetlen kb 15 kiló-métert mentem végül nem lett meg a láda mert egyszerűen nem tudja merre van észak mindig mást mutat.. Most a friss verzióval teljesen ugyanez a helyzet sajnos.. Úgyhogy nem tudok mást csinálni marad a Navitel.. Pedig jó kis program lenne ez.. Nem tudom, lehet hogy a telefonba nem jó valami (xperia X8) Egyébként a magasság se jó mert kb + 40 méterrel többet mutat a progi mint a valós.. GPS tesztelő progikba pedig jó a magasság csak ebbe nem.. Majd ez tis javíthatnád.. De csak így tovább jó kis progi lesz ez;)
Köszike a frissítésért most már sokkal jobb, hogy nem kapcsol ki a háttérvilágítás bár így is zavaró lesz, hogy elhalványul mert amúgy is alig látom de nembaj most már ráér:) Egyébként ma voltam ládászni és egyszerűen annyira hülyeséget mutat az iránytű hogy valami hihetetlen kb 15 kiló-métert mentem végül nem lett meg a láda mert egyszerűen nem tudja merre van észak mindig mást mutat.. Most a friss verzióval teljesen ugyanez a helyzet sajnos.. Úgyhogy nem tudok mást csinálni marad a Navitel.. Pedig jó kis program lenne ez.. Nem tudom, lehet hogy a telefonba nem jó valami (xperia X8) Egyébként a magasság se jó mert kb + 40 méterrel többet mutat a progi mint a valós.. GPS tesztelő progikba pedig jó a magasság csak ebbe nem.. Majd ez tis javíthatnád.. De csak így tovább jó kis progi lesz ez;)
A mentőöves dolog a következő igényre született:
Hét végén elmenne a család ládászni vagy 200km-re a lakhelyünktől. Szeretném az itthoni wifin előre letölteni a felkeresendő környék ládáit (meg hozzá a képeket, logokat). Na ebben segít a támpont. Lebököm a felkeresni szánt terület közepe táján, és máris mehet a környékén levő ládák letöltése
Hét végén elmenne a család ládászni vagy 200km-re a lakhelyünktől. Szeretném az itthoni wifin előre letölteni a felkeresendő környék ládáit (meg hozzá a képeket, logokat). Na ebben segít a támpont. Lebököm a felkeresni szánt terület közepe táján, és máris mehet a környékén levő ládák letöltése
Előzmény: Togo (#369)
A [coord] formátumokkal eddig is sokat küzdöttem, aztán úgy tűnt, végre nyerésre állok, de megint úgy látszik, még mindig van valami, ami nem kerek. Szerintem nem a GCBikv a ludas, hanem vagy valamelyik környékbeli láda, vagy pedig a GC.hu html letöltést kiszolgáló php programja. Még nyomozok tovább, de addig is, a következő verzió már nem fog fennakadni az emészthetetlen [coord] formátumokon (legfeljebb nem lehet majd róla iránytűs navigálást kérni)
Előzmény: Janó (#375)
Letöltöttem pár perce kb. Biztos nagyon jó, ahogy itt olvasgatom a többiek bejegyzéseit. Kösz a munkát !
Én elindítottam egy letöltést a közeli GC pontokra, de beletört a foga. Pont az én GCBikv ládámnál.... :-)
Lehet, hogy valami baj van a láda lapján a coord formátumokkal?
Én elindítottam egy letöltést a közeli GC pontokra, de beletört a foga. Pont az én GCBikv ládámnál.... :-)
Lehet, hogy valami baj van a láda lapján a coord formátumokkal?
Előzmény: BigMick (#360)
Aha tényleg. wi-fi-n keresztül csatlakoztam, és tényleg jó. Esetleg később lehet majd térképet is beletölteni, hogy ne keljen net?
Előzmény: Bluedog (#368)
Lehet mar megoldottad (az uj verzioba asszem lehet) de nekem a multi ladaknal a leirasban megjelenek a koordinatak kulon, ha rabokok azt dobja be az iranytube.
Előzmény: Kispotter (#356)
Szia BigMick,
nekem logikusnak tűnne, ha a lerakott támpont-ot a térképen menüt nyomva a "Jelölők törlése" gombbal tudnám törölni. Nem találtam meg, hogyan lehet (?) eltüntetni.
nekem logikusnak tűnne, ha a lerakott támpont-ot a térképen menüt nyomva a "Jelölők törlése" gombbal tudnám törölni. Nem találtam meg, hogyan lehet (?) eltüntetni.
Térképre hosszú rábökéssel el/áthelyezhető egy (piros-fehér sávos, mentőöv ikonú) támpont,
- GG/GC letöltés szűrés ablak új választási lehetőséggel bővült: az aktuális pozíció közelében, vagy a térképre lerakott támpont körül akarunk pontokat keresni és letölteni
- GG/GC letöltés szűrés ablak új választási lehetőséggel bővült: az aktuális pozíció közelében, vagy a térképre lerakott támpont körül akarunk pontokat keresni és letölteni
Előzmény: Togo (#369)
Gondolom, ez olyasmi, mint a Garminnál az "Ember a vízben" funkció.
Ha valaki a hajóról beleesik a tengerbe, akkor gyorsan leraksz egy mentőövet, hogy később vissza tudj navigálni oda. :o)
Ha valaki a hajóról beleesik a tengerbe, akkor gyorsan leraksz egy mentőövet, hogy később vissza tudj navigálni oda. :o)
Előzmény: Togo (#369)
Remek. Nem sikerült kiakasztanom, pedig próbálkoztam. :D
Az a mentőöves dolog tulajdonképpen mire jó? Milyen célzattal lett belerakva a progiba? Odarakom a térképre, addig rendbe van, de aztán mit tudok vele kezdeni? Vagy ez majd a jövőben dől el?
Az a mentőöves dolog tulajdonképpen mire jó? Milyen célzattal lett belerakva a progiba? Odarakom a térképre, addig rendbe van, de aztán mit tudok vele kezdeni? Vagy ez majd a jövőben dől el?
Előzmény: BigMick (#360)
Előfizetned nem a térképre kell, hanem az adatkapcsolatra - és be is kell kapcsolnod a használatát a telefonon. (Mert a google térkép használatához internet elérésre van szükséged)
Ha nem vagy biztos abban hogy van adatelőfizetésed, először mindenképpen kérdezz rá az ügyfélszolgálatnál, mert kellemetlen - és drága - meglepetés érhet. Előfizetésből amúgy elég a legkisebb csomag (1-2e Ft) a mindennapos használatra.
Ha nem vagy biztos abban hogy van adatelőfizetésed, először mindenképpen kérdezz rá az ügyfélszolgálatnál, mert kellemetlen - és drága - meglepetés érhet. Előfizetésből amúgy elég a legkisebb csomag (1-2e Ft) a mindennapos használatra.
Előzmény: K.Noémi (#367)
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |